Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

Diskuze

Matrinx (hodnocení, recenze)

Třetí řada začíná už 10.ledna! Dokonce dvojdílem. a 11.ledna se vysílá díl další... www.chuck.cz :)

Datlik94

Datlik94 (hodnocení, recenze)

Hned prvním dílem si mě získal. Skvělý komediální akční seriál, na který se dá koukat, když už nemáte náladu na sitcomy.

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Mna skor zaujima kam chcu viest v dalsej sezone Heroes, ktori sa poriadne ani nevyvijaju a len recykluju namety :-)

Djkoma

Djkoma (hodnocení, recenze)

Klenotka: v Americe to bude sledovaností, ale také samotným seriálem (Heroes jsou známější celkově nejen v USA, představují stále "značku" a dříve měly vysokou sledovanost, takže tam vidí NBC větší šanci než v Chuckovi ... Mě spíše zajímá, kam chtějí vést Chucka v "nové sezoně", protože tu minulou ukončili opravdu šíleně...

Klenotka

Klenotka (hodnocení, recenze)

A Heroes poběží normálně od září. Co lidi v NBC kouří, že Chucka takhle zazdí a Heroes, které jdou ke dnu od druhé série vynášejí do nebes? Rozhodně se radši podívám na sympatické lidi jako Yvonne, Zach a Adam, než rozmazlenou Hayden a otráveného Mila.

Matrinx (hodnocení, recenze)

Jinak lidi, už byla potvrzená třetí řada. Viz. na www.chuck.cz ;)

lOPATKA

lOPATKA (hodnocení, recenze)

ano ano ano:)na toto som cakal:D guys i know kung fu:)skoda ze to akurat skoncilo ked teraz to ma fajny potencial ako matrix:)

Matrinx (hodnocení, recenze)

Neřekl bych, že se Sarah a Chuck zase budou bránit citům... Blbost, to už si scénáristé nemohou dovolit. Dělali to už celý dvě série, nejdřív se objevila Lou, ožil Larkin, pak Chuckova stará, špion z Anglie, rozhovory typu "Nemůžeme být spolu" pořád dokola. Poradil bych jim jedno - propusťte scénáristy z The O.C! Ryana 2.0 a Melissy 2.0 mám fakt dost. A rozhodně jsem pro třetí série. 1. NENÁVIDÍM otevřené konce, prostě to musejí nějak dobře ukončit 2. Chuck má ještě co nabídnout, a vykročil docela dobře. Změnu konceptu fakt vítám. 3. S těma novýma zábleskama bude /sprostě zadek/. S těma schopnostmi to asi nebude tak úplně jako v Matrixu 4.Souhlasím s Djkomou, Sarah je pořádný kus, a nechtěl bych o ní přijít, 5)A ano, Chuck je fajn ;)
Hele, odkdy na csfd funguje cenzura? Chtěl jsem napsat sprostěji zadek, a nepustilo to...

Moj nazor
1, Myslim ze Buy More nemizne, maximalne tak na jeden diel,
2, Larkin vypadol, to je pre mna +,
4, Sarah a Chuck sa budu znova branit citom/(na to stavim cokolvek, maximalne prve dva diely budu spolu),
3, 5, 6, 7, suhlasim.

Djkoma

Djkoma (hodnocení, recenze)

Druhá sezona byla vynikající. Vzhledem k tomu ukončit seriál by byla velká škoda, ALE vzhledem k závěru.... by to možná bylo lepší :-) Spoiler (kdo neviděl poslední díl fakt nečtěte:))): 1) zmizí Buy More linie, 2) je pryč Larkin a další, 3) máme tu více, jak jeden Intersect ... 4) Sarah a Chuck se již nebrání citům 5) chuck už není looser,ale Neo 2.0 (Matrinx to vystihl dokonale), 6) trio hezká-drsný-looser už "není", 7) po tom konci to stěží nespadne do sebeparodie... atd... naopak pro pokračování jsou blbosti tipu 1) Sarah je kus, 2) geniální "parodující" okamžiky, 3) Chuck je fajn:)) .... 100) Chuck ještě neumí zastavovat čas :))

Giggs

Giggs (hodnocení, recenze)

Dôležite bude vymyslieť nejaku novu dejovu liniu, ktora by sa niesla celou sezonou. Ak by bola každa epizoda len o nejakej novej misii, už by to bola nuda.

Klenotka

Klenotka (hodnocení, recenze)

Naprosto dokonalý závěr série. Jestli tohle NBC neobnoví, tak jim přijdou asi tuny dopisů s "Chuck you, NBC" :-) Nebo možná nejen dopisy :-) Jak můžou obnovit tragédii Heroes a váhat s Chuckem?

Gertrudo (hodnocení, recenze)

Akurat sa mi zdalo zvlastne to ukoncit "to be continued.. " ved co bude v dalsom diely, pridu naspat do centrali, generalka povie vitajte spat Chuck, a ide sa na dalsiu misiu. Tych pat minut mohli dat rovno sem.

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

3 seria musi byt bez diskusie. Aktualna seria totiz bola jednoznacnou ozdobou serialovej sezony, vratane samotneho finale. Klobuk dolu.

Matrinx (hodnocení, recenze)

To už není fakt o čem diskutovat, třetí série musí být, nebo si dojedu do USA a tu boudu, ve který sídlí NBC vyhodím do vzduchu :D SPOILER... Tohle už není Chuck, to je Neo 2.0 :D

Gertrudo (hodnocení, recenze)

Tak ukoncenie sezony zvladli vyborne, tretia serka bude urcite.
Spoilery!!! Brice uz hadam vypadol natrvalo(asi jediny co my vadil v kazdej epizode kde sa objavil), Chuck ma spat vylepseny intersect(toto bude este len zabavne), bez intersectu by bola nuda nie? Odkaz na Matrix bol vyborny, aj ked bolo az moc vidiet ze chalan v zivote ziadne bojove umenie nerobil.

sonnak

sonnak (hodnocení, recenze)

Druhá sérka naprosto bez debat předčila tu první a i já musím jít po 2x21 zpět na 5*... tohle bylo neskutečně výborný.

BlackMount

BlackMount (hodnocení, recenze)

Gertrudo: Určitě by si zasloužil pokračování daleko víc než vyčpělí Hrdinové, který dojíždím už jen ze setrvačnosti a do jejichž další série se rozhodně pouštět nehodlám. Jestli Chucka ukončí, tak to bude velká škoda, ale na druhou pořád lepší než dobrej příběh rozmělňovat v desítkách dalších epizod.

Gertrudo (hodnocení, recenze)

BlackMount: V to dufam aj ja, ale v takom pripade uz vlastne serial nema velmi ako pokracovat, pochybujem ze by z Chucka urobili normalne agenta. Takze som velmi napaty ako ukoncia sezonu. V pokracovanie rozhodne dufam, potencial tejto oddychovky este nie je vycerpany.

BlackMount

BlackMount (hodnocení, recenze)

Hned vedle u mne stabilních Lost je Chuck seriál, který si v poslední době každý týden užívám nejvíc, a proto zvedám hodnocení na *****. Jen se nemůžu rozhodnout jestli bych radši důstojné zakončení seriálu, což by byla, po odstrašujících případech v podobě PB a Heroes, vítaná změna a nebo si přát ještě jednu řadu. Potenciál by na to tenhle seriál určitě měl. Vždycky se přece může objevit tajemnější a nebezpečnější organizace, proti níž bude vypadat FULCRUM jako mateřská školka. I když uznávám, že opětovné nahrání Intersectu do Chuckovi palice by působilo poněkud trapně.

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama