Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

Dever

Soundtrack Billy White Acre: 1. Main Title Zombie Opera ,2. Fail Safe ,3. Pail Horse-Z Squad ,4. Chained Zombie ,5. Turkey Shoot ,6. Lead Up To EMPD ,7. Post EMPD ,8. Byrdflough Vibe ,9. Choke ,10. Lap In The Background ,11. Thunder In The Sky ,12. Omega Suite 2 ,13. More Byrd Vibas ,14. Im Through With White Girls ,15. Even More Byrd ,16. Glutton For Punishment ,17. Thunder In The Sky ,18. Byrdflough Kills Kat ,19. Kat Rising ,20. Smother You ,21. Kat Pre Lap Dance ,22. Bady Guy ,23. Head Hits ,24. What Head? ,25. Thunder In The Sky ,26. Lilleth Sees Stars ,27. Don't Kill The Star ,28. Choke ,29. Lilleth Lap Dance ,30. I Love Your Tongue ,31. Bite My Dog ,32. Everybody Out ,33. Stalking Jesse ,34. Man Behind The Paper ,35. Kat Takes Sox ,36. Adrenaline ,37. Triple Lap Dance ,38. Get Them Into The Cage ,39. Musica A Mi ,40. Jameo ,41. Jess & Baranga-B ,42. The Love Doctor ,43. Wake Up In Hell ,44. What Future? ,45. Come To Mama ,46. Wake Up In Hell ,47. Gaia Gives In ,48. Wake Up In Hell ,49. Where Am I ,50. Roar ,51. At The Gates Of Demise ,52. Gaia Trajedy ,53. At The Gates Of Demise ,54. Kat Fight ,55. NRA ,56. Rot Slut ,57. They're Zombie Strippers! ,58. Paco Time-A ,59. Gaia Takes Blavatski & Cole ,60. Z Squad To The Rescue ,61. Ian Runs-I Will Taste Victory ,62. Rincon ,63. Shoot Blav & Cole ,64. Hey Boss ,65. Kwan Fight ,66. Shoot Me Please ,67. Hey MAjor ,68. Flashback ,69. Final Byrdflough ,70. End Title Zombie Opera ,71. Smother You ()

Reiniš

Hrozně pitomý film. Na komedii málo vtipné, na horor málo strašidelné a celkově postrádající nějaký smysluplný děj. Těch pár silikonových krasavic, jež přehrávají co jim síly stačí, po čase začnou nudit stejně jako celý film. Jenna Jameson už teda natočila lepší snímky, než je tento rádoby šokující trash. ()

strougy

Až si jednoho dne otevřu nelegální striptýzový klub, tak si musím dát pozor, aby poblíž nebyla žádná tajná laboratoř a milé děvy se mi nezačaly měnit v zombíky. Uznávám, že tak krásně šílený nápad se vidí málokdy, představa, že změna na zombie změní slečnu na superstriptérku, která i když už hnije, tak před ní pánové padají do mdlob a s nadšením se nechávají odvést do zákulisí ke konzumaci, mně přijde zábavná, bohužel by tvůrci museli mít trochu talentu a nezazdít to roztahaným průběhem se strašně málo skutečně povedenými fóry, které se takřka ztrácí pod tíhou nudy a tuny nezajímavých scén. Slečny jsou sice celkem hezké, i když v zájmu rasové rovnoprávnosti bych ocenil i nějakou tu pěknou černošku a asiatku, komando vojáků patřičně drsné ( "Čemu jsme to naposledy zabránili, poručíku?" - "Armageddonu, pane" ) a chlapy patřičně hýkají nadrženým nadšením, ale prostě to k pořádně pokleslý zábavě nestačí, bohužel. Jediný, co jsem si z filmu nakonec odnesl, je informace, že až umřu a vstanu jako patřičně ohnilý zombie, nesmím si zapomenout přečíst Nietzscheho, konečně ho dokonale pochopím. ()

Isherwood

Jsou tam náznaky citací, zvráceného nadhledu a fandovského zapálení, ale zároveň je to trash se vším všudy. V mnoha ohledech je to bizarnější než kdejaké Jennino porno, ale k tomu pravému „uměleckému“ zážitku chybí režisérovi trochu více zručnosti v timingu scény a celkové gradaci. Ta striptýzová válka zombies je docela fajn, byť Jenně samotné, dle mého, stačilo jenom setřít make-up. Ty nejlepší roky má už přeci jenom asi za sebou, leč by jí některé mladé konkurenty stále mohly co závidět. Hodnocení si říká o cokoliv mezi oběma póly stupnice, ale zlatá střední cesta by v tomto případě byla nefér, protože byť by se podobných kousků našlo v archivech dvacet-třicet let nazpět hafo, dneska už je k natočení něčeho podobného potřeba pořádný kus sebevědomí. Za 4*, ať nežeru, s dodatkem, že Robert Englund vypadá jak Bill Murray, fakt! :) ()

eraserhead666

Když si budu chtít užít pornoherečky, pustím si raději porno, když si budu chtít užít Englunda, pustím si radši Freddyho nebo 2001 MANIAKŮ, no a když si budu chtít užít zombíky, pustím si radši nějaký zombie film natočený pro jistotu před rokem 2000. Tohle může uspokojit jen dvě skupiny lidí - zombíkofily a nadržence, kterým ke štěstí stačí pouze pohled na hezký buchty, nahý kozy a ženu pouze jako sexuální symbol. Ani jedno z toho nejsem (doufám), takže mě film nijak zvlášť nezaujal. ()

• Vyhazovač v klubu je přítel protagonistky Jenny Jameson Tito Ortiz, legenda zápasů v kleci. (facojurka)
  • První nakažený voják se jmenoval Byrdflought, což bylo myšleno jako slovní hříčka na epidemii ptačí chřipky, v anglickém jazyce bird flu. (facojurka)
  • Jedná se o první film Jenny Jameson po odchodu z pornoprůmyslu. (Tochal)