Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Nowasek22

Nespočetně lidí tu píše, že si tento seriál hraje na nepochopitelný a intelektuální humor, že je to pouze kopie seriálu Frasier a já nevím co ještě, ale pravda je taková, že má tento seriál pouze jednu funkci a tou je diváka pobavit a to se v prvních sériích daří náramně. Problém je, že hlášky jako takové později zevšední, postavy začínají být stále nudnější a nudnější (vyjímaje Penny a Sheldona, kteří jsou opravdu vynikající) a děj lze snadno předvídat. První série u mě mají plný počet hvězdiček, ale poslední 2 série už jsou opravdu o dost slabší. ()

NightScene

Nejlepší seriál všech dob! Humor je velice příjemný a trefný. Konsoliduje s obyčejnými životy, ale i s životy vědců. První 3 série jsou spíše intelektuálně zaměřené. Ale 4 a 5 už tolik ne. Všichni kromě Raje si najdou přítelkyně a Howard se dokonce ožení. Humor ovšem stále nepostrádají. 6 série: to už nám chlapci začínají "dospívat" :D Tato série už je zaměřená na jejich milostné a společenské životy. A je to změna, se kterou se vypořádali dost dobře. Závěr se luxusně povedl a docela jsem čuměl. 7. série: Dokonalost! Sheldon se posunuje dopředu (celkem ve všem), Leonard s Penny se ve vztahu také posunou. Raj si konečně najde holku. A Howard s Bernadette jsou pořád na stejné noze. Humor stále nepřekonatelný.. Prostě sedmá série úžasná! Miluju Penny a Leonard se Shledonem pořád zabíjí! Je to prostě dokonalé! :) ()

Facerr

Jasnej kult a seriál, kterej mě vždycky roztáhnul pusu od ucha k uchu. Pokaždý jsem žral, asi jako většina, výborný výlevy Sheldona a pořád si říkal, že ten co ho dabuje si, stejně jako postava samotná, zaslouží metál. ()

HellFireFery

Nevěřil jsem, že se mi tento seriál dokáže zarýt pod kůži tak silně a hluboko. Hlášky Sheldona jsou skutečně bezkonkurenčí stejně jako hádky Howarda a jeho matky. :-) Vážně jsem mile překvapený a po upadající kvalitě seriálu HIMYM jsem velmi rád, že právě TBBT si kvalitu drží a dovolím si tvrdit, že pátá řada je jedna z nejlepších. Už teď se děsím konce! ()

Luckyboy

Celkově velmi vtipné, a občas i chytře vtipné. Problém je v celkem velké předvídatelnosti, resp. pořád stejném formátu, který staví na bizardnosti geeků. Sice v tomto případě platí, že opakovaný vtip je stále vtipem, ale na v něčem podobný IT Crowd to nemá. ()

kubilov

Skvělý seriál o třech doktorech, jednom pánovi a jedné slečně. Brutální hláškování v jakoukoliv chvíli, prakticky od jakékoliv postavy od geek vtipů až po sexem nabité vtipy. Postupem času stále slabší. 1. 100% | 2. 95% | 3. 90% | 4. 85% | 5. 90% | 6. 80% | 7. 85% ()

Dr.Bishop

První tři série grandiózní, s každou další bohužel kvalita seriálu nepatrně klesá, jsem nucen snížit hodnocení na čtyři hvězdičky. Sheldon je určitě spolu s Rimmerem největší exot, jaký kdy spatřil světlo světa :) I když už nemám tu stoprocentní jistotu, že další série budou stejně dobré nebo lepší než ty předchozí, pořád je to sitcom no.2...5 hvězd za první tři série, 4 za ostatní. 90% ()

mArtinko5MB

Posledné 3 série sú už pre mňa viac menej tuctové. Napriek tomu, že 7. zatiaľ iba začala, je to nič nové ... 5. séria: 75%, 6. séria: 65%, 7. séria: 70%, 8. séria: 75%, 9. seria: 75%, 10. seria: N/A ()

majo353

Jeden z najlepších komediálnych seriálov za posledné roky. S príchodom Amy a Bernadette sa zvýšil dôraz na sociálne interakcie a vzťahy, čo niektorí kritizujú. Mne však tento posun vyhovuje, pretože sám seba za geeka nepovažujem a seriál mi vďaka tejto zmene je ešte bližší. Okrem toho, na Penny a Bernadette sa veľmi dobre pozerá :D ()

Dextwer

Zhlédnuté série: ▐ 1.série▐ 2.série▐ 3.série▐ 4.série▐ 5.série▐ 6.série▐ 7.série▐ 8.série▐ 9.série (17. díl)▐ Moje hodnocení: 75% ()

PrincessB

Seriál, který se ze začátku jevil jako příjemným a později stal výborným večerníčkem pro dospělé. Ono to má své mouchy, ale v tuhle chvíli na amerických obrazovkách vtipnější sitcom nenajdete. ()

brano82

Vynikajúci seriál, ktorý ma dokáže vždy pobaviť, môžem mať akúkoľvek mizernú náladu stačí ak zhliadnem nejaký ten diel so Sheldnom, Leonardom, okúzlujúcou Penny a zbytkom tejto úžasnej party a je po zlej nálade. Po dlhej dobe seriál ktorý ma dokázal uchvátiť... ()

krvinka56 odpad!

Dovedu se zasmát u spousty věcí ale tohle rozhodně nedávám. Absoultně nezajímavé a hrozné postavy které nedokážou ničím zaujmout.Příběh je většinou totální slátanina postrádající jakýkoli aspekt humoru. Stejně jako hlavní hrdinové. Snažil sem se tomuto dát několikrát šanci ale nelze. ()

Marty_cz

Jednoznačně v dnešní době jeden z nejvtipnějších seriálů, u kterého se můžu smíchy řezat od začátku do konce. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění