Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

swinevenca

Zvláštní typ seriálu. Dostal jsem se do fáze, kdy mě ten seriál strašně baví, když se dívám třeba na sérii v kuse, ale zároveň je ta série dost a potřebuju zas na čas klid od toho vesměs stejnýho a zaběhnutýho stylu humoru. Jsem rád, že ve 4. sérii přišly nový postavy, je to zas o něco novější a je větší prostor na nový situace, ve kterých řešej i dospělý problémy, jako třeba Howardovo zasnoubení. Oproti prvním sériím je určitě pokrok v tom, kolik procent vyplňují jen vtipné, ale nic neřešící dialogy a kolik nějaká tá zápletka nebo problém. Každej už si určitě někoho oblíbil, tak doufám, že se čím dál více budou zabývat propracovanějším příběhem než každodenním tlacháním o každodenních činostech v klingonštině, protože to by přestalo bavit, nic proti klingonštině. A hlavně už tam nedávejte Leonardovu matku, ta je odporná:) ()

-VINCE-

Něco, co tu ještě nebylo. To je The Big Bang Theory. Geniální a neokoukané téma, které prostě skvěle baví. Co jde všechno vymyslet s partičkou "geeku" a jednou velmi pěknou a praštěnou blonckou? Na začátku jsem si říkal: ,, co to bude za kravinu" a po prvním díle a pár záchvatech smíchu mi bylo vše jasné. Toto je něco pro mě. Výborně vybraní herci v čele s Jimem Parsonsem, který je prostě neuvěřitelný. Na tuhle roli čekal celý svůj život. Scénař, dialogy a veškeré situace mají hlavu a patu. Inteligentní humor, který nemá důvod být pořád vulgární a rěšit jen sex jako v jiných tzv. seriálech. Konečně něco na co se dá v klidu koukat a ješte i něco pochytit. ()

greeny

Dneska jsem skoukla 100. díl (!) a musím se přiznat, že mě Big Bang pořád baví a snad ani bavit nepřestane...může za to hlavně Sheldon - stačí jeden jeho pohled nebo grimasa - a člověk se prostě musí smát :) Sedí mi i ostatní postavy - docela dobře se doplňují, což v kombinaci s lehkým humorem přináší úžasné oddechové pokoukání ()

Prochy84

No...málokterý seriál dokáže nabídnout hodně kvalitní zábavy v každém díle. S výjimkou Simpsonových samozřejmě. Tady klape všechno jako hodinky, je za tím vidět kus dřiny, poctivosti a není to tupá americká nuda jako většina rádoby srovnatelných seriálů, které jsou přinejmenším umělé, hloupé a o ničem. Když se dokážete smát u každého dílu nahlas, tak je to všeříkající hodnocení samo o sobě. ()

Forum.

Jestli je tohle současný seriálový fenomén, tak,tak, tak je to v piči. Každý díl je mi tak 505405406krát trapně.Postavy jsou odporné,odporné,odporné! Vtipy jsou naprosto klasické a kdyby byly ve vydání trnky brnky z roku 94 ani bych se nedivil.Čemu se tady mám smát? Uplně vyjebanému židovy? Super debilnímu indovy? Člověku , který vypadá jak žárovka ? Nebo tomu chudákovy co při každé konzervaci zaklání hlavu aby mu bylo vidět přes pusu až do prdele? A nebo mojí oblíbené super škaredé blondýně , kterou bych nejradši zahnal k pásu do fabriky ? Jo asi těm. A ne, díky. ()

MP17

Dokud jsou v centru dění pouze chlapci, tzn. roztomile zakřiknutí "nerdi" (+ Sheldon) a Penny se všemi těmi jejími návyky, tak seriál nemá chybu. Ovšem od té doby, co jsou stabilně přítomny další dvě holky (Amy není vtipná, je jen otravná a díky Bernie šel úplně do prdele typický Howard), už je to pouze další variace klasické téma amerických sitcomů, tzn. sex a vztahy (hlavně). Ale koukám pořád. ()

CorvusBlek

Chcete-li se poměrně zábavnou formou přiučit základy teoretické fyziky v praxi, zde je řešení této úlohy. Na americký sitcom slušné, když vypustím z hlavy podobnost prostředí a postav s jinými usa seriály.Předvídatelné situace vynahradí právě ten "vědátorský" přístup.1 série dobrý rozjezd.2.série o něco lepší, dle mého skromného úsudku.Samozřejmě na anglický humor IT Crowd, Red Dwarf to nemá ()

Sakyvanity

Můj nejoblíbenější seriál. Všechny díly jsem viděla asi 3x, a pořád se dívám dál. I když už znám některé hlášky nazpaměť, pořád se směju, jako když jsem je viděla poprvé:) ()

Lula.cz

Jedním slovem PECKA. Čím víc řad vidím, tím se z Teorie stává můj víc a víc oblíbený seriál. Takovou skvadru sebrali sakra kde? Už od pohledu jsou kluci nerdi jak Brno, ti to snad ani hrát nemusí. Věřila bych jim snad úplně všechno, hlavně Howard je megablázen a když se časem přidá Bernardette, tak je vymalováno. Nebo Sheldon, troufám si říct sociopat, kterému jsou lidé a vztahy mezi nimi blízké asi tak jako mě kvantová fyzika (takže vůbec) a dokáže z naprosto obyčejné situace udělat super story. Doufám, že tenhle seriál jen tak neskončí a neztratí nic ze své originálnosti a vtipnosti. Edit 2019: Poslední díl poslední série je naprosto perfektní. Málokdy skončí seriál ve správnou dobu a se správným koncem.Takhle nemám co dodat...plný počet hvězd naprosto zaslouženě. ()

pidalka

Tenhle seriál prostě žeru... akorát mi přijde, že v češtině většina těch vtípků nevyzní tak, jak by měla... asi jsem si moc zvykla na originál :-) Sheldon je takový pako, až to bolí :-) ale hrozně ráda na to koukám pořád dokola, vždycky mě to rozesměje :-) já nemůžu jinak, než dát plnej počet... ()

Mira00

nemůžu si pomoc, ale co postava, to nesympatickej blb a humor mě taky neoslovil. Takže motivace na koukání dalších dílů není. ()

gotham

Viděl jsem pár dílů, ne vždy to stíhám, ale po práci či náročném dni mě to parádně odreaguje. Jelikož jsem chlap, tak samozřejmě nejradši mám Penny, pokud možno co nejméně oblečenou. Z kluků moc nemusím Leonarda, ale vše vynahrazuje Sheldon, to je prostě borec. Stejně si myslím, že nakonec skončí s Penny on :-) 90% ()

a0001 odpad!

Je to veľmi trápny seriál so silnou dávkou primitivizmu. Pripadá mi to ako keď si niekto usiera a niekto sa na tých prdoch smeje a čim viac smradu a prdov tým viac smiechu. Nasilu, predvídateľný, plytký humor bez nápadu. To su dnešné komédie a komedialne seriály, bohužiaľ. Jedine čo to trapnostou prekoná sú "naši" Sekerovci. Navyše ten nútene pridaný smiech v pozadí po každej trápnej vete je neznesitelný. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění