Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Tares

Je to opravdu hodně zábavné. S IT Crowd to určitě srovnání snese, ikdyž jde o lehce jiný styl humoru v jiném prostředí. Po jedné a půl serii hodnotím za pět hvězdiček. Skvěle napsané postavy a vtipní herci dávají tomuto seriálu příslib kultu, do budoucna. "Penny, Penny, Penny, Penny, Pen.." ()

hciet

Je pravda, že v pozdějších dílech jsou vtipy už trošku předvídatelné a opakují se, ale vzhledem k tomu, že mám bratra teoretického fyzika, nemůžu jinak :-). ()

clojster

Skvělý seriál s více IT, fyzikálních, technologických, šprťáckých, sci-fi & fantasy, a gamerských vtipů než IT Crowd. ()

pleva

Díval jsem se na několik dílů s kamarádem Matfyzákem (jaderný fyzik) a neuvěřitelně jsme se bavili. Navíc jsem se bavil i sám doma. Vtipný je tenhle sitcom tím víc, čím radši má člověk středoškolskou, nebo VŠ fyziku a řada vtipů je mnohosmyslných. Pokud odpadne fyzika a chabé zápletky s Penny, pak moc nezbývá, ale tenhle seriál staví právě na tom. Jen mi chybí ta konfrontace všedního života prostřednictvím Penny - nějak mi zatím uniká, ale všude se to píše. Postupem bych ale řekl, že seriál slábne a 3.série má hodně sestupnou tendenci. Škoda... Leonardův sex s kolegyní, noční úklid s hlubokými hlasy, nebo prodej meče přes E-Bay. To jsou scény, na které nelze zapomenout, ale v novějších sériích dochází dech ()

Falker[4N]

Nesmírně vtipný a unikátní seriál zakládající na inteligentním humoru a relativně kvalitním hereckém základu - to se dneska vidí už málo. ()

nogi

Chytrý humor mému repertoáru seriálů chyběl... Takže, když jsem na chalupě vytáhla tenhle serál a pustila, sestry na něm zůstaly viset dokud nedokoukaly všechny díly... Tenhle seriál využil námětu géniů nehodících se do normálního praktického života a moc se jim to povedlo. P.S.Kdo zná fyziku na vyšším než stupni než ze základky, může pochytit trošku víc fórků, než se na první pohled zdá... :) ()

Shashlick

Když jsem poprvé shlédl první sérii, tak mě TBBT moc nezaujal, ale pak se mi začaly vybavovat různé scény a já se k němu vrátil. A teď sleduju každou epizodu, hned jak vyjde. Prostě jsem tomuhle dílku přišel na chuť. Hláška: I have two questions. A) Are you kidding me? and B) Seriouslly, are you fucking kidding me? ()

coldrexx

2. nejlepsi serial (hned za HIMYM) posledni doby, ktery sice neni podle me originalni (geekove a vtipy jsou caste a leckdy predvitalne), ale dobre spracovany a kazdy dil bezesporu pobavi...Doufam ze Sheldon bude mit nejakou milostnou aferku:) ()

Draugen

Opravdu geniální! Konečně skvělý konkurent "žluté rodinky" a "Přátel". Výborné charaktery a dobrý humor...Konečně jsem se zase u sitcomu ( který nebyl "Simpsonovi" ) pořádně zasmál. ()

Ljud#4

Téměř celá první série je velmi povedená a nabitá humorem, ale postupem času přece jenom začíná mizet invence a seriál působí příliš umělě a schématicky, hodně se opakuje. Jednotlivé vtipné scény jsou stále k vidění (byť již v menší míře), ale celkově to působí dost sterilně. Hodnocení je přemrštěné, tenhle počin má k magické hranici 90% hodně daleko, ledaže byste hodnotili pouze prvních pár dílů. Za první sérii bych dal 9 z 10, za druhou jen tak tak 7. ()

SidEfect

Rozhodne nejvtipnejsi a nejinteligentnejsi serial posledni doby, srovnatelny, ba co vic jeste vic vtipnejsi, nez IT Crowds. Ctverice intosu se zcela rozdilnymi charaktery se vzajemne doplnuje se sousedkou Penny, jenz symbolizuje jejich protipoly. tesim se na kazdou novou epizodu, bez obavy z toho, ze se pribeh zmeni v nejake hloupe tlachani o nicem, moralizovani a la Pratele, nebo bezbrehe romantizovani a la How I Met Your Mother. Jakmile to uz vypada, ze Leonard zacne s Penny sdilet jeden vztah, v nasledujicim okamihu je vsechno jinak. A tak to u kvalitniho sitcomu ma byt, jinak se zacne menit v argentinskou (potazmo ceskou) - rozumej stupidni - telenovelu. U BBT nemam pocit, ze s kazdou novou epizodou zacne tlak klesat, vse naopak graduje a prostira prostor novým skecum. BTW - Howard rules!!! ()

fantomas24

Jakožto student matematické třídy v Big Bangu vidím dokonalý obraz mých spolužáků, čímž pro mě seriál dostává nový rozměr. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění