Nominant

Jeden z mála hororov, pri ktorých som sa do sýtosti zasmial. Časom som sa sám seba pýtal, či sa jedná o brutálny horor alebo kvalitné porno, (však toľko kôz ani bačovia na salaši nemajú :D ) nakoniec som to nechal tak a užíval som si ten NÁŘEZ . Som rád že niektorí ľudia natočia film bez nejakej logiky, hlavne, že je sranda. Dávam 3*. ()

Mr_Corny

Vôňa vlhkých nohavičiek je cítiť vo vzduchu, kam sa pozrieš, tam vidíš kozy, pivo tečie potokom, áno, sú tu prázdniny. Medzitým sa na scéne objavujú nenažrané a hlavne vyberavé pirane, ktoré sa postarajú o sériu klišé scénok, vtipných situácií a nezabudnuteľne nelogických akcií jednotlivých hrdinov. ()

pold

Našlápnutý béčko. Produkce zjevně utratila půl rozpočtu na to, aby najala všechny dobře vypadající štětky v kalifornii, takže jde o takovou prolínačku béčkovýho hororu a hiphopovýho klipu. A je tady všechno, kozy, lidi přetržený napůl, kozy, lidi přeseknutý napůl, okousaný lebky, kozy, kozy, spousta krve, další kozy, nevyhnutelná motorovková scéna (navíc s lodním motorem, wow!), výbuch a ještě nějaký kozy ... ()

Catella

Koza sem, koza tam... aneb, co by to bylo za americkej film, kdyby v tom nebylo vidět kozy? Tak tady to tvůrci vzali doslova a do písmene. Jedná se víceméně o porno bez sexu s litrama krve a hladovejma rybičkama :-) ()

Thug_Leo

Některé scény jsou skoro za 5* zábavně krvavá jízda. + solidní herecké obsazení a málo hloupých momentů. V rámci žánru Horror/Komedie silných 80% ()

zigy

Zábavná oplzlá šílenost. Léto na jezeře s krásnýma nahýma holkama a žravýma rybama. Prostě zábava. Ne - horor. ()

babuška

Kdo psal ten obsah, no tedy to sedí konečně, ale to co jsem viděl se mi docela líbilo. Sice nic moc hrůza ale dobrý triky atd. a ty baby jojo. ()

FastCar

Nic moc. Ne že by to bylo vyloženě špatné, takové horší "na podívání" ... v podstatě se tam nic moc nedělo, začátek, scéna na přehu a na lodi, toť vše a do toho zdlouhavé a otravné "scény" s holkama apod. které byly naprosto o ničem a bylo jich tam až moc ... ()

naytsirk

Nevím jak ostatní, ale já jsem od Piraně 3D dostal přesně to, co jsem chtěl.... krev, pěkný prsatý holky, občas nepochopitelné reakce, tak abychom si všichni, co na to koukali, mohli říct, jak jsou blbý, že něco takovýho udělaly a tak... Takže rozhodně na párty film jak dělaný…. ()

Profík

Film zůstal někde na půl cesty. Za prvé 3D až v postprodukci, čímž sráží vizuální dojem, o který jde v tomhle díle v první řadě. A za druhé příběh a scénář jsou jen polodementní a ne naprosto dementní. Kdyby to bylo ještě pitomější, mohla to být ještě větší zábava. 70%. ()

fandula

Efekty mě zklamaly,ale i když je tohle naprosto a největší béčko a provokativní blbost,tak jsem se bavil 5ti hvězdičkově ;) ()

Lukkyn

Super popcornová zábava , kterou provází hafo prdelek koziček a prcinek , spousta krve, a hejno hladových rybiček :-) Myslím , že film tak jak to tvůrce zamýšlel funguje skvěle. Ano mozek sice musíte nechat v šatně kina ale vůbec to nevadí!!! Pár postav by sice mohlo pobrat více inteligence ale vyvražďovačky se nikdy debilním postavám nevyhnou :-) Dobrá rada na závěr - Chlapi pozor piraně nežužlají tak jako kapři :-) ()

Mukade

No nechcel som nič písať, ale toto mi nedá - štyria debili zavesení naraz tesne za sebou na lane nad vodou (medziinými šerifka...) lano sa tak dostatočne ohne až na nich rybky dosiahnu a... LOL. Neviem či som kedy videl vypatlanejšiu scénu vo filme ()

pájap

typicky americké.....na konci silně nelogické...všechny ryby cestovaly za šerifkou jo??? no halt šerif je šerif... a ty pipinky celej film??? mám radši vážné horory.myslím si totiž že smrt není kdovíjaká bžunda.... ()