Reklama

Reklama

Show Ellen DeGeneresové

(pořad)
  • USA Ellen: The Ellen DeGeneres Show (více)
Talk-show / Zábavný
USA, 2003, 2 290x60 min

Účinkují:

Ellen DeGeneres, Billy Reilich, Jon Abrahams, Samuel L. Jackson, Allison Janney, Vanessa Marcil, Ray Romano, Jennifer Love Hewitt, Sean Hayes (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Talkshow známej americkej komičky a moderátorky Ellen DeGeneres, ktorá moderovala odovzdávanie Oscarov v roku 2007. U Ellen DeGeneres sa už vystriedalo veľké množstvo umelcov, hlavne čo sa týka filmového priemyslu, vždy podľa aktuálneho diania vo svete showbiznisu. (lilina133)

Recenze (70)

Avalon820 

všechny recenze uživatele

Show Ellen DeGeneres je trošku problematická v tom, že ne každému sama Ellen sedne. Je totiž opravdu HODNĚ cáklá a její cáklé vystupovámí snadno někoho odradí. Mě ne. Na mě působí hodně uvolněně s tím, že svou práci dělá skutečně ráda, nemluvě o tom, jak vtipná je. O serióznosti nemůže být příliš řeč, velmi ráda své hosty ztrapní při první možné příležitosti, ale s takovou noblesou a elegancí, že to vlastně nakonec nikomu nevadí. Nebojí se ani vyšlápnout si do terénu nebo sehrát nějakou komickou (a hlavně vtipnou) scénku. Ellen je zkrátka unikát. ()

BoncheR 

všechny recenze uživatele

Osobne si myslím že až tak zle na tom táto show nieje. Ja som sa na tom smial . Mnohé z epizód ktoré som videl sú vtipné a patria do skupiny tzv. "všeobecného" humoru. Pozrite sa ako išla na párty s Paris Hilton. :D ()

Reklama

TaanStari 

všechny recenze uživatele

Omlouvám se, ale napíšu pro všechny talk-show společný komentář. Conan svoji show táhne především svým charismatem (4*), Ellenin ksicht nemůžu ani vidět (1*), Letterman občas vypadá, že na to prostě už nemá (3*), Ferguson je docela jednoduchý a nejvíc "americký" (3.5*) a Kimmel je sice trochu nudný, ale jeho (a Guillermovy) scénky to víc než vynahrazují (4.5*). ()

DandaPiper 

všechny recenze uživatele

No prostě bomba! Nejlepší talk-show co sem kdy měl možnost vidět. Je úplně jedno, že třeba nějákého herce, herečku, zpěváka či zpěvačku nemusíte, to interview bude stejně vtipný a zasmějete se. Viděl jsem tolik dílů, tolik lidí, že si bohužel asi nevzpomenu na konkrétní část nebo pasáž co mě rozesmála nejvíc, každopádně nejvtipnější jsou podle mě ty díly s Lauren Graham. Ellen a ona dohromady prostě vždycky vykouzlí úsměv na rtech, který se velmi často přemění v půlhodinovej záchvat smíchu. ( Hodně dobrý jsou i ty s Pink, J.Lo, Sandrou Bullock, Evou Longoriou a J.L.Hewitt ...no a i ty ostatní :D ) ()

Coleator 

všechny recenze uživatele

Po Oscarech jsem začal odebírat její YouTube channel, ale poslední dobou si její videa pouštím jenom když je tam někdo z mých velkých oblíbenců... Věčné pištění divaček, které při odhalení dárku, který si ten den odnesou domů, začne vážně ohrožovat váš sluch, opakování stále stejné "hry" s hostem, rozhovory nic moc... Tahle show mě zkrátka nebere... ()

Galerie (62)

Zajímavosti (14)

  • Hry „Ellen's Audience Olympics“ („Ellenina divácká olympiáda“) se účastnila i česká divačka jako zástupkyně České republiky. Jednalo se o středoškolskou studentku Sabrinu. Získala 3. místo. (Vitox)

Související novinky

Legendární Přátelé dostanou nový speciál

Legendární Přátelé dostanou nový speciál

13.11.2019

Pozor, tohle není cvičení. Legendární sitcom Přátelé se totiž oficiálně dočká nového speciálu na streamovací službě HBO Max. Ta před nedávnem pořídila k seriálu kompletní vysílací práva, a jen co… (více)

Reklama

Reklama