The Gravedancers

• Slovensko Tanec s mŕtvymi

Po prepitej noci na počesť náhle zosnulého priateľa sú Ellison, Harris, a Kira prenasledovaní duchmi detského pyromana, vraha, ktorý zabíjal sekerou a násilníka. (oficiální text distributora)

hladass

Zpočátku velmi sympatická duchařina s dobře budovanou atmosférou, kterou postupem času začnou přebíjet opravdu nepovedené digitální efekty až do klasicky wtf finále... A to je škoda, protože Mendez hned na začátku ukázal, že alespoň trochu citu pro atmosféru má a i přes toporné a mizerné herce mohlo jít o slušný kus... Tak snad příště... ()

Flopik

Ale tak príjemné prekvapenie.Absolutne som o tomto filme ani len nepočul ale napokon bol v pohode.V podstate od začiatku až do konca je tam niečo a to vážne stále až na troška vysvetlovania ale aj to ma bavilo.Duchovia sú spravený dobre , bohužiaľ na konci mi ale pripadali skôr smiešne.Škoda Sida toho som mal rád.Ale nechápem prečo si to pokazili na konci keď ich naháňala tá big hlava. To sa mi fakt nepáčilo inak super 4* a 70%. ()

Wally

Docela dobrý začátek a i myšlenka filmu se celkem povedla. Bohužel jakžtakž dobrá kvalita se držela asi jen do poloviny filmu a pak to nabralo kvalitativní pád na hranici totálního zoufalství. Posledních dvacet minut bylo jak z parodie na horrory duchařského rázu a na konci to už vypadalo jak v kresleném Scoobym a člověk se musel smát, když viděl jak se herci zuby nehty snaží vypadat vystrašeně...Dobrej rozjezd, průměrnej střed a katastrofální závěr - 2* ()

Le_Chuck

Tak neviem. 3 je málo 4 je veľa. Problém = malý rozpočet. Celé 2/3 filmu kedy sa v "detektívnom" duchu motáme po tmavých chodbách a bubák je schovaný tam za dverami je to OK. So záverom, akonáhle sú bábiky na scéne v plnej paráde, tak človek potrebuje veľa nadhľadu, aby mu netrhalo kútiky. Dobrý zámer tým pádom dostáv zbytočne cez držku, čo je vzhľadom na kvalitne rozdané karty veľká škoda. A pritom naozaj stačilo málo. 65% ()

moviesfan

Úvod dobrý, ale tím dobrým to právě končí. Neoriginální film, který má poměrně nevkusné dialogy a příběh je k zasmání. Ani nevím jestli filmaři mysleli toto zpracování vážně nebo jen s jistou nadsázkou. Pokud je to myšleno vážně, a já jsem to tak pochopil, tak opravdu není o co stát. Bohužel velké zklamání po dějové linii. Vlastně po celkovém zpracování. ()

• Po prvej nie príliš vydarenej scéne s mačkou - poškriabala Clare Kramer (Allison Mitchell) - boli zvyšné scény s ňou vyškrtnuté. (beso74)
  • Spln Mesiaca bol do filmu dodatočne digitálne pridaný. (beso74)
  • Postava Frances Culpepper (Megahn Perry) bola inšpirovaná Velmou zo seriálu Scooby-Doo (1976). (beso74)