Reklama

Reklama

Teorie velkého třesku

(seriál)
  • USA The Big Bang Theory (více)
Trailer
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Hrají:

Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Melissa Rauch, Mayim Bialik, Kevin Sussman, Carol Ann Susi, John Ross Bowie, Aarti Mann (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(12) / Epizody(279)

Leonard a Sheldon jsou dva brilantní fyzici – kouzelníci v laboratoři, ale společensky nemožní mimo ni. Naštěstí mají po ruce krásnou a svobodomyslnou sousedku Penny, která se je snaží naučit pár věcí o reálném životě. Leonard se věčně snaží hledat lásku, zato Sheldon je naprosto spokojený s videochatováním se svou platonickou partnerkou Amy Sarah Fowlerovou. Nebo s hraním startrekových 3D šachů se stále se rozšiřujícím okruhem známých, a to včetně kolegů vědců Koothrappaliho a Wolowitze a roztomilé mikrobioložky Bernadette, Wolowitzovy novomanželky. (TV Prima)

(více)

Diskuze

berg.12

berg.12 (hodnocení, recenze)

NightPorter

Tak když je pro něj coitus jen nutné zlo k získání geniálních offsprings, dokážu pochopit, že to Amy vezme něco z jejího arousal.

Ludus

Ludus (hodnocení, recenze)

Mire

To už porušil, když tancoval s Amy a dokonce mluvil o tom, že tancoval už dřív. A e08 se, myslím, zařadila do zajetých kolejí.

Mire

Mire (hodnocení, recenze)

Ten minulý bol lepší. Sheldon ktorý o sebe v S03E03 povedal že v žiadnom z paralelných vesmírov netancuje sa tu pokúša zvádzať s flamencom?!

na příspěvěk reagoval Ludus

Chen

Chen (hodnocení, recenze)

Jéé, tak to mi udělalo radost, bylo oznámeno, že v epizodě, která bude vysílána 1. prosince, se objeví Christopher Lloyd z Návratu do budoucnosti.

Chen

Chen (hodnocení, recenze)

No to jsem zvědav, jak bude ten spinoff vypadat. Je popisován jako Malcolm v nesnázích s mladým Sheldonem, což nezní tak nezajímavě, ale zatím jsem trochu pesimistický. 

tom.cube

tom.cube (hodnocení, recenze)

Gryphon

Ross řekne Emily miluji tě, ona mu odpoví "děkuji". Rosse popichují, že není opravdový doktor. Monica kvůli své úchylce po pořádku umyje auta před barákem (Sheldon byt Penny). Ross a Rachel se opijí a vezmou ve Vegas (Penny-Zack). Joey neúspěšný herec (Penny). Rachel i Penny nezačnou poprvé chodit s Rossem/Leonardem, protože jsou "pouze servírky". Ross má od Emily zakázáno se vidět s Rachel (Leonard-Pria-Penny)... A mnoho dalšího. Nejsou to úplně kopie, ale docela okaté "inspirace".

tom.cube

tom.cube (hodnocení, recenze)

Pokles ale neznamená "jít do sra*ek". K tomu došlo až cca. loni a letošní série v tom velice úspěšně pokračuje... Btw. po čase opět sjíždím Přátelé a úplně koukám, kolik džouků v TBBT jsou absolutní kopie. Zajímalo by mě, zda k tomu u scénáristů dochází podvědomě, nebo je běžná praxe, že si pouštějí jiné seriály s tužkou v ruce... :)

na příspěvěk reagoval Gryphon

Ludus

Ludus (hodnocení, recenze)

Jo ten sedmej díl teď , to sem se po dlouhééé době u toho nasmál. Jinak si myslím, že viditelný pokles (ne vyloženě úpadek) začal ve čvrté sérii. Obecně to začalo, když začali přidávat postavy ... ty ženský :)

na příspěvěk reagoval NightPorter

BMW12

BMW12 (hodnocení, recenze)

Já stejně nechápu, jak někdo kouká na oblíbený seriál a třeba ve 4. sérii si řekne, á podle mě kvalita seriálu jde dolů, na další série koukat nebudu. Mě se tohle ještě v životě nestalo, abych nedokoukal nějaký seriál. Ano nezkouknu seriál, který se mi nelíbí hned od prvních dílů. Ale pokud se mi nějaký seriál líbí, tak ho zkouknu celý, všechny série. Mám za sebou seriály s 8., s 10. sériema, i s 27. sériema a vždy mě bavili všechny série. I když třeba některé byly horší, ale nikdy né takové, abych přestal sledovat seriál.

na příspěvěk reagoval RivenzGS

Mire

Mire (hodnocení, recenze)

Longin

Fakt výrazne to začalo ísť do sračiek v ôsmej sérii, ale to už beriem aj tak príliš fanúšikovsky, keďže existujú ľudia ktorí si myslia že už v tretej sérii sa to pokazilo...

Anyway, musím uznať že nový diel S10E07 bol po dlhej dobe vážne vynikajúci a zároveň aj posunul ďalej dianie. Aj keď TBBT je už dávno za zenitom, ak by si udržal aspoň takúto latku, tak by som nemusel toľko šetriť chválou :)

Longin

Longin (hodnocení, recenze)

chci si dát repete seriálu, ale už nevím, v jaké sérii to šlo do sraček...poradíte? :D

na příspěvěk reagoval Dadel, Mire

Ludus

Ludus (hodnocení, recenze)

Stejně je zajímavý kolik se ruší dobrejch seriálů pro "malou" sledovanost a tady to nepadá a nepadá ...až už to začne bejt trapný i tvůrcům, čekám nějakej spin-off.

na příspěvěk reagoval NightPorter

Mire

Mire (hodnocení, recenze)

Či všetkých dôb to neviem, ale na tom že je to strašná pizda sa tu predpokladám zhodneme viacerí :)

tom.cube

tom.cube (hodnocení, recenze)

Z Bernadette se začíná klubat nejotravnější seriálová postava všech dob.....

Mire

Mire (hodnocení, recenze)

Nová časť bola riadna sračka. Ani sa nedivím že sa k nej nikto ešte nevyjadril :D

Související novinky

HBO Max se mění

HBO Max se mění

12.04.2023

Sbohem HBO Max, seznamte se s Max. Šéf Warner Bros. Discovery David Zaslav si protlačil svoji a streamovací služba HBO Max, jež se v květnu spojí ještě s obsahem právě Discovery+, ponese v Americe od… (více)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

Jak je zvykem i letos došlo na seznam nejpirátěnějších (nelegálně stažených) seriálů za rok 2018 a díky absenci fantasy hitu Hra o trůny od HBO se žebříček tentokrát dočkal několika změn. Poprvé za… (více)

Teorie velkého třesku končí

Teorie velkého třesku končí

23.08.2018

Přestože stanice CBS nedávno naznačovala, že jedná o dalších sériích populárního sitcomu Teorie velkého třesku, nyní se situace změnila. Seriál totiž skončí po aktuální dvanácté sérii. Oznámil to… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

Hrstka nejoblíbenějších uživatelů ČSFD.cz tradičně vybrala osobní trojku nej filmů, uvedených do české a slovenské distribuce nebo na filmových festivalech v roce 2017. A někteří dali hlasy taky svým… (více)

Reklama

Reklama