Reklama

Reklama

Džungle rtěnek

(seriál)
  • USA Lipstick Jungle
USA, (2008–2009), 14 h 13 min (Minutáž: 41–43 min)

Předloha:

Candace Bushnell (kniha)

Hrají:

Brooke Shields, Kim Raver, Lindsay Price, Paul Blackthorne, Andrew McCarthy, Robert Buckley, David Norona, Sarah Hyland, Matt Lauria, Marcia DeBonis (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(20)

Tři nejlepší kamarádky patří k padesáti nejúspěšnějším ženám v New Yorku. Jsou na tom ale stejně i v osobním životě? O Wendy má vyjít kniha, která ji popisuje jako špatnou matku, Nico opět podlehne milenci a Victory musí propustit své zaměstnance... Americký seriál od autorky Sexu ve městě. (oficiální text distributora)

Recenze (50)

Mrs.Christie 

všechny recenze uživatele

Ani Sex ve městě ani Zoufalé manželky, něco mezi a kvalita taky průměrná. Ztotožnit se s hlavními hrdinkami je pro mě nemožné. Lindsay Price mám ráda od dob Béháčka, ale ta její postava je vyložené hloupá slepice, Brooke Shields tam tak nějak proplouvá a Kim Raver mi tam vyloženě vadí. A vůbec mi nevadí, že seriál po druhé řadě stopli. ()

Sinn 

všechny recenze uživatele

Tak tohle je pořádná bída. Těšila jsem se, že po Sexu ve městě následuje další podobně jednoduchý a nenáročný, ale zábavný seriál o postarších kamarádkách na život a na smrt. Ale tohle? Absolutně nezajímavé, nudné, s nesympatickými hlavními představitelkami, které hereckého talentu moc nepobraly. Sex ve městě měl sice stáří, ale především šarm, vtip a módu, tady zůstalo jen stáří. ()

Reklama

Yardie 

všechny recenze uživatele

Průměr. Viděl bych to na čistých 60%, možná trošku slabších. Prostě průměr. Na holky se kouká fajn, zápletky jsou sice už celkem okoukané, ale je to tady podáno celkem svižně, takže to nenudí. Sem tam nějaký vtípek, ať už lepší nebo horší. V porovnání se Sexem ve městě je to ale o dost slabší, resp. s prvními sériemi tohoto seriálu. Prostě takový seriál o vztazích, kterých byla je a bdue asi spousta. Prostě průměr. Koukat se na to dá, utíká to rychle, nenudí to. na zabití času je to OK. Howgh! ()

Paity 

všechny recenze uživatele

Džungle rtěnek je zcela zbytečnou záležitostí, která vznikla jen proto, aby cucala peníze a vezla se na vlně obliby Sexu ve městě. Brooke Shields by ještě šla, ale Kim Raver a Lindsay Price jsou tam k ničemu. Navíc příběh je celý naprosto nudný a s již zmiňovaným New Yorským seriálem se nemůže rovnat, byť se tenhle škvár také odehrává ve stejném městě, což je dalším důkazem toho, že se tvůrci opravu neštítí ničeho. ()

jess20 

všechny recenze uživatele

Mě se to líbilo. Každá postava má svůj charakter a nudný to není je to ze života. Akorát se na to nedá dívat v českém dabingu v takovém případě je to odpad a narážím u toho ve všech seriálech už by s tím měli něco dělat, protože ty rádoby český herečky udělají z celkem zajimavý postavy uknouranou nánu.... s dabingem 1 hvezdička v originále se nestydím dát 4*. ()

Galerie (343)

Zajímavosti (4)

  • Dalším zfilmovaným románem Candace Bushnell by měl být Dům na Páté avenue (One Fifth Avenue, 2008). Ten vyšel mezi Džunglí rtěnek a prvním románem o mladé Carrie - Denníky Carrie B. (The Carrie Diaries, 2010). (NinadeL)
  • Seriál je adaptací stejnojmenného románu Candace Bushnell, který v originále vyšel v roce 2005 a česky o rok později. (NinadeL)

Související novinky

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno

28.06.2023

Britský herec Julian Sands byl od 13. ledna tohoto roku veden jako nezvěstný poté, co se vypravil na turistickou trasu zasněženými horami v oblasti Baldy Bowl přibližně 45 mil na východ od města Los… (více)

Reklama

Reklama