Ant-Man

Diskuze

senin

senin (hodnocení, recenze)

duckman

di do piči ty rádoby swagerská buzno. Vymrdanej kriplojdní výtok jako ty nemá ani právo na názor.

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

duckman

Přehlídka filmů se vždy co pár let mění, kdysi jely westerny, které dnes už skoro nejsou a teď jedou komiksovky.

jh666

jh666 (hodnocení, recenze)

duckman

Možná přestanou, až ty přestaneš prudit lidi na profilech filmů, co nemáš rád. Což se bohužel nestane.

LokiZombie

LokiZombie (hodnocení, recenze)

BackPa

já se mu nedivim, jakmile se do filmu někdo snažil dát něco hlubšího, začaly čachry machry, které skončily s odstupem/ nespokojeností režiséra a mnohdy i herců. Mickey Rourke/ Edward Northon/ Alan Taylor/ Wright/ Jon Favreau

etkrson

etkrson (hodnocení, recenze)

Hlavně že od filmu odstoupil ten patlal, amatérskej fušér, prznič a mistr trapnič E. Wright... Takhle má ten snímek i šanci na úspěch :)

na příspěvěk reagoval LokiZombie, Blackhand47

senin

senin (hodnocení, recenze)

LoL, zavádějící plakáty. To bude žalob od lidí, co očekávaj ve filmu iron mana, thora, nebo kapa a nedočkaj se.

na příspěvěk reagoval BackPa

Deryll (hodnocení, recenze)

Ten muj casostroj je ale micro(pejmenoval sem ho hodinky:-) Tak nic no snad pristi rok..:(

na příspěvěk reagoval Blackhand47

canucks333

canucks333 (hodnocení, recenze)

1. Ide o micro technológiu

2. Tento projekt práveže chce dať priestor vedkynam ktoré sú kvôli pohlaviu už diskriminované :)

Deryll (hodnocení, recenze)

A mladi vedci nic jo?:( tak to je diskriminace jako prase:( (a ja mam zrovna napad na casostroj...no nic tak si to necham pro sebe no:) )

na příspěvěk reagoval canucks333

Animovaný prequel Transformers na cestě