sahe

Trošku netradiční akční film, stále se opakující jedna a ta samá scéna, ale z pohledu několika lidí, kteří jsou v ten daný okamžik společně provázáni. Vše zachyceno na kamery TV nebo jednoho z účastníků. ()

lucascus

Mírně překombinované, přestože základní myšlenka je dobrá. Ale po sérii vraždy se mi nechtělo věřit svým očím, když při automobilové honičce se hlavní aktéři snažili vyhnout malé holčičce, aby ji náhodou nesmetli.. Jaká citilivá chvilka u školených zabijáků... Bohužel citová struna kazí většinu amerických filmů. ()

JekoRek

už jenom kvuli vašim přiblblím hodnocením bych dal 5*. Sledování jedné scény z osmi úhlů pohledu snad nemuže nikoho nudit a až na možná trošku míň povedený konec (honička v autech) to bylo naprosto geniální dílo. 90% ()

blackJag

Rašomónovská struktura, která se zvrhne v akční honičku, jež film lehce zařadí mezi nejpovedenější thrillery tohoto roku. Film má spád a drží si ho přes několikeré opakování, což může být zvlášť pro akční tempo dost zrádné. Od 5ti* film v mých očích dělí jen některé nereálné komponenty, jako například že nějaký španělský macho vybije celou prezidentskou ochranku, zvláště pak toho amerického a ještě na území cizího státu. Ale přes podobné drobnosti je to dechberoucí podívaná v přesném obsazení. Sedl mi i závěr, protože i když to bývá efektní, teroristům prostě nefandím. ()

haj

Neustálý opakování několika málo minut z různých úhlů pohledu působí zpočátku trochu nudně, ale postupně nabírá na tempu, příběh se zamotává, na řadu přijdou i povinný překvapivý zvraty, takže se člověk příjemně baví, ale proč to tak hloupě zakončili... Jasně že všechno muselo dopadnout dobře, ale proč naprosto nelítostnej terorista, kterej bez mrknutí oka zabíjí desítky lidí (včetně dětí na náměstí), pokazí celej dokonale vymyšlenej plán, jen aby neublížil malý holce, to opravdu nechápu. Těch nelogičností je samozřejmě víc, ale většina z nich se dá díky rychlýmu tempu filmu poměrně bez problémů ignorovat. ()

smolicek04

Super film z rúzných uhlov pohľadu. najlepší samozrejme z pohľadu náhodného diváka z kamerou v podaní Forest Whitaker. Až fascinujúce ako dokáže človeka ohúriť 8 rovnakých príbehov. Film predovšetkým zaujal hviezdným obsadením. Konečne niečo na čo sa dá pozearť. ()

horacko

Veľmi dobre prepracované, dejom skvelé a plné akcie. 8 fantasticky spracovaných pohľadov na jednu tu samú udalosť. Treba pochváliť Dennisa Quaida, ktorý ma milo prekvapil. ()

Guzo

Abych řekl pravdu, po pár "vrácení zpět" mě přestalo bavit koukat na prezidenta, který padá zase dolů pod střelami z odstřelovačky, a na vybuchující bombu. Ovšem nebýt tam tohle, tak by film vlastně nebyl o ničem, že? Originalita se tedy cení, provedení je taky parádní, akorát mě už v nejbližšíí době určitě nebude lákat pustit si film znovu (a zase koukat tolikrát na toho umírajícího prezidenta :) Nicméně všem určitě doporučuji zhlédnout, alespoň nějaký film trošku vybočil z toho rozjetého vlaku s neoriginalitou ()

Ichabod

Slabý scénář a dost průměrná režie z těchto devadesáti minut nedělá nic víc než průměrné dva díly 24 hodin, ale bez jediné charismatické postavy. Alespoň závěrečná honička je hodně povedená. ()

toyrider

Už mám pokrk filmů, kde se děj několikrát vrací v čase. Úhel pohledu mi to naštěstí vynahradil zápletkou a dobrou kamerou, takže jsem i přes ty přetrpené flashbacky, napjatě sledoval, jak to dopadne. ()

Ravi

I když mě začátek chvilkami otravoval věčným vracením se na 12:00:00, nemůžu říct, že by to nebylo zajímavě pojato. Velmi dobře a nevšedně natočený thriller. Člověk si sice chvilku zvyká na tuctový rámec "útok na prezidenta USA", ale nutno dodat, že kdyby všechny filmy s tímto námětem byly provedeny podobně jako tento, díval bych se na ně se zájmem. Plno zvratů i akčních scén, mnoho otázek během filmu a odpovědí v pravý čas. Nemůžu si stěžovat 80% = 4/5 ()

V.Silver

Když jsemto viděl poprvé, až tak mě to nevzalo. Ale když jsem si dal repete, zanechalo to ve mně mnohem lepší dojem. Jednak se počítá ten nápad a provedení, což muselo vyžadovat brutální přípravu, jednak se mi velice líbily herecké výkony, Quaid je prostě sympaťák, ale i záporáci byli dost dobří. No a Whitaker... :) 75% ()

KASUGI

Být tenhle vypravěčský postup použitý třeba ve sci-fi, mohla by to být pecka, ale téma president USA v ohrožení... je mi fakt ukradené. ()

Autogram

Časové návraty a opakovanie rovnakého deja ma bavia, keď sú naozaj z rôznych uhlov pohľadu a niečim sa líšia. Pokiaľ každé opakovanie prináša niečo nové a zvráti dej do inej roviny. To sa tomuto filmu darí asi do polovice, potom prichádza čas na prezidentské klišé o jeho udaných ochrancoch. Sklamalo ma aj to, že film nakoniec skĺzne do bohapustej naháňačky, do ktorej sa zapoja všetci živí účastníci, a na to tu už boli iné filmy. ()

mkubalikova

Nemá asi smysl nad tím moc přemýšlet, některá časování mi nesedí. Ale kouká se na to dobře, ta automobilová honička je parádní. 70% ()

Borat

Opravdu dobře udělaný snímek, Nudit se stoprocentně nebudete, děj vtáhne. Dobře zahráno, přesvědčivě. Ale proč nedát 5 hvězdiček? Kvůli konci. Je předvídatelný. Nebýt konce, je to snad na devadesát. |75%| ()

P1tr

Příjemně natočený thriller, který uteče jako voda a po celou dobu nedá přliš prostoru k nudě. Je fajn, že vás snímek nechává až do konce v napětí, kdy se všechny předchozí "pohledy" spojí v jeden a vy vidíte jak osudy jednotlivých postav skončí. Nic objevného, ale pokud vám rychlá podívaná přijde k chuti, rozhodně se podívejte i ze svého úhlu pohledu, na tento film:) 70% ()

„Já jsem 3D zákon!“

„Já jsem 3D zákon!“