V polovině 18. století patřil Karibik pirátům. A nejhorší z nich byl Stagnetti, vždy následovaný věrnou a vnadnou kráskou Serenou. Jeho největším snem bylo uchvátit mocný artefakt, incké žezlo. A k němu vede cesta jen přes únos Manuela Valenzuela a jeho rozkošné novomanželky Isabelly. Začíná sexuplná jízda, v níž se záhy setře rozdíl mezi unesenými a unášejícími. Unést smyslností se totiž nakonec nechají všichni... (oficiální text distributora)

Iguaner

Tohle je ten velký film, o kterém se mluví v Hříšných nocích: Film, kterej bude pravdivej, napínavej a hlavně profesionální; film, kterej diváky vcucne příběhem a když vystříknou tu šťávu života, zůstanou v tom sedět a ani se nepohnou, dokud se nedozví, jak to dopadlo. Nepovedlo se to sice na 100%, ale i tak se zde setkáváme s něčím jako "béčkový akčňák", akorát místo akce je zde "akce" a místo zbraní "zbraně". Osobně si myslím, že tohle je cesta pornoprůmyslu v době levných amatérských filmů, porntube a yoouporn. A až vyroste nová generace režisérů a diváků, možná se jednoho dne setkáme i s "áčkovými pornáči", která budou mít rozpočet jako běžné Hollywoodské trháky a pak ... ()

Brandon

Lechtivý film s jakýmsi příběhem, jakousi výpravou a jakýmisi triky. Je hezké, když se dva (až tři) lidi mají rádi, ale¨něco je špatně, když ony lechtivé scény jsem z nudy nucen přetáčet. Navíc na můj vkus moc vysoká koncentrace silikonu na metr čtvereční. Pravdou ale je, že holky daly do natáčení to své hérecké srdíčko a divočily na 120% :-) ()

Fiftis

Nedalo to ani mne, aby som sa nepozrel na hádam najlepšie hodnotený erotický porno film. Skoro ma šľak trafil, ako som zbadal, že ma čakajú 2 hodiny a 9 minút. Navyše všetky šukačky sa odohrávajú v tak skurvenej tme, že si pri honení musíte druhou rukou svietiť baterkou na monitor. A to som to kukal v 1080p kvalite. Samozrejme sa treba vyjadriť aj ku kvalite porno scén. Tie viac menej stoja tiež za vyliž. Ono ja nemám rád keď je vidieť, že je to natočené celé len kvôli nim. Tu je to jasne vidieť, že vznikli porno scény a "uplácali" z toho nejaký dej a nie že vznikla zaujímavá snímka s cool pornom. Veľké finále v podobe sviečky v riti muselo dať scenáristom zabrať. Ani tie héérečky nepatria medzi moje obľúbené a samé blondcky a mal som čo robiť aby som vedel ktorá je ktorá. K tomu nechutné umelé lopty namiesto natural kôz. "Na zdraví všech kozenek". ()

chamba

Tak toto bol klasicky šmak zo sveta porno-priemyslu. Nie že v ňom prevažoval kvalitný sex, ale dokonca tu bola láska, akcia, humorná vložka ba malo to v tomto žánri aj málo vídanú zápletku. Čo sa týka hereckých výkonov, dajú sa porovnať napríklad s kvalitou hrania Kevina Sorba a jeho bájnym Herkulesom. Nakoniec by som ešte chcel spomenúť moju najoblúbenejšiu scénku, keď kráľovná pirátov zajme inú pirátku, a potom si to za povzbudzovania celej bandy hrdlorezov poriadne rozdajú na podlahe... ()

yossarian-

Příliš mnoho silikonu na scéně :-) toto je jediné co se dá vytknout. K mému překvapení sem viděl film pro dospělé, který měl pro mě několik poprvé. POPRVÉ jsem viděl porno s vizuálními efekty. POPRVÉ jsem viděl porno, ve kterém byla asi 30 minutová fáze kdy se na scéně neobjevilo ani jedno ňadro. POPRVÉ jsem viděl porno, které mělo doopravdy děj :-) Jinak řečeno ENJOY:-) PS: druhý díl je na světě:-) ()

• Vo filme je viac ako 300 špeciálnych efektov a má dokonca aj vlastný soundtrack, čo je pri porne naozaj neobvyklé. (Raccoon.city)