V polovině 18. století patřil Karibik pirátům. A nejhorší z nich byl Stagnetti, vždy následovaný věrnou a vnadnou kráskou Serenou. Jeho největším snem bylo uchvátit mocný artefakt, incké žezlo. A k němu vede cesta jen přes únos Manuela Valenzuela a jeho rozkošné novomanželky Isabelly. Začíná sexuplná jízda, v níž se záhy setře rozdíl mezi unesenými a unášejícími. Unést smyslností se totiž nakonec nechají všichni... (oficiální text distributora)

yossarian-

Příliš mnoho silikonu na scéně :-) toto je jediné co se dá vytknout. K mému překvapení sem viděl film pro dospělé, který měl pro mě několik poprvé. POPRVÉ jsem viděl porno s vizuálními efekty. POPRVÉ jsem viděl porno, ve kterém byla asi 30 minutová fáze kdy se na scéně neobjevilo ani jedno ňadro. POPRVÉ jsem viděl porno, které mělo doopravdy děj :-) Jinak řečeno ENJOY:-) PS: druhý díl je na světě:-) ()

Weirdman

To, že sa tu vyskytuje príbeh, náznak postáv a u niektorých zúčasnených aj záchvevy herectva nerobí z tohto porna nič iné ako celkom znesiteľné porno, t.j. človek má aj chuť preklikávať sa cez ten film až ku koncu. Ale inak je to porno ako každé iné - nudné párenie sa bezduchých králikov v x rôznych polohách... LARP krížený s pornom... (▼) ()

Pugo

Tak v tomto žánri určite vrchol aspoň čo sa technickej stránky týka. Scenáristi sa tiež trošku viac posnažili ako inokedy. No a samozrejme vynikajúci Evan Stone, ktorý chrlí jednu hlášku za druhou, je celkom vtipný. Krásna Jeese Jane síce už hrať toľko naozaj nevie, tá to ale vynahradí tým, čo ovláda najlepšie. A Janine Lindemulder dokazuje, že ešte nepatrí do starého železa. ()

mira007

Mainstreamové porno? Hodně originální pokus. I kdyby tam nebylo porno tak je to taková Pohádka tisíce a jedné noci. Zajímavý pokus - je to tak barevné, výpravné s digitálními efekty, že to po filmařské stránce strčí do kapsy 80procent české produkce, která tu putuje do kin. Děj je slabší na běžný film, ale na porno dokonce lehce potlačuje akci. ()

lakikaki

81%?! Veď toľko nemá ani jeden diel Pirátov Karibiku! :) Rozhodne sa nejedná o zlý kúsok, skôr naopak, ale aj tak si myslím, že ako FILM (nie porno) nestojí tento snímok za viac ako slabšie 2 hviezdičky - scenár je o ničom, výprava pôsobí ako z nejakého školského divadelného predstavenia a navyše herecké výkony sú dosť chabé, čo však nemôžem povedať o niektorých orgánoch viacerých hercov. Avšak s prihliadnutím na žáner filmu (nemyslím tým dobrodružný) a na síce strašne lacné, ale v tomto segmente filmov vôbec nepoužívané digitálne triky, dvíham hodnotenie na 3 hviezdičky. To je myslím viac než dosť. ()

• Vo filme je viac ako 300 špeciálnych efektov a má dokonca aj vlastný soundtrack, čo je pri porne naozaj neobvyklé. (Raccoon.city)