Hobit: Neočekávaná cesta

• USA The Hobbit: An Unexpected Journey (více)

Diskuze

Laxik (hodnocení, recenze)

Calminaion: Tam jsou skvělé ilustrace taky, množná i nejlepší. Takový Húrin v Angbandu, z toho je zoufalství cítit.

Calminaion (hodnocení, recenze)

Shakers : tipujem že to vyhrá Thorin :) Po Beornovi je to moja najobľúbenejšia postava v Hobitovi.

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Ja mám krajší rebríček ako vy :-) Gloin minule vyhral a kto ho mohol poraziť bol jedine Thorin, ale ani Thorinovy sa nechce.Uvidíme po 50 hlasoch, zatial to vyzerá, že prvá trojka best trpaslíkov je: Thorin, Gloin a Oin.

Calminaion (hodnocení, recenze)

Ale  napr. v Húrinových deťoch sa mi jeho obrázky nezdajú vôbec rozprávkové . Pána prsteňov mám , žiaľ bez obrázkov , takže to nedokážem posúdiť.
Môj rebríček trpaslíkov ( nielen podľa výzoru )
Thorin , Fili , Gloin , Dwalin , Dori , Ori , Balin , Oin , Bifur , Kili , Bofur , Bombur , Nori

Snezii (hodnocení, recenze)

Yangus: Môj rebríček taktiež vedie Oin z Gloinom ... a Kiliho máš vtom rebríčku 2krát :D ... naspodku je  v mojom rebríčku Bombur a Fili

islanzadi

islanzadi (hodnocení, recenze)

Laxik: to nedokážu posoudit. Zbožňuju totiž oboje. A vlastně, co je fantasy? Pohádka pro větší. (teda alespoň mě to tak připadá)

Laxik (hodnocení, recenze)

islanzadi: Jsou krásný, i když v pár případech až moc pohádkový. U Hobita je to ok, ale u Pána prstenů je to trochu škoda.

islanzadi

islanzadi (hodnocení, recenze)

Laxik: jeho obrázky jsou nádherný. Nechápu, jak to mohl namalovat a vymyslet. Spolu s Shorem  (PJ ani nepíšu to je samozřejmnost) vytvořili něco nepřekonatelnýho v Pánu prstenů a doufám, že u tohoto filmu mohu očekávat to samé, ne-li lepší. :D

Laxik (hodnocení, recenze)

Snezii: A pokud máš obrázky od Alana Leeho, pak máš s představivostí smůlu a vidíš je skoro stejný.

jasně jde o zvyk.
můj žebříček Trpaslíků.
Oin, Gloin, Dwalin,  Thorin, Bifur, Balin, Fili, Dori, Kili,  Bofur,  Kili, Nori, Bombur, Ori
Tak asi tak nějak :-)

Snezii (hodnocení, recenze)

Calminaion: Hej, ide o to, že keď čítaš knižku tak si tú postavu v hlave vytvoríš takú aká sa práve tebe páči...potom tých trpaslíkov uvidíš vo filme a si zhrozený, že je to niekto uplne iný ako v  tvojích predstavách :P ...

Calminaion (hodnocení, recenze)

Snezii : Ono je treba zvyknúť si . Keď som prvý krát videl fotku Noriho, Oriho a Doriho , som si pomyslel že si z nás PJ robí srandu . Ale akosi sa mi už rozležali v hlave , a nakoniec som i rád že vyzerajú tak ako vyzerajú.

Yangus (hodnocení, recenze)

Jasně Ori je zapisovatel ale jistě má někde strčený nějaký nožík. Nebo jak jsem četl v nedavno  v knize ten knihu používal místo zbraně a Skavenoj vymlátil mozek z hlavy :-)
Laxik: nebo Bilbo, ten jim taky několokrát pomohl celkem dost.

Snezii (hodnocení, recenze)

No vidím, že skoro každý ma pár výhrad, pretože ste si ich v knižke predstavovali trochu inak...ja tiež ale takto podla mna vyzeraju tiež super :)

Laxik (hodnocení, recenze)

Calminaion: Tedy asi uvidíme pár scén typu: "Milý deníčku, dnes nás Gandalf vytáhnul z bryndy. Zase..."

Calminaion (hodnocení, recenze)

Yangus : Ani Bombura by som nepovažoval za ozbrojeného . Tou varechou asi moc škretov nepomláti :D
No práve  Ori napísal tú knihu , ktorú Gandalf čítal v Morii . Takže logicky z neho asi veľký bojovník nebude.

Yangus (hodnocení, recenze)

Jediný kdo nemá v ruce zbraň je Ori, čím to?  A Bifur má 2, jednu v hlavě :-)

Yangus (hodnocení, recenze)

Midloch1: máš recht jeho rozmluvy jsou jedinečné.
Laxik:  čtu rychle a zrovna Hobit je od Tolkiena ta jednoduší kniha, až se vrhnu opět do Silmarionu to bude něco jiného.

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

Calminaion: to vypadá jako spis jídel co chcu ti trpaslíci :Da že jsem vybíraví ....

Laxik (hodnocení, recenze)

Midloch1: Už to moc přehánějí, se mi zdá. Ale jen do toho, radosti se nemá bránit.

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

je faktr že Gandalfovi rozmluvy ve filmu jsou parádní ... a ta v Návratu Krále, kterou jsi tu dal je podle mě nejlepší ..

Ian McKellen se chce vrátit do role Gandalfa

Ian McKellen se chce vrátit do role Gandalfa

04.09.2024

Po oznámení toho, že se skrze film opět vrátíme do Středozemě, se na internetu hojně spekulovalo o tom, jakou kapitolu Tolkienových dějin bude snímek adaptovat. Dnes už nemáme tak kusé informace, neb… (více)

Pán prstenů mění majitele

Pán prstenů mění majitele