Dvaadvacetiletý Scott Pilgrim je poněkud nevyzrálý mladík, který hraje v rockové kapele Sex Bob-Omb. Zrovna je bez práce a chodí s roztomilou středoškolačkou. Všechno je skvělé, dokud mu do života nevstoupí úžasná a nebezpečná Ramona Flowersová. Po uši se do ní zamiluje a začne plánovat společnou budoucnost. Scott brzy zjišťuje, že jeho vysněná dívka si životem nese velmi neobvyklé břemeno. V cestě ke štěstí mu totiž stojí sedm bývalých Ramoniných partnerů, kteří ovládají její milostný život a udělají cokoli, aby byl okamžitě odstraněn každý další nový nápadník. Pokud chce Scott získat svou lásku, bude muset všechny expartnery zničit dřív, než oni zlikvidují jeho. (TV Nova)

Lorge

Trailery jsem vynechal (no dobře, možná jsem jeden viděl :-P), komiks jsem si nechal až po filmu a tvářil se, že mě zajímá i děj a nejen fighty, a ono to celkem parádně fungovalo, tak proč ne? :-D ()

Doomer

Tak videohru jsem nehrál a komiks neviděl, hudební filmy rád nemám a romantiku už vůbec - proto asi takové hodnocení. Jako když vezmu všechny tyto faktory tak to asi nebyl nějak špatný film, jen neskutečně absurdní a divný. ()

BuchtiCZ

Tak toto je magapitchowina, stupidní, bezobsažná, tupá. Kromě týnejdžrů možná osloví generaci vychovanou na (old-school) gamesách. Ukňouraného Ceru bych nejradši nakopal do koulí do hlavy a znova do koulí. Ale přesto všechno se na to dívá vcelku dobře ať už pro vizuální vychytávky nebo Beckovu hudbu. ()

Lobotommy

Arkáda jedné lásky, a nebo sedmi. A nebo možná ještě o něco víc :). Divokost, vtip a nápaditost v jednom. A ještě by se dalo říct romantický film, který dostatečně uspokojí každé pohlaví (tedy ve smyslu duševních pohnutek). ()

Godhaj

,,Dude, this thing claims I've got mail." ,,It's amazing what we can do with computers these days." Scott Pilgrim obsahuje opravdu velké množství nových režisérských nápadů, které čerpají z oblasti počítačových her a komiksů. Ty jsou zabaleny do líbivého a stylového vizuálu a jsou zajímavě sestřáhány, takže se film ubírá kupředu ve velmi rychlém tempu a občas jsem se přistihl, že nestíhám, respektive, že střih je na mě až příliš rychlý. Hlavní postava mi nebyla vůbec sympatická, připadá mi, že Cera prostě nemá na to, aby zahrál lamače dívčích srdcí, to možná spíš klučičích. Ostatní postavy jsou zajímavější i lépe zahrané, např. Wallace a Kim jsou parádní. Obrovskou peckou je soundtrack, písničky jsou v pořádném rock/punkovém stylu, což filmu sluší. Největší problém jsem měl s příběhem, ten je naprosto primitivní. Když se na plátně mluví, má to většinou šťávu a je to vtipné, ale když začnou souboje (a že jich tam je!), začíná nuda. Ač se snaží být sebevíc vizuálně atraktivní, jsou hloupé, nedávají žádný smysl a upřímně mi bylo jedno, jestli Pilgrim vyhraje či ne. Bohužel čím dál se děj posouvá, tím přibývá množství soubojů. Kdyby byl tento film o polovinu kratší, hodnotil bych výše, ale při dvou hodinách jsem rád, že jsem jej dokoukal celý. ()

Izz

A Edgar Wright opět přináší do detailu vypulírovanou exhibici popkultury,moderního filmového uvažování a neskonalých geekovských radostí,která velmi baví,ale kultovní nejspíš nikdy nebude,protože si o to až moc nahlas říká.Ovšem v rámci těchto nerdovsky cool omalovánek mě to bavilo víc než Kick-Ass. ()

myse odpad!

Šmarja, co to bylo?! Ač to obvykle nedělám, možná vlastně nikdy předtím, tak toto jsem to musela v půlce vypnout, protože to bylo tak děsný, že si ani nepamatuju, kdy jsem viděla něco podobně šílenýho a hroznýho. Tento film má na svědomí prohloubení mých vrásek na čele, protože jsem ho celý sledovala se zdviženým obočím. Naprosté kinematografické znásilnění. Nebo mi chyběly ty správný drogy, nevím. Anebo mi není 11 let. Nebo všechno dohromady. Totální chaos, naprosto stupidní, nereálný a trapný scénář, kostrbaté herecké výkony a 73 % - cože??? ()

Petike

Kučeravý očipulič a profesionálna otrava na potkany Cera vo filme, ktorý vám neustále dáva najavo, ako ste nedostatočne hipsterský, nedostatočne hustýýýý, jáko oné zasluhujúci si jáko... totálny odkur. Odkur sa sám, strapatý pútnik... Cera tu nehraje postavu z komiksu, ale Ceru (prisahám, že toto chlápa by sa malo stať sv. patrónom všetkých hercov jednej roly). Hviezdička za vizuálne efekty a za Winsteadovú (ale nie za jej Ramonu - v adaptácii má ešte horšiu náturu ako v komiksovej predlohe, verte mi). Zaujímavé komentáre : Rex Mundi. Trefná analýza toho, prečo to bol nakoniec prepadák : http://www.craveonline.com/film/articles/135590-top-ten-reasons-scott-pilgrim-flopped-at-the-box-office ()

VvV14

Ten kdo to vymyslel byl bůh a ten co to natočil je asi jeho brácha :D. BOMBA! Věta "u tohoto filmu jsem se bavil" dostala nový rozměr. Nejen, že se člověk zasměje, ale dokonce ho to pohltí a to je u mě značka dobrého filmu. 5* bez výčitek. ()

jadran90

Na koho si musíte dát větší pozor než na vaše bývalé partnery? Na bývalé partnery vašeho partnera. Wrightův neskutečný gejzír nápadů. Všechny ty popisky, komiksové scény, záběry ve stylu Tekkena, střih jako po 10 redbullech... Efektní bojové scény musí dnešní puberťáky oslovit, ale co je důležité, vztahová linie a dialogy fungují také. Dokonalé obsazení v čele s roztomile vykuleným Cerou. Výborně jsem se pobavil, k dokonalosti chyběl kousek, třeba ještě emotivnější závěr. ()

Voorhees

ŠÍlené, vtipné, rychlé a naprosto šíleně barevné a ani minutku nemáte nárok se nudit! Dokonalej film pro 15-ti letý a řekl bych i pro starší! Každej si najde to svoje, herecký výkony nejsou k zahození :) celkově mě film potěšil nevýslovně! Proč dneska mladý nekoukaj na tohle misto na Twilight!! Dobrej komentář: POMO!! ()

Renci

Veľmi štýlová, efektná a miestami vtipná jazda životom Scotta Pilgrima. Edgar Wright, šikovný majster britského humoru podáva na podnose slasti i strasti dvadsaťročného garážového frajera, ktorý má rád videohry. Zaujímavý vizuál srší nápadmi, a teda poriadne (rozpočet je tu cítiť). Nájdeme tu súboj laserových mečov, efektné ukazovatele života, či krásne crn-crn pri zvonení telefónu, skrátka všetky citoslovcia na aké si len spomeniete. Herci sú vačšinou fajn, nejakú nesympatickú tvár tu nenájdete, ešte aj tí 7ex sú skvelí. Všetky vymenované klady majú jedno ALE. Akosi veľmi prirýchlo sa všetky slow-mo zábery, všetky triky opozerajú a začnú rýchlo nudiť. Rovnako je to s humorom, už po pol hodine ( !!!) dej nepricháza s vtipnými situáciami, a tak nejako je to v kŕči. Veľmi rýchlo začne film strácať iskru, a v podstate divák má čo robiť, aby ho dopozeral. Ľahký nadpriemer. ()

dkas

Velká nuda. Vlastně jsem pořádně nechápal, o co v tom filmu vlastně šlo, takže jsem to nakonec ani nedokoukal. Pro mě ztráta času... ()

TaNya_

Člověk se až diví jak takováto kravina zaujala tolik lidí! Perfektní nápad - úžasné akční scény, Scott Pilgrim naprosto k zbláznění, smála sem se od začátku do konce. Tohle je film na který se dá dívat pořád a pořád dokola. Nejlepší na tom asi je že každej se asi někdý cítí stejně zhuleně jak hlavní hrdina :D! ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (více)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (více)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

A spoustu dalších novinek. Ale popořadě – Ant-Man konečně dostal zelenou, dokonce má stanoveno datum premiéry, konkrétně 6. listopadu 2015. Film o hrdinovi, který se dokáže podle potřeby zmenšit na… (více)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (více)