V polovině 18. století patřil Karibik pirátům. A nejhorší z nich byl Stagnetti, vždy následovaný věrnou a vnadnou kráskou Serenou. Jeho největším snem bylo uchvátit mocný artefakt, incké žezlo. A k němu vede cesta jen přes únos Manuela Valenzuela a jeho rozkošné novomanželky Isabelly. Začíná sexuplná jízda, v níž se záhy setře rozdíl mezi unesenými a unášejícími. Unést smyslností se totiž nakonec nechají všichni... (oficiální text distributora)

bernau84

na to že je to porno - výpravné, dokonce i příběh se mihnul... ovšem nasvícení nekterých scén je otřesné, pohledy přes plamen taky nic moc , ale jak říkám jedno z nejlepších péček (po Mask) co jsem kdy viděl, muselo to stát relativně dost peněz ,až sem se divil kolik je tam komparzu, převážně ale deformovaní námořníci a nějaká lůza - což při lezbických scénách fakt na pozadí být nemusí , kazí to celkový dojem :-) ()

Tuxedo

Mainstream porno? Ale proč ne. Jsem rád, že tento žánr konečně přišel s něčím, kde "akce" není to hlavní a figuruje tu nějaký příběh. A ne tak ledajaký příběh. Scenárista Max Massimo dokázal spojit několik dějových linií tak dobře, že by z toho scenáristům druhých Pirátů z Karibiku šla hlava kolem. Rovněž dialogy jsou perfektně napsány a vtipné hlášky hercům pasují do úst stejně dobře jako penis do pusy Jesse Jane. I když film v druhé polovině víceméně ztratí tempo a většinou už se tu jen fuckuje (doslova), pořád jde o netradiční počin, který rozhodně stojí za vidění. Snad se tvůrci u případných pokračováních poučí z těch několika mála chyb. P.S. Krom skvělých výkonů hereček musím také pochválit brilantní výkon Evana Stonea v roli kapitána Edwarda Reynoldse, největšího lovce pirátů na světě!!! ;o) ()

Le_Chuck

Piráti sú aj v medziach á-čkových pornofilmov netradičná zázežitosť a tak trochu stierajú obecné pravdy o tom, že porno nemôže byť ambiciózne a vždy bude len o styku. Pre tento krát vykrádačka Pirátov z Karibiku (aj s Jackom Sparrowom na palube) sa totiž môže pochváliť doposiaľ nevídanou výpravou, drahými kostýmami a veľmi sympatickým pokusom o dobrodružný príbeh. Nikdy by som totiž nečakal, že pri tomto žánri budem svedkom námornej bitvy, či šermiarského súboja s digitálnymi kostlivcami. ()

bouncer

Asi nejznámější a nejproslulejší film pro dospělé (no dobře...porno). Je unikátem ve výši rozpočtu, použití triků apod. (opravdu to není jako ve Weeds, kde se Přírazy z Karibiku natáčeli v rodinném domě...ale máme tam malou palmu, vidíš). Myslím si, že kulisy, efekty a kostýmy jsou na opravdu dobré úrovni a tento film má navíc ještě příběh! A ten je docela slušnou variací na Piráty z Karibiku. Musím říct, že to mě potěšilo...co mě nepotěšilo byl výběr hereček. Je to jedna silikonová ohyzda vedle druhé. Sice je milé, že se snaží i hrát, ale pohled na ně nic moc. Piráti používající ochranu jsou celkem směšní...a porno scény nejsou tak povedené. Musím říct, že příběh mě začal zajímavat víc. Takže ty hvězdičky spíš za něj. ()

Kulmon

Vysokorozpočtové porno, jaké tu ještě nebylo! Příběh samotný nestojí jak už to tak bývá za nic moc, ale přecejen je cítit, že je na něj kladena velká porce času. Samotné pornoscény tvoří asi jen polovinu času a občas to fakt stojí za to! Ono někdy míň je víc. Tihle piráti a pirátky zejména se mi moc líbili :-) ()

• Vo filme je viac ako 300 špeciálnych efektov a má dokonca aj vlastný soundtrack, čo je pri porne naozaj neobvyklé. (Raccoon.city)