Hobit: Neočekávaná cesta

• USA The Hobbit: An Unexpected Journey (více)

Diskuze

Gar-mogoth (hodnocení, recenze)

Mě napadlo, že by to mohli udělat jako "Výprava k Ereboru" z Nedokončených příběhů, tedy jak to Gandalf vypráví Frodovi, Samovi, Pipinovi, Smíškovi a Gimlimu v Minas Tirith.

moviesfan

moviesfan (hodnocení, recenze)

Holubicqa: Já jsem si tu rozkoš upíral do teď, ale asi se na to mrknu :))
Jinak si tu knížku musím přečíst znovu. Nějak se mi to vykouřilo z hlavy ...

Midloch1

Midloch1 (hodnocení, recenze)

Útok na Erebor možná, ale Šmaka by byla hloupost ukázat, spíš jen plameny. Podobu Šmaka si schovají do druhého filmu jako vrchol.

Holubicqa

Holubicqa (hodnocení, recenze)

Ach. Obdivuju ty z vás, kdo se rozhodli si upírat tu rozkoš z videí. To je prostě nádhera.

Laxik (hodnocení, recenze)

Shakers: V Hobbitovi bude asi stejnou dobu jako v Pánovi prstenů, takže proč ne?

Shakers (hodnocení, recenze)

Laxik: to neviem, galadriel by sa mi ale do takej trpasličej záležitosti nehodila ... asi

Shakers (hodnocení, recenze)

Laxik: s elfkou by to na druhý krát už nebolo ono.Chcelo by to niekoho iného.

Laxik (hodnocení, recenze)

Shakers: Jak Cappuccino přitakává Gar-morgothovi. A pár dalších obrázků, to celé doprovázené monologem jisté elfky. :-)

Shakers (hodnocení, recenze)

Gar-mogoth: áno to sedí.Dosť dobré by to zapadalo.
Calminaion: s Gandalfom a Throrom by som počkal až k bilbovi.Tam by sa mohol objasniť zvyšok.

Calminaion

Calminaion (hodnocení, recenze)

Shakers : Smaug ničí Erebor a Thorin ako mladík sa bezmocne prizerá skaze , taktiež Gandalfa , ako našiel Thóra , ktorý mu dal mapku a kľúč k Ereboru

Gar-mogoth (hodnocení, recenze)

Laxik: Zase je ale problém, že to je kousek před půlkou knihy a dvojka by musela být o dost delší, tey za předpokladu, že v ní bude i Bílá rada.

Laxik (hodnocení, recenze)

Gar-mogoth: Když jsem si na to vzpomněl, možná by to šlo. Ale muselo by se to utnout ještě o něco dříve, začínat příchodem Gandalfa a Bilba k Meddědovi je docela divný. Nevim, no.
Cappuccino: A já zejtra odjíždím a vracím se až v sobotu. To si večer asi pěkně počtu... Hlavně jestli budou další novinky.

Cappuccino

Cappuccino (hodnocení, recenze)

Včera ráno som sa vrátil z trojdňového festivalu, v diskusii Hobbita plno príspevkov, a tak si vravím - to tí ľudia naozaj nemajú čo na práci? Však Hobbit bude až za rok. A potom.. potom som si pozrel PJov blog z natáčania a rozplakal som sa ako malé decko :'-(((( To je tak káášne.

Laxik (hodnocení, recenze)

Gar-mogoth: Jééé, už si vzpomínám. Tak se vlastně Medděd postupně dozvídá, že jich je hodně. Tak to se asi moc vypustit nedá. A je to dobrá scéna, jedna z těch mnoha vtipných. Jen možná bude ve filmu připomínat příchod trpaslíků k Bilbovi domů.

Laxik (hodnocení, recenze)

Knihu už si moc nepamatuju, taky mě v budoucím roce čeká připomenutí. A i když to tam je, stejně by se to dalo vypustit.

Gar-mogoth (hodnocení, recenze)

Rozdělění-tipuju příchod k Meddědovi, vstup do Temného hvozdu nebo někde v něm. Případně ty Osvobozené sudy, ale nevím jestli by Bílá rada a Dol Guldur zvládly tolik natáhnout druhou část, aby byly oba filmy zhruba stejně dlouhé; Osvobozené sudy jsou totiž na konci druhé třetiny knihy.

Gar-mogoth (hodnocení, recenze)

Laxik: Jenže ta rekapitulace je přímo v knize a pokud by to vypustili, tak by i museli předělat příchod k Meddědovi.

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

Viděl bych to tak že první díl končí plavbou na sudech směrem nebo poblíž Jezerního města se závěrečným pohledem na Osamělou horu. Druhý díl začne příchodem do města a v podvečer bitvy bude Gandalf vyprávět co dělal když je opustil.
A pak. Grandiózní bitva a návrat domů.
Laxik: Rozšířenou verzi  jsem ještě neviděl, přinese mi ji Ježíšek :-)

Laxik (hodnocení, recenze)

Kass: Tak jsem na tom já. Kouknul jsem na první videodenník a odpírám si ty další.
Midloch1: Dřív se říkalo, že by první film byl Hobbit a druhý doba mezi Ereborem a předáním Jednoho prstenu Froddovi, ale to už jsou tak 2 roky zpět. Film bude rozpůlený buď u elfů (zajetí - to se mi ale nelíbí, je to takový seriálový pokračování příště) nebo u sudů anebo už dřív u orlů. No a nebo jindy, ale já tipuju sudy nebo orly. Vemte si, že LOTR byl taky osekanej v klidných částech.
Yangus: Vrbák tam byl, ale byl ve Fangornu a pustil se do Smíška s Pipinem. Bylo to v rozšířěný verzi.
Gar-mogoth: U Medděda by to být mohlo, ale nějaká rekapitulace je blbost, na to PJ moc není.
Cheyenne236: To taky zajímá nás všechny. Já bych chtěl Shire Theme téměř identický, možná dál pár podobných motivů, ale jinak aby to bylo jiný. V podobném duchu samozřejmě.
Chipešek: Bych se nedivil, kdyby na tom Shore pracoval už od Návratu krále. :-) Třeba použije pár nápadů, které nakonec nebyly v Pánu prstenů využity.

A k dvěma bitvám v jednom díle... nemyslím, že by vyhánění nekromanta bylo nějak akční. Spíš něco mezi exorcismem, běháním po lese a honěním stínu. Přeci jen Sauron v tu dobu neměl proti Bílé radě silovou převahu. Ale pořád to byl parchant úskočnej, co se vyznal v lidský mysli.
TAK UŽ TO SAKRA PŘESTAŇTE OPĚVOVAT, PÁČ MI CUKÁ RUKA SMĚREM K TLAČÍTKU PLAY!

Calminaion

Calminaion (hodnocení, recenze)

Cheyenne236 : presne len si predstav tú burácajúcu hudbu , keď budú zábery na Osamelú horu , alebo až Thorin vyhlási : “I am Thorin son of Thráin son of Thrór King under the Mountain! I return !!!!
Myslím že pretnutie filmov pri Temnohvozde je príliš skoro . Ako som povedal, dve obrovské bitky ( Bitka piatich armád a Vyhnanie Saurona ) natlačené do dvojky by filmu len uškodili.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Pán prstenů mění majitele

Pán prstenů mění majitele

19.08.2022

Práva na Pána prstenů jsou opět na prodej

Práva na Pána prstenů jsou opět na prodej

10.02.2022

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021