Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Benzinka

Děkuju bohu za herecké talenty a jejich objevení... Buď je to velký úm stvořitelů nebo brutální klika, že naprosto všechny postavy se sešly dokonale.. Každopádně Jim je TOP a jeho "bazinga" mě vždycky dostane. Geniální komediální dialogy, které jsou sypány jeden za druhým snad každou sekundu.. Někomu možná tento styl nemusí sedět, mě padl přímo dokonale.. "Naše děti budou chytré a krásné...." No,hlavně imaginární !!" Ps: Kaley je zatraceně HOT !! ()

mikhail

Absolútne famózny seriál, ktorý ma neprestáva baviť ani po 5-tej sérii. Zloženie postáv prináša kopec vtipných situácií z "vedeckého" prostredia. I keď je potrebné uznať, že scenáristom pomaly, ale isto dochádzajú nápady. Ale ukážte mi iný seriál, kde je to po odvysielaných vyše 100 častiach iné. ()

Sylvin

"Matka" už z competition mezi HIMYM a TBBT díky své stupňující se debilitě vypadla, takže tento seriál mi zůstává jakožto nejlepší americká záležitost (co se týče stále běžících projektů, TBBT a Walking Dead). Z fenoménu "americká bžunda" jsem se již naštěstí probudila a dávám teď přednost britským věcem, což mi nabídlo realističtější pohled na "émerickou" scénu a upřímně, tohle je jediný serál, na který se nedívám ze setrvačnosti, ale protože fakt chci. Jestli tam narozdíl od HIMYM nezačnou strkat čim dál víc "d'aaaawwwww" momentů a udržej si vtip, sarkasmus a "nerdovost", až ten seriál jedou skončí, odejdou s grácií a vědomím, že se nezkazili. Takže v návaznosti na vývoj seriálu (aka "pořád stejně dobrý") a s přihlédnutím ke kontextu vzniku dávám naprosto upřímných pět hvězd. ()

Ivi.Stewie

Neviem či v tejto dobe existuje seriál, ktorý by ma tak strašne bavil. Smejem sa každý diel a od prvej série sa neviem rozhodnúť, koho z tej podarenej skupinky mám najradšej, lebo každý je skvelý svojím spôsobom. Humor presne podľa môjho gusta a sympatické postavy v super prostredí. Snád nikdy nezačne strácať na kvalite, keď tento seriál skončí určite mi to bude veľmi lúto. *****+ ()

victt

I'm not crazy, my mother had me tested! Nikdy by som neveril že ma môže takto baviť skupinka fyzikov. Toto je príklad toho že humor a fyzika (obzvlášť ju nemám rád) majú niečo spoločné. Celý seriál je postavený na vynikajúcich hláškach spojených s fyzikou a veľa nápadov je originálnych. Príbeh Štyroch géniov, fyzikov (nerdov) ktorí fičia na komiksoch a superhrdinoch a jednej normálnej blondíny, ktorá chce byť herečkou ma stále neprestáva baviť. (Dr.) Sheldon je vynikajúci a keď začnú rozhovory s Penny tak sa nemôžem prestávať smiať. Leonard začína byť miestami niekedy otravný, ale nejako mi to neprekáža. The Big Bang Theory je jeden z najvtipnejších seriálov aký som kedy videl. // videných 10 sérií ()

Wooke

Celkom zábava, ale predsa sa z toho stal až moc veľký hit a to už nie je nič pre mňa. Ale určite stojí zato, pozrieť si to. ()

KALIS3K

Naprosto dokonaly serial. Sheldon- nejvetsi silenec zajimalo by me kde toho herce vyhrabali naprosto uzasne grimasy i hlasky. Vsichni herci hraji naprosto na vybornou a kazdemu 100% sedi jeho role. Urcite nejlepsi serial co jsem kdy mel moznost sledovat. Vsechny serie jsem videl minimalne 8x a porad se na to muzu divat dokola. ()

ManOfPhoenix

Sheldon Cooper, Leonard Hofstadter, Penny, Howard Wolovitz, Raj Koothrapali, Amy a Bernardette. Tahleta sedmice tvoří nejlepší sitcom všech dob. Úžasné vtípky, Howardovi úchylárny, sexy Kaley "Penny" Cuoco a Sheldonovo Bazinga! dostane každého. Kdo by tenhle seriál neměl rád. Seroš plný komedie, komedie, sexu/lásky, vědy a komedie. ()

Hjuud

Hodnocení uprostřed 7. série: stále skvěle vtipný, pokaždé se nasměju, skvělé, až neuvěřitelné nápady :-) ()

MatyTM

Seriál ve kterém jde jen o ten vtip. Je zábavný, inteligentní, každý vtípek má jednoduchou pointu. Není to žádná řechtačka, ale téměř každému komickému žvatlání některé z postav jsem se většinou zasmál. Čím častěji jsem se na seriál díval, tím více začínaly být vtipy předvídatelnější a už to nebylo to pravé ořechové, ale pokud Teorii velkého třesku sleduji s mírou, to jest takových pět dílů týdně, hned je sledování příjemnější a vice se pak těším na další díly... ()

rezistence

Je to krátké a je to sranda. Ovšem. U humoru, zvlášť takového, je tenká hranice mezi vtipami vtipnými a nevtipnými. Až moc nevtipných vtipů. Naštěstí nedostižný vtipálek je Howard Wolowitz. Hrdina celého seriálu s Penny v závěsu. V tom má občas prsty to něco mezi hlavou a pupíkem, ale co. Výhoda je, že se na to dá koukat s kýmkoli a kdekoli. I se psem. 80% ()

Mon.

Tak tento seriál mě snad nikdy neomrzí.Vždycky když mám špatnou náladu tak si ho pustím a hned mi je do smíchu protože koho by ten Sheldon nerozesmál :D. Zrovna dneska jsem si pustila díl přerovnání kumbálu a hned jsem si říkala,jak by se mi nějaký ten Sheldon na ten úklid hodil. :D Už se moc těším až nadabují 7 sérii.Titulky mi nevadí ale ti naši dabéři ty herce tak skvěle dabují,že si raději počkám. ()

IceWine

Poměrně dlouho, jsem se TBBT vyhýbal, což byla rozhodně škoda. Tato partička asociálů je prostě opravdu vtipná. S Sheldonem v čele, perverzním židem Wolowitzem, občas teplým Rajem a mou nejoblíbenější postavou Leonardem prostě není o srandu nouze. Nepamatuju si, že by některý díl byl nudný či mrtvý - bavily mě všechny. Seriál dokonce graduje, je řadu od řady lepší a tak už se nemůžu dočkat další série. ()

thomasnikrs

Takže asi takhle: dnes jsem se poprvé rozhodl, že se na jeden díl podívám... V práci máme pár mladších kolegů, kteří vždy ráno po poradě probírají, co včera bylo v TVT a ANO JE TO SUPROVÝ;-) ()

Fenris 13

Hlavně první série naprostý masakr. Začátek dílu, kde hrají WoW to totálně rozsekala "I am the Swordmaster!" No a Sheldon.... ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění