Zázrak v New Yorku

• USA Miracle on 34th Street (více)

V moderní verzi oblíbeného klasického příběhu z roku 1947 se šestiletá Susan trápí pochybnostmi nad existencí nejtradičnější nadpřirozené postavy — Santa Clause. Jednoho předvánočního dne však nečekaně uvidí v obchodním domě Santa Clause, který ji přesvědčí, že je skutečný. Malá Susan tak dostává ten nejhodnotnější dáreček ze všech dárků - opětovnou víru ve splnění svých snů. V hlavních rolích povznášejícího a radostného filmu, který o existenci Santy přesvědčí celou rodinu, se představují Richard Attenborough, Elizabeth Perkins, Dylan McDermott a Mara Wilson v roli Susan! (Magic Box)

Lynnet

Tak jako k naší vánoční filmové klasice patří Tři oříšky pro Popelku tak tohle je zase klasika americká. A nutno říct že nádherná. Krásný vánoční příběh a lidskosti, naději a sounáležitosti. Mara Wilson jako dětská hvězda zazářila a doufejme že se od ní dočkáme ještě něčeho dalšího a nemyslím jen v dětských roličkách. Takže hou hou hou...Merry Christmas! ()

Kikaa_B

Moc krásný vánoční film, který dokáže navodit tu pěknou vánoční atmosféru. :) Na Vánoce stojí za to se na tento film podívat. ()

damian

Chápu, že je to vánoční příběh. Chápu, že je to americká pohádka. Ale čeho je moc, až se ucho utrhne. Koukal jsem mezi 15. a 30.prosincem, takže poslechnu Galadriela a přidám ke svému hodnocení 1-2 hvězdičky. Na víc, než na jednu to ale stejně nevyjde. Je to bída, je to bída, je to bída. ()