Tom10000

16.díl. Sarah se po dvou týdnech beze spánku rozhodne započít léčbu v lékařském sanatoriu. Její spolubydlící sice netrápí bezesné noci, avšak hříchy běžných lidí, jako je třeba kouření, ano. Matku Johna navštěvuje její syn i Cameron, jež jsou nyní doma sami, a i nadále se snaží více se spřátelit. Terminárorku chránící chlapce Sarah trápí úvahy nad lidskými sny. Sama hnědovlasá žena trpí neustálým přívalem nočních můr, v nichž se ocitá v zajetí muže, jehož zabila v nedávno Catherine odpálené továrně. A navíc, celým sanatoriem propukne nejistota, když mladá sestřička (dle Sarah) "pomáhá" lidem k rychlejší smrti, než je obvyklé. Sama matka Johna je jednou z tisícovek sledovaných lidí. Zdali Snynetem, či ne, nevíme. Avšak na tom nesejde - ze sestřičky se vyklube Terminátorka (aniž by o tom cokoliv oba hlavní hrdinové věděli) a oba postřelí. Následující záběr nám odhaluje žijící Sarah řídící dodávku, zřejmě v nesouvislosti s předchoím zraněním (...). 35 procent. Velice slabé pokračování. Děj zmatenější a zmatenější, Cameron ve směšně malé a k ní se nehodící roli, John v pozici smutného chudák. A pohled na stále šílenější Sarah už prostě nebaví jako dříve. ()