Holly a Gerry se vracejí z návštěvy od její matky. Hádají se a vyčítají si, že nemají peníze, dítě… Jejich hádka se ale nakonec změní v příjemné usmiřování. Je jim spolu dobře.  V baru Hollyiny matky se schází skupinka lidí. Nejde však o nějakou veselou událost. Důvodem je Gerryho smrt. Je zde Holly a jejich přátelé. Poté se Holly uzavírá do sebe a myslí jen a jen na Gerryho. Dokonce s ním i rozmlouvá. I po třech letech je Holly živa pouze ze vzpomínek na Gerryho. V den jejích třicetin ji navštěvuje matka a přátelé. Všichni jsou zaskočeni tím, jak Holly žije a na nic nedbá. Dávají do pořádku i její byt. Holly dostává balíček. Je v něm záznam, který Gerry musel pořídit v době, kdy již věděl, že umírá. Sděluje na něm Holly, ať hlavně začne žít a že od zítřka jí začnou chodit jeho dopisy, což si zařídil...Holly se jde bavit, ale myšlenkami stejně končí u Gerryho. V baru u své matky rozmlouvá s Danielem, který zde pracuje. Pak z opilosti usíná. Ráno nachází dopis od Gerryho. Ten ji nabádá, aby si koupila něco pěkného na sebe. Za pomoci své kamarádky Sharon se Holly vrací do práce. Druhý den dostává další dopis od Gerryho. Žádá ji, aby vystoupila na karaoke. To už kdysi udělala, ale měla pád a poranila se. Tentokrát zpívá jen pro Gerryho. Večer zde ještě vede rozhovor s Danielem. Ten ji později pomáhá zabalit a odnést Gerryho věci. V dalším dopisu Gerry posílá Holly a její kamarádky Denise a Sharon na dovolenou, kterou zařídil – do jeho rodného Irska. Zde si Holly uvědomuje, že na rozdíl od ní její kamarádky „žijou“: jedna čeká dítě a druhá se bude vdávat. Ona poznává Williama – bývalého kamaráda jejího manžela, se kterým dokonce stráví noc. Pak se vydává za Gerryho rodiči. Zde na ni čeká další dopis od Gerryho... (TV Prima)

dj_kure

Poprvé (v kině) jsem konec zaspal (přesněji od příjezdu Holly do Irska). Přišlo mi to jako vrchol slaďáren a hlavně ženský (a možná i chlapi) v plnym sále mi lezly na nervy s tim smrkánim do kapesníku. Jó v kině to bylo terno. Později když jsem se na to koukl na DVD bez kapesníků a slintajícíma ženama nad Buttlerem dosáhlo to alespoň na průměr. Maxi romantický to je a dost utahaný taky, nic pro muže bez žen tj. s kámošem nebo rodinnými příslušníky bych na to nedoporučoval vůbec koukat :) ()

DadysGirl

Pro mě výbuch emocí, posilněn shlédnutím na velkém plátně, že jsem na ten film šla rovnou dvakrát... nádherné!!! Nádherné! No prostě nádherné... PS - v kině nepokrytě plakali i muži, což mě naprosto dostalo... ()

Evii.B

Celkem pěkný snímek, jelikož jsem poslední dobou neviděla žádnou pěknou romantiku dávám 4*. Některé scény filmu jsou lepší, jiné horší, ale to už tak bývá. Ke konci se mi dokonce hrnuly do očí slzy, což jsem opravdu nemyslela že se stane. Začátek filmu je totiž poměrně zvláštní, ale nenechte se odradit :) ()

Bastinka

Tak tenhle film mě vážně dostal. Myšlenka má docela velkou hloubku....a kdybych věděla, že mě v životě potká to samé jako Gerarda snažila bych se udělat stejný plán jako on....Je to prostě fantastické romantické drama, u kterého doporučuju mít krabičku kapesníčků :-) ()

dewil21

Nejsem fanynka sladkobolných, melodramatických, romantických ani jiných slzydojících filmů. P.S. jsem shlédla proto, že 300 se mi již značně okoukalo a chtěla jsem vidět Butlera zase trochu oblečeného a Hilary v ženské roli. Nevím, zda na mě víc zapůsobil jejich (v tomto žánru nečekaně kvalitní) výkon, nebo nádherná irská krajina, ale dohromady to fungovalo skvěle a já litovala, že nemám doma flašku whisky Jameson případně plechovku Guinnesse, abych si požitek z filmu umocnila i chuťově. P.S. Obleču si trenýrky a kšandy, poletím do Irska, vlezu do prvního pubu a sbalím Ira s kytarou. Ireland, i Love You! ()

Monty2729

Hluboce intimní a dojemný film, který mě i po několikátém zhlédnutí nenechává chladnou. Gerry, který už ví, že umře, připraví pro svou ženu Holly originální plán, aby snáze překonala jeho smrt. Myslím, že tento snímek se dotýká těch nejzásadnějších lidských emocí...i proto patří mezi ty filmové zážitky, na které se nezapomíná. ()

Nufa

Nádherný film o lásce až za hrob. Nejenom za originalitu, ale také za kvalitu filmu, který není jen čistou romantikou bez hlavy a paty, ale se skutečně propracovaným příběhem. Dále za dojetí, to, jakým způsobem na mě film zapůsobil a zapsal se do mé mysli. Za to vše si minimálně 4*film zaslouží. Opravdu jeden z mála romantických filmů, u kterého nebude šťastná jen přítelkyně, zatímco si muž film pouze vytrpí, ale užijí si ho opravdu oba. ()

xylofonka

Málokdy se mi stává, abych u filmu probrečela snad každou minutu, ale tady jsem brečela ráda a ráda se popláču zas :-) ()

ilovebritain

Poprvé a doufám naposledy se mi stalo, že jsem tak radikálně změnila názor na film. Když jsem před pěti lety film vypnula po deseti minutách, neb mě štval škleb madam Swank, nepočítala jsem s tím, že si jej později pustím, dokoukám a popláču si. Krásný snímek, krásné krajiny, krásný Butler ()

Shitonit

Jak nesnáším přeslazený slaďáky, tak mě tohle dostalo. Nakonec jsem řval jak želva, po břiše se mi kutálely slzy velký jak sloní koule, a fakt moc moc moc jsem o tom celým přemýšlel. Nakonec mi nezbývá než konstatovat, že se jedná o nejhezčí milostnou pohádku co znám. ()

ANTYCHRYST

Není to můj šálek kávy romantarny :) ale v roce 2024 přišel na řadu tenhle film jako valentýnský večerní kousek :) příjemný..občas smutný..občas veselý..ale to hlavní..bylo to dobrý..samozřejmě dojak ..několik scén dosti brnkalo na city..ale přirozeně..žádný tlačení na pylu..vůbec jsem nevěděl o čem to je..a byl to docela šok zkraje a čekal jsem co z toho bude .. :) 85% sice to pár let trvalo..ale velká pochvala za tuhle sladarnu :) Ps: Hilary jako ženská se mi moc nelíbí..za to Irská krajina a hospůdky ano :) ()

Bonavita

Na tenhle film jsem šel hlavně kvůli svoji přítelkyni, ale sám jsem docela příznivcem romatických filmů, akorát u toho nejsem tak ubulenej. Mnozí tady už avizovali, že je to za prvé strašně přeslazený a za druhé s blbým koncem. Můžu souhlasit jen s jednou věcí. Kupodivu mi to totiž nepřišlo vůbec přeslazený, od začátku filmu jsem se dobře bavil, bylo to vtipný, nebylo to zdlouhavý, ani příliš sentimentální (vzhledem k tématu). Všichni herci navíc do svých rolí náramně pasovali (možná je to i tim, že jsou mi sympaticky). Bohužel u mě tenhle film spadnul díky tomu nesmyslnýmu, nereálnýmu a prostě blbýmu konci. Dost mě to naštvalo, protože ten film se mi fakt líbil :( No nechci kvůli jednomu momentu shodit film do průměru, takže dávám 4*. ()

glide4ever

Nečekal jsem, že se příběh rozjede tak rychle, ale vůbec mi to nevadilo. Celé dvě hodiny v kině utekly jako voda a několikrát jsem byl nucen zatlačovat slzu :') ... Pro milovníky romantických komedií nutnost, pro ostatní určitě skvělý zážitek. 95% P.S. Vždyť vy víte... ()

Steiny

Dojemný romanticky film, ktorý sa za pomoci vtipných a smutných scén snaží ukázať divákovi ako sa vysporiadať z bolestivým nádelom osudu. ()

RobbieM@N

Asi jako jeden z mála jsem tam hledal pořádný děj, sice to vtáhne do sebe a dokáže rozzářit, ale byla to strašná nuda, nic zajímavého (kromě polonahé H.S.), aspoň, že tam hrála Hilary, podle mě je to PŘÍRODNĚ nejkrásnější herečka vůbec. ()

petisek

Depresívna a smutná romantická dráma, ktorá má od komédie ďaľeko a nezachraňujú ju ani kvalitné herecké výkony. ()

LuNaj

Zajímavý film, ve kterém exceluje G. Butler. Hilary mi až tak skvělá nepřišla. Možná je to dáno tím, že mi nepřijde jako bůhvíjaká sexy herečka a do tohoto filmu mi nesedla. Stejné to je i s Lisou "Phoebe" Kudrow. Ta mi pila krev už během svého prvního výstupu. Jestli to byl záměr autorů, těžko říct... Film jako celek ale působil vyrovnaně, žádná hluchá místa. ()

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (více)