Hra na utrpení

Tabitha. Shelby. Lisa. Jsou to dávné kamarádky, každá z nich však kráčí svou cestou. Budou ale sdílet tentýž hrůzný osud, neboť se vrací zdánlivě nevinná událost z jejich školních let, aby je naplnila hrůzou. Cosi – kdosi – chce odplatu: zvrácenou... rafinovanou... výsměšnou, drtivou, vražednou pomstu. Tři ženy a další oběti musejí v kamenné síni, plné vězeňských cel, podstoupit krutý boj o přežití. Kdo bude žít? Kdo zemře? Vše se děje pro čísi zábavu. Scenárista Jake Wade Wall (Stopař) a režisér John Simpson (Mrtvolka) podnikají nový filmový nájezd do říše hororu: ztlumte světla – a zesilte strach. (oficiální text distributora)

tom88

Trocha zvláštne natočený film s divným dejom rozdeleným do troch príbehov, pričom ani jeden z nich nebol nijak zvlášť zaujímavý, no každý by sa dal použiť ako námet na samostatný film. Réžia a herci sú slabšie stránky filmu, aj ked musím uznať, že zopár scén bolo pomerne napínavých a vcelku zvládnutých. Hlavnou doménou boli peniaze, ktoré boli do tohoto projektu vložené, pretože oblbnú diváka. Všetko teda vypadalo áčkovo, kamera, vizuál, hudba a podobné veci, proste bolo v tom vidieť vyšší rozpočet aký by si tento film zaslúžil. 42% ()

paascha

Strašidelná byla jen ta část s hnusným šaškem, ale to jen proto, že je od dětství nesnáším. Ostatní byla ukázka toho, jak se dá naškubat hrst osvědčených scén z různých filmů a jak se z nich pak nepodaří uvít věneček, ale hovno. Vizuálně je to sice zajímavé, ale děj žádný, nápad taky ne, nelogiky plná nůše. Takový ten film k úklidu, vaření, žehlení, krátkému spánku, dle výběru a zálib:-) ()

sidzej

Ajajaj. Toto je strasna skoda. Prve 2 pribehy mali obrovsky potencial, zvlast pri druhej prihode s klaunom perfektne mrazilo ale oba pribehy pochoval zbrkly zaver. Najhorsie vsak znasam skutocnost, ze treti pribeh je zo vsetkych najslabsi a dostal najviac priestoru. Vystrihnut tretiu cast a zvysne dve roztiahnut na celovecernu stopaz s efektnejsim ukoncenim, bolo by to kludne aj za 4*. Takto su to ciste 3* pretoze samotne vyvrcholenie stmelujuce vsetky pribehy bolo hrane az privelmi na efekt pricom atmosfera fungovala len na pol plynu. P.S: Na psychopaticky smiech v ceskom dabingu tak skoro nezabudnem. Pocuvat ho este dalsich 30 minut asi by som si odrezal usi. ()

PetrPan2

Z tohohle hororu mám dost smíšené pocity. První polovina filmu je zajímavá, i když zdlouhavá... únos každé ze tří hrdinek svým způsobem originální, s dobrou atmosférou a každý by vydal na samostatný film... a to je právě průšvih. Únos každé z těch tří hezkých koček diváka namlsá, aby ho pak nudil povídáním o tom, kdo je kdo a proč to dělá... potom přijde slušná scéna v pošukově podezmním bunkru, aby potom celý film i s pečlivě budovanou atmosférou spláchnul do záchodu doslova imbecilní závěr :o((( Opravdu škoda, protože záporák byl opravdu hustej magor a chvílemi mi připomínal Tima Rotha. Oběti byly sympatické a opravdu krásné baby a zasloužili by si ve filmu více prostoru namísto rychlé a odfláknuté smrti :o( ()

Smok

Odhliadnuc od vyslovene pribrzdeného príbehu na báze akejsi dávnej spolužiackej odplaty a troch príbehoch dievčat pozliepaných k sebe tak nasilu, až som mal miestami problém s udržaním (nielen) koncentrácie, je toto dielko zaujímavé aspoň svojou príjemne mrazivou hororovou atmosFEARou. A keďže práve čítam, že sa jedná o video film, tak beriem bez väčších výhrad. ()