Horší než smrt

• Velká Británie Death at a Funeral (více)

dANo

Nemám problém s plným hodnotením, lebo už dávno som sa tak nerehotal pri pozeraní nejakého filmu. Britský humor je mi proste blízky a keď si k tomu pripočítam ešte to, že tu ide o čierny britský humor, tak som krochkal blahom. Potešil ma tiež výpočet dobrých hercov a dokonca aj dabing mi v tomto prípade nepokazil skvelý filmový zážitok. :o) ()

JohnSmith

Když se suchý britský humor smíchá s černým humorem vznikne opravdu silná káva. Slušná komedie s opravdu drsným humorem. ()

Musak

Komedie USA je slovní spojení, které ve mě vyvolává pocit trapných klišoidních scének a vtípků. A komedie všeobecně je můj spíš neoblíbený než oblíbený žánr, ale v tomto případě jde o výjimku. Ikdyž je to USA, tak vzhledem k obsazení je to spíše Anglická komedie a to film povyšuje právě na ony 4*. ()

cross

Frank Oz opět ve formě... Vtipné, decentně morbidní a hlavně správným směrem ujeté vyprávění s excelentně komickými hereckými výkony... ()

MI-380

Dokonale vykreslená rodinná sešlost a hlavně vztahy mezi jednotlivými pozůstalými. Spousta zajímavých týpků, trochu humorných situací (čekal jsem jich víc), kdy anglický černý humor je občas říznut německým humorem fekálním a častěji funesovským pitvořením. 65%. ()

mirec88

Od tohto filmu som neočakával nič, keďže som ho vôbec nepoznal a o to viac som dostal. Tradičný netradičný britský humor je ako vždy neprekonateľný a ja som sa bavil fakt kráľovský. Ku koncu to bola ale trochu aj dráma. Inak už dlho som sa tak nezasmial ako pri tomto. Iba jedna vec mi vadila - tých vulgárnych výrazov by tam toľko nemuselo byť, podľa mňa sa to tam nehodilo, takže to trošku znižuje u mňa hodnotu filmu. Preto dám 4*, inak by som dal 5. ()

Gerret

Nevím, ale mě přišel remake z roku 2010 o něco lepší, možná proto že jsem ho viděl dřív a dokonce jsem si po celou dobu sledování myslel, že se jedná o ten z roku 2007. Jinak děj je v obou filmech skoro stejný. Nechápu proč to natočili 2x. Jenom jeden herec zůstal nezměněn a to Peter Dinklage. Hodnocení 70%. ()

Kalidor_

To byla povedená taškařice. Takový prčovní pohřeb se jen tak nevidí :-) Když si vezme Alan Tudyk "LSD" tak je o zábavu postaráno :-)) ()

Zagi20

Tož nevím, na jednu stranu mě svým stupidním vystupování a chováním strašně sraly snad všechny postavy. Na tu druhou tam bylo celkem hodně úsměvných situací. Ale i tak ve mě zůstává pocit splácanosti, protože ani v tom nejhorším snu by se nikdy neodehrála ani polovina trapasů a zvráceností jako v těhle 90 minutách. Velkou pochvalu si ale ode mne zaslouží Alan Tudyk, který svou roli zahrál naprosto dokonale. Přesto jsou to jen slabé 3 hvězdy. ()

Koryntos

,, Všecko je tak kurevsky zelený!" Luxusní suchý k tomu ještě černočerný britský humor s morbidní atmosférou. Smála jsem se, až jsem se za svého pivního milánka popadala.Já tenhle humor a anglickou atmostéru miluju. ()

venca163

Pro mě docela průser. Za první půlku bych dal tak 2 hvězdy, strašně věcí mi tam vadilo a vlastně vůbec jsem se nabavil. Skoro pořád jsem jen tak koukal, jakože "vážně? tohle? tolik?". Sice tady 15/20 borců pochlebuje "typickému britskému černému humoru", ale v tomhle konkrétním filmu jsem teda toto hledal marně. V druhý půlce se to trochu rozjelo, ale trapně jsem se cítil pořád docela často. Celkově to vychází přesně na hranici. (50%) ()

Henk123

Vydařená černá komedie o nevšedních situacích v těch nejnevhodnějších situacích s poměrně ucházejícím britským humorem. Film střídá občasné momenty, které se mi doslova nelíbily s momenty, které mne ,vícekrát než bych tušil, nadmíru rozesmály. Krátka jednohubka, která zaručeně pobaví a nesebere mnoho času. Solidních 75%. Takže tak. ()

Autogram

Nevidím problém v tom, kde sa komédia odohráva a z čoho si robí srandu, ale v tom, že nič tam nie je vtipné. Absurdné situácie a ich stupňovanie nestačia, anglický humor si predstavujem celkom ináč. Možno je chyba v tom, že to nie je čisto anglický film, ale zmes rôznych kultúr a asi aj humoru, z čoho vznikol nepožívateľný film. ()

haluska11

tenhle styl (britského) humoru není můj šálek earl greye. lidé na drogách, homosexuální trpaslík a fekálie vtipní? asi ani moc ne. pan oz už rozhodně vyčaroval i lepší filmy. umím si představit českou adaptaci s mladým polívkou a langmajerem, která by se bohužel až tolik nelišila (možná by jen byla omylem vtipnější). ()