Likan7 odpad!

Jaký kvality může mít seriál, který nezvládá ani nejzákladnější elementární věci. Jak těžké je si pohlídat, aby se "mrtvola" nehýbala a nedýchala tak, že to divák na první dobrou uvidí? ()

Tom10000

18.díl. John se dozvídá o smrti Riley, své drahé přítelkyně. Poté, co ji Jesse nemilosrdně kulkou zprovodila ze světa, bez váhání ji hodí do řeky a před Derekem, s nímž se sejde a vyspí, viní ze smrti Johnovu "sestru", Cameron, již se chce zbavit, a Dereka k tomu svádí. Právě Connorova ochránkyně, jež ho tajně miluje, snaží se narychlo získat "bratrovu" důvěru všemi možnými způsoby, aby nemusela zbytečně, a především neprávem zemřít. Nyní má v sobě výbušninu, a stačí pouhé nerozumné rozhodnutí z jeho strany, a skončí jako každý jiný terminátor. Mladý kluk však své "sestře" věří, a chrání ji i před vlastní matkou. Navíc, v márnici, kde se s Riley "setká", spatří na jejich rukách modřiny ze rvačky. Rozhodně se nemůže jednat o smrt rukou stroje. Sarah se na svého syna zlobí, jelikož nepohlídal spálení všech součástek předchozích terminátorů. Sám John se na Cameron rovněž hněvá, avšak jeho zlost vyvolaná zmatkem ve vlastní hlavě pomalu slábne. A Sarařina také, když poznaá, jak dívka na vraždu reaguje, a kterak se snaží Johna pouze chránit. Catherine poznává novou stránku své umělé inteligence, na niž její spojenec Allison nemá příliš trpělivosti. Jesse vzpomíná na minulost strávenou na ponorce (...). 55 procent. Mám obavy, jakou cestou se seriál ubírá. Snad neprovedou scénáristé blbost a nenechají Cameron, nyní už jedinou dobrou postavu seriálu, zbytečně zemřít. Bez ní bych už nemohl hodnotit výše než třicet procent/dvě hvězdy. Sarah mi už s Jesse neskutečně leze na nervy. Derek je jejím (jessiiným) panáčkem na drátkách, Allison zase loutkou Catherine, jejíž záměry jaksi vyšuměly do prázdna. A John? Jeho postava se zdá prázdná, bez náplně v podání nějakého údělu. Pakliže ještě navíc zavrhne svoji "sestru", nemá už seriál kam pokračovat, a měl by tedy skončit. Což se za čtyři díly skutečně stane. ()