Když čtyřletá Amanda McCreadyová zmizí ze svého domova a policie není schopná nalézt žádné stopy, dívčina teta Beatrice najme dva soukromé detektivy Patricka Kenzieho a Angie Gennarovou (Casey Affleck a Michelle Monaghanová). Detektivové otevřeně přiznávají, že s tímto typem případu nemají téměř žádné zkušenosti, ale rodina o ně stojí ze dvou důvodů – nejsou to policisti a znají poměry drsné bostonské čtvrti, kde všichni žijí. Jakmile se Kenzie a Gennarová začnou o případ zmizelé dívky víc zajímat, odhalují temné dorchesterské podsvětí plné drogových dealerů, podvodníků a pedofilů. A když už se zdá, že se případ chýlí k vyřešení, jsou postaveni před morální dilema, které je rozdělí. (HBO GO)

Bogrant

Affleckova veľmi slušná a pozerateľná režíjna prvotina, ktorá sa vyžíva najmä v ostrých dialógoch, zapeklitom kriminálnom vyšetrovaní a v nebezpečnej hre na pravdu a lož, kde ťažko niečo niekomu veriť, s čím Ben pracuje ukážkovo. A záverečný ortieľ to celé deprimujúco povyšuje. ()

adako

Má to fajn atmosféru aj herecké výkony, ale scenár v druhej polke na môj vkus príliš tlačí na pílu. Spočiatku je to veľmi civilné a uveriteľné, takže keď sa príbeh neskôr začal zamotávať a vyplavilo sa na povrch niekoľko úrovní podvodov, nemohol som si pomôcť ale moc som tomu neveril. Pôsobilo to na mňa skoro ako paródia a teda aj najväčšia záverečná dilema ma nechala chladným. ()

Kulivier

Ze začátku to vypadalo, že produkce šetřila a obsadila skoro Bena Afflecka a skoro Sandru Bullock, nakonec se však na scéně objevil skutečný Morgan Freeman. ()

Feacher

Dlouho se mi nestalo, abych ani po skončení filmu nebyl rozhodnut, jak bych situaci vyřešil já. Respekt hlavnímu hrdinovi, že i přes to všechno to udělal takhle, já bych to asi neudělal. Co je ale správně? To nevím. Úžasný film, skvěle napsaný i zahraný, 5*! ()

kotrlak

Tak nereálný, jako teda vycucaný ne z prstu, ale až z řitního otvoru že ani obsazení to nezachrání. A mladej flek je v tý hlavní roli absolutně tragickej. Vyjímá se v tom jak grafiti na Karlovým mostě. ()

cist

Standartní detektivka, nic co by pro čtenáře A. Christie nebylo nového. Trochu šponované herecké výkony až na překvapivě sympatického Casey Afflecka. Hudba podprůměrně televizní, kamera příjemná, režie je bez zvláštní invence (v porovnání s hereckým kolegou Seanem Pennem, který umí rozehrát dramata o mnoho lépe) ale v základním řemesle solidní. Film neurazí, nenadchne - jako nedělní poobědová detektivka ke kafi a bábovce dobrá. ()

Tranda

Příběh: 9/10; Drama: 8/10; Akce: 6/10; Napětí: 8/10; Hudba: 7/10; Vizuál: 8/10; Atmosféra: 8/10; Zábavnost: 8/10; Herci: 9/10.  7,9/10 ()

Bragi66

Ben Affeck umí i jako režisér. Vcelku by se s tím dalo souhlasit. Působí to dost věrohodně, ovšem až na ten konec, ten je nepřijatelně nesmyslný. Takové řešení by ve skutečnosti předpokládalo možná horší nesvobodu než u matky. ()

stret

Alebo ako sa smažka stala matkou roka - a to mihnutím kúzelného prútika, a tí ktorí chceli dieťaťu smažky dopriať normálny život šli do basy. Natočené to bolo pekne. Ale forma zvíťazila nad obsahom. Neverím, že toto nám chcela knižná predloha odovzdať. Celkové vyznenie je - hlúpe. PS: Smažky sa v skutočnosti dobrými matkmi nestávajú. ()

Janoss98

Moje 4* vlastně vystihují vše. Film je nadprůměrný, ale na 5* (tudíž 80% a více to pro mě vážně nebylo. Musím však přiznat, že to byla zajímavá podívaná, kterou jsem si i tak moc užil a celková zápletka byla příjemně nečekaná, jak se taky od tohoto typu filmu vesměs očekává. Shlédnutí doporučuji!:) 75% ()

CHYREN

Mám rád filmy, které zasáhnou člověka až do srdce a trhají jeho duši na cucky. Jsem také člověk, který okamžitě a bez výčitek svědomí upřednostní spravedlnost před zákonem. Pokud by se to týkalo nejbližších. Proto mám u tohoto filmu jasno. Přesto ... ta pachuť z lidské ubohosti, bolí. Nemůžete ovlivnit život jiných lidí tak, aby byl svět takový jak má být. Ale můžete udělat tolik správných věcí, kolik vám život nabídne k udělání. Někdo je takto testovaný často. Někdo ne. A lidé dělají chyby. Víc ti, kteří o rozdílu mezi spravedlností a zákonem nepřemýšlejí. Ani neznají ty pojmy. Co znamenají. Ovšem pokud to všechno víte, může být i jedna jediná chyba ta nejhorší, jakou poznáte. BRAVO! ()

rytířZAKO

Neskutečný fimlový zážitek...Pro mě jasný film roku 2007. Kam se hrabou filmy Až na krev a Tahle země není pro starý... Tenhle film ve mně vyvolal intenzivní pocity a o tom to je... Herecky velmi dobře obsazené,starý bardi Freeman,Harris a nastupující mladá krev Casey a Michelle Monaghan. ta holka se mi btw moc líbila...:) jinak za pozornost stojí John Ashton - nemohl jsem si nevzpomenout na parťáka Eddieho Murphyho z Policajta z Beverly Hills...tadle role mu prostě absolutně sedí... takže:zapomeňta na hodnocení,jaký sem třeba viděl v nejmenovaném deníku-jejich 60% je výsměch...neváhejte a palte...do kina...! ()

davidh76

Oslavné ódy rozhodně nesdílím. Dobrý film, ale trošku utahaný a nudný. Zajímavá pointa - ovšem nic nezachraňující. 70% ()

honza1

Ze začátku jsem filmu moc nevěři a říkal jsem si 'další kriminálka', jenže už od prvních minut jsem to změnil na ' tak tohle jsem ještě neviděl '. Takhle dobře zvládnuté drama, to už se dnes jen tak nikomu nepovede. Benovi jako režizérovi a Caseymu v hlavní roli se to však povedlo na výbornou. Atmosféra a napětí, že by se dalo krájet, skvělí herci a Patrick Kenzie je jedna z nejlepších postav co jsem kdy ve filmu viděl. Tohle stojí za shlédnutí. ()

Marčus

Film mě prakticky neoslovil. Celé mi to připadalo nekonečně dlouhé a přitom nudné. Děj je pomalý, bez zvratů a napětí. Hodnotit závěr, kde se ukáže, že jedinou kladnou postavou je ona malá holčička raději nebudu. Takže jediné, čeho si opravdu užijete je klasické: „fuck you, fuck me a motherfucker.“ 35 % ()

nakedsoul

Dobrý film! Akorát mi neseděl ten Affleck mladší v hlavní roli. Nějak jsem mu to jeho herectví místy nevěřil. Hlavně v té scéně jak tam tvrďácky vyhrožoval "Sejrovi", přitom kdyby "Sejr" bouchnul do stolu, tak to mohli přejmenovat na "Gone Casey Gone".....ale jo jinak fajn krimi! ()

Zemřel herec Michael K. Williams

Zemřel herec Michael K. Williams

07.09.2021

Jak to vypadá s novým Batmanem?

Jak to vypadá s novým Batmanem?

03.01.2017

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby