Jigsaw i jeho učednice Amanda jsou mrtví. Dva ostřílení agenti FBI, agent Strahm a agent Perez, uslyší o vraždě detektiva Kerryho a pomáhají detektivu Hoffmanovi vyřešit, co zůstalo z Jigsawovy poslední hry. Ale velitel útvaru rychlého nasazení Rigg byl sám zatažen do vražedné hry a má jen hodinu a půl na to, aby zvítězil nad řadou zvrácených a hrůzných nástrah a zachránil starého přítele i sebe před strašlivým koncem. (Filmbox)

Jurij odpad!

Že je Jigsaw mrtvý a že příběh tím končí? Omyl! Oživíme ho ve vzpomínkách! Páni scénáristé dali hlavy dohromady a předvedli nám, kam až může film klesnout. Nikoho už nezajímá, že se jedná o bezhlavá jatka s primitivním dějem, hlavně že z toho něco kápne do našich kapes. ()

dejvyd

Tvůrci se trošku uklidnili oproti trojce. Celá čtyřka je jakžtakž pokračování s náhledy do minulosti. Distributora píše o přitahování diváků s více čísly pokračování - ale dost o tom pochybuji. Pokračování která nás čeká "možná" uvidíme kam se dostanou tvůrci, že by snad opět k thilleru jako u jedničky? ()

MisoSR

Takže pripravte sa na to, že zo všetkých strán na vás budú lietať diktafóny, zohavené mŕtvoly a klasické Jigsawovske hlášky. Trojica nudných policajtov vám bude terorizovať oči svojou nesympatickosťou a otravovať uši „silnými“ dialógmi, v ktorých sa postupne odhaluje mozaika nudného a pomotaného príbehu. Takže ak ste zvedavý čo sa dialo medzi Saw 2 a Saw 3, Saw 4 je pre vás jasná odpoveď...ale vedzte, že za vašu zvedavosť kruto zaplatíte. ()

Ladisec

Jako fanoušek celé série mě to opět nezklamalo i když už ani nějak nepřekvapilo, ale pořád je to skvělá zábava už se těším na další díl. ()

hudson07

Co tohle jako je?! Od naprosto dokonalého prvního dílu má tenhleten patvar bez jakéhosi děje velice daleko. I druhý díl této neotřelé ságy jsem sledoval s napětím, ale co poté následovalo už mi rozum nebere. Velice zbytečné prodlužování něčeho, co mělo obrovský úspěch aby si někdo naplnil kapsu nelze tolerovat. Wan to v prvním díle parádně rozbalil a myslím, že si získal náklonost diváku něčím, co nebylo jen o krvi ale také převážně o příběh a dostal první díl na výsluní. Co ale poté předvedl Bousman se nedá srovnávat, když nebudu počítat druhý díl, který jsem osobně bral jako poslední díl, je to odpad, jen se spoustou krve a rádoby scénami, které mají divákovi nahnat strach nebo zájem sledovat film dále. Tohle se mi nechce ani hodnotit. Snad 30% pro název Saw, který kdysi rozpoutával diskuze mezi všemi co to viděli?! ()

oceanic6 odpad!

Vitajte na pohrebe série SAW...úprimne....neviem čo môže byť horšie....nuda nuda tma nuda tma tma a nuda....a koniec ktorý je tak prekombinovaný , až v závere vyznieva smiešne. SAW5 a 6 sú na ceste, ale kedže celá séria je v tejto chvíli pochovaná pod zemou , netrúfam si tvrdiť kam to bude dalej smerovať....možno sa prekope až ku stredu Zeme =) ()

Išak

Rozhodně patřím k drtivé menšině, které se film líbil.Byl sice o něco slabší než trojka, ale ode mě si pořád ty čtyři hvězdy zaslouží.Jako horor určitě lepší než např. nedávno viděný The Mist..A pokud příjde pátý díl zase se rád podívám. ()

luziferr

Pořád to samé, akorát už ám zabijí někdo jiný, nicméně se mi vůbec nelíbí, že už má člověk hrající hru možnost se přesouvat z bytu do jiné budovy, proč by pak nekontaktoval někoho či tak, ale je toho hodně, protože nejde-li telefon zrovna doma, nepotkal by nikoho někde na ulici a s telefonem? Samozřejmě přesuny jsou střižené až přímo do budovy, takže pouze ** ()

croftak

Z mého pohledu Saw IV není horor , ale pohádka o tom jak se zrodil pan Jiqsaw . Zbytečně překombinované . Hlavně chybí nějaké napětí , které vás nutí se těšit na konec a jak to celé dopadne. Originální nápady v podobě Saw I chybí. ()

PavHer

Sakra ať už tohle netočí, stejně se jedničce už žádný díl nevyrovná, takže záměr je jasný, vytřískat z omletého tématu co nejvíc peněz :( ()

pr.del

Jediný díl u kterého mi nějak utekl celý děj a nepochopil sem konec.Asi si ho budu muset pustit někdy ještě jednou. ()

veere

Tahle série se mi prostě líbí, a možná se budete divit, tento díl se mi líbí asi nejvíc... Proč? Konečně se můžete ztotožnit s Jigsawem (Skládačkou) a pochopíte co ho vede k tomu (trošku brutálně) zkoušet lidi. Mimochodem, nejsem máčenka a v klidu u těchto filmů jím, tenhle díl má ale scénu, která mě opravdu znechutila a nemohl jsem se na ni podívat (ano, je to ta flasbacková s dveřma) ()

solix

Po příšerné trojce přišla přeci jenom o trošku lepší čytřka (jen o trošku) proto dávám za 2..tod vše.. ()

zekon

Po hrozné 3 a nemastné 2 se takřka povedlo navázat na 1, která byla 100%. Bohužel jak postupně míchá scénář postavama, flashbackama tak to totálně zmotají a vznikne z toho dost maglajz. Je to škoda, protože to mohl být dobrý kousek. Takto je to za 3. ()

morbido

Lepší než trojka.Costas Mandylor je slizký až beda a to je iba dobre.Rekel bych že asi to je moja najoblúbenejší postava celej série.Flashbacky mna nebavia(to platí pro celú sériu).Ináč klasika pohoda dobre sa na to kuká čas ubíhá a aj ked to neni žádný skvost asi si porídim originál.No a umym si predstavit jak scéna pitvy obracala luďom žalúdky v kinách :D škoda že sem nebyl náramne bych sa totiž bavil :D. ()

Další Nezvratný osud od tvůrců Saw?

Další Nezvratný osud od tvůrců Saw?

14.01.2019

Studio New Line se rozhodlo oživit svoji brutální hororovou sérii Nezvratný osud, najalo přitom scenáristy posledních několika Saw Patricka Meltona a Marcuse Dunstana. Předchozích pět snímků… (více)

Nemrtvý, kam se podíváš

Nemrtvý, kam se podíváš