Tom10000

11.díl. Tentokráte se Cameron zabývá případem jistého terminátora, jenž se přesunul v čase na špatné místo do špatné doby. Přesněji, do silvestra roku 1920, a navíc do hospody plné lidí. Kterak doba plynula, získával ve světě stavebnictví čím dál tím více popularity, dokud nepřivedl ke krachu amerického giganta. Říkal si Stark, a všichni jeho snaze věřili, aniž by na něj měli jedinou stopu podezření. Cameron na vše přijde při náhledném pohledu na fotku u svého kamaráda na vozíku: Jejich pátrání provází nečekané objevy, zápal, ale i hádky a Cameronina cyničnost. Mezitím Johnovi volá Riley o pomoc. Ve skutečnosti se nachází u svého kamaráda, jenž, jako frajer, považuje Connora za magora, a má se tam dost dobře. Vysvětlení podá Riley hned poté, co ukradne zapalovač, John kluka zmlátí, a poté ji odveze pryč. Ona sama na Johna narazila docela schválně. Měla podivné pěstouny, kteří ji v jednom kuse uráželi. U Johna našla podobnou podivnost. V závěru debaty ho poprvé políbí. Cameron přichází domů, a ptá se Johna, kde byl. Jeho schůzkami s Riley je znepokojená (...). 80 procent. Konečně jsme se nemuseli trápit s otravnou Sarah tak moc jako v jiných dílech. Cameron jako vždy dobrá, John a Riley také, ač ho nemusela provokovat. Polibek zasloužený. Jen jsme se zase točili, a to mnohem více než kdy jindy, v kruhu. ()