Dvaadvacetiletý Scott Pilgrim je poněkud nevyzrálý mladík, který hraje v rockové kapele Sex Bob-Omb. Zrovna je bez práce a chodí s roztomilou středoškolačkou. Všechno je skvělé, dokud mu do života nevstoupí úžasná a nebezpečná Ramona Flowersová. Po uši se do ní zamiluje a začne plánovat společnou budoucnost. Scott brzy zjišťuje, že jeho vysněná dívka si životem nese velmi neobvyklé břemeno. V cestě ke štěstí mu totiž stojí sedm bývalých Ramoniných partnerů, kteří ovládají její milostný život a udělají cokoli, aby byl okamžitě odstraněn každý další nový nápadník. Pokud chce Scott získat svou lásku, bude muset všechny expartnery zničit dřív, než oni zlikvidují jeho. (TV Nova)

freyinec

Čekal jsem (spíš doufal po shlédnutí traileru), že to bude dobré, že to bude můj šálek kávy, ale takhle ohromující?! Nekonečný příval originality ve formě bojových scén, příběhu, podání skrze old school 8 bitové hry...Wright se pro mě po Hot Fuzz posunul ještě o kousek dál. Není co dodat, 5*. ()

LakiyL

Mám rád filmy, ktoré do mojej fantázie prinesú niečo nové, doteraz nevídané. Scott Pilgrim medzi také filmy určite patrí. Zaujímavá herecká zostava, vtipné a vynaliezavé zobrazenie scén, kde sa nápadmi určite nešetrilo. Jednoducho treba vidieť. ()

Smoulin

Plno nových nápadů, super kombinace žánrů, vynikající soundtrack - prostě jasný pětihvězdičkový film. To by ovšem Scotta musel hrát kdokoli jiný, než Michael Cera. ()

departed

Herci jsou skvělí, vtipy povedené a vizuální stránka filmu nádherná. Přesto nevím, proč to na mě celé působilo tak nějak... divně, ne přímo nezáživně, ale nemohl bych to nikomu doporučit, protože by si daná osoba nejspíš myslela, že jsem magor či co. Hádám, že jsem nebyl cílovka, ale čas od času je dobrý se na takovýhle filmy podívat, protože jsou prostě jiný, což může, ale i nemusí být pokaždé plus. Zkrátka solidní jednohubka. ()

newer_more

Začátek byl na pytel. Nesrozumitelný, rychlý. Ale jak se začne bojovat s prvním zlým ex, už se to zlepšuje. Nejlepší je samozřejmě konec. Smekám před "komiksovými" efekty (i když se přiznám, že když jsem viděla bojovat takový vyžle, tak mi to přišlo chvílema až trapné...), které jsou prakticky nad dějem (chvílema vás nebaví děj, ale udělaný to maj hezky). Film byl tedy celkem pěkný, ale doufám, že budu ušetřena pokračování. ()

Zajija

Film naducaný originalitou. Nezvzklý vzhledový styl připomínající komix a hru, třeba Takena. Supr podívaná i fajn pobavení a efekty? Nádhera... I pžez moje rozplívání si myslím že to na pět není. **** ()

Bezmenny

Super nápad, skvelé spracovanie, dobrá hudba. Aj tie akčné a bojové scény sa mi páčili. Ale nejak som sa viac bavil pri prvých súbojoch ako pri tých nasledujúcich. A od posledného som očakával trocha viac. Kvitujem absolútny záver, ale celkové hodnotenie je trocha rozpačitejšie. Môže to byť Cerom - keď to bolo v Juno, až tak mi to nevadilo. Ale tu by to chcelo aj niečo iné ako tohto truľka. ()

Bounded

Zklamání. Podobný případ jako Tron: Legacy. Zajímavý vizuál, tady navíc hravější režie, ale zpracování příběhu? I když jsem komiksový fanda, Pilgrim se mi do ruky ještě nedostal a myslím, že ani nedostane. Ceru jako herce opravdu nemám rád, tady jsem ho ovšem nějak skousl, zejména proto, že film má rychlé tempo a spoustu věci, na které se můžete, kromě hlavního protagonisty, zaměřit. Na plátně se toho děje tolik a vy můžete do široka rozevřít oči, hltat, a ptát se: co to, co tohle, proč je tam támhleto. Já se spíš ptal, proč by mě to vůbec mělo zajímat. Ve výsledku film sice nenudil, ale viděl jsem ho včera a dneska pomalu nevím, co se v něm dělo. Takže taková jednohubka, která pro mě ani nemusela vzniknout. Být ještě trochu blbější, tak může konkurovat druhým Transformerům. ()

Irii odpad!

Asi jsem věkově opravdu úplně mimo,neboť vizualni ,dějová či obsahová forma této sračky, mě nejen že neoslovila,ale snad dokonce i urazila!Musím to otestovat na svých dětech,ať vidím,zda tento jev je opravdu v mladé generaci zakořeněn a pokud ano,musím hluboce popřemýšlet,kde jsme udělali chybu. ()

.killer.

Scott Pilgrim je nejoriginálnější film, jaký jsem v poslední době viděl. A myslím si, že za to může právě onen bravurní střih, který dokresluje ulítlý příběh od začátku do konce. Michael Cera se svým Rickenbackerem je jen třešničkou na tomto špičkovém dortu. Opravdu výborný film, ke kterému se budu v budoucnu ještě milerád vracet. ()

Idahou

Podle mě nejlepší film poslední doby. když se nebudu zabývat kamerou, zvukem herci a scénami tak mi i tak zbyde pořádnej kus poctivý kinematografie. Tenhle film má styl, má vizi a je to sen, skoro z každého záběru na mě působila ta snaha tvůrců udělat dobrý Film, ne jen vydělat prachy. Absolutně neobjektivní komentář, já vím, ale tohle je prostě hvězda, která září i přes záplavu současných vydělat-co-nejvíc -prachů-na-kvalitu-kašlat-a-narvat-tam-cool-efekty filmů. ()

josieaddms

Film se mi moc líbil, ze začátku jsem byla trochu v rozpacích, ale když jsem si pak hlavou nechala projít celý film, všechny vypracované vtipy, skvělé hlášky, herecké výkony, originalitu snímku, nápady, vtipnou zápletku, řekla jsem si: takových filmů je skutečně málo, je tam kombinace všeho co pro příjemný snímek vyžaduju. Je to sice moje úchylka, ale fakt jsem se zabavila. ()

Čiban

Dobrej komixovej film jako Watchman . Ve filmu je dost hudby, napětí a akce. Děj je docela dobrej a zpracování taktéž. Ale přesto dávám 3 za trochu dost ulítlej komix. ()

Demonic189 odpad!

Ubohosť najhrubsieho zrna..po polhodine vypnute..zabit hodinu svojho času mozem aj uzitočnejsie, napr.......sedenim na zachode? ()

TEKAS

Michael Cera nejenže není sympatický, ale taky mi přijde jako antiherec. Stylizace ušla, ale celý film mě tak strašně nebavil! Zasmála jsem se asi jenom jednou, jinak velká nuda a obrovské zklamání. ()

DaveSmith

Prostě pecka. Co dodat. Hodně originální zpracování (kamera, strih, efekty...prostě všechno), skvělý soundtrack a velice dobře zpracované bojové scény, ve kterých kupodivu Michael Cera nevypadá vůbec směšně (jak by se s jeho postavou dalo očekávat). Vedle filmu Kick Ass je tohle nejlepší snímek za hodně dlouhou dobu. ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (více)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (více)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

A spoustu dalších novinek. Ale popořadě – Ant-Man konečně dostal zelenou, dokonce má stanoveno datum premiéry, konkrétně 6. listopadu 2015. Film o hrdinovi, který se dokáže podle potřeby zmenšit na… (více)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (více)