Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

subic

Geniální? 2. nejoblíbenější seriál? V podstatě se na to dá normálně dívat dokola, hodně tomu napomáhá český dabing, teda aspoň dle mě. Neznám žádného vědce jako Sheldon Cooper, ale bylo by zajímavé někoho takového šíleného znát. ()

borohub

Dlouho jsem tomuto seriálu nemohl přijít na chuť. Parkrát jsem byl na to donucen koukat (nic jiného nedávali) a musím uznat, že jsem se téměř vždy u každého dílu něčemu zasměju.. Postavy jsou skvěle poskládaný a celkově to funguje jak má. Je pravda, že v posledních sériích už Sheldon vykrádá sám sebe, ale tak to se dalo čekat (konec konců vymyslet 10. kvalitních sérií je těžké). Za mě nejvíce asi boduje Rajesh, to je taková postava, která mě nejvíce přirostla k srdci. Uvidíme co se z toho vyklube, podle mě dělání velkých změn (což rozhodně narození dítěte je) v seriálech podobného typu dělá spíše škodu, ale uvidíme jak se s tím autoři poperou. Zatím krásných 90% ()

tatopulos odpad!

Takové seriály můžou vyrobit jenom Američané, ještě se musíme hodně snažit. ( Když jsem shlédl seriál Kosmo, tak snad máme řádně nakročeno na žádoucí americký newspeak) Stačí haló efekt + ďáblův efekt, přidejte Madonu a máte instantní uspokojení Big bang theory. ()

pekas

Mám za sebou 10 sérií, tak snad už můžu hodnotit. Chvilkama jsem měl obavy, jestli to neslábne, ale ne. Pořád je to výborný a bavím se. Zatím vše s dabingem, tak uvidím, jestli se ještě někdy propracuju k originálnímu znění. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 8,1/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 82%, Audience Score - 8,1% | FDb.cz - 89,6% | Jediné sitcomy, které jsme kdy uznávali byli nejprve "Friends" a když skončili, tak "H.I.M.Y.M." a když skončilo i to, musel přijít nějaký spolehlivý nástupce. A tím je bezpochyby "The Big Bang Theory". Znovu o partě přátel, i když tentokrát "tak trochu jinak" smíšeno s romantikou. Parta geniálních blbečků a jejich (z nich) otrávené přítelkyně vždy zvedne náladu z bodu mrazu na bod varu. A to se potom už jistou dobu nezastavíme ....... :-) ()

bohhous22

8. sérií měla Teorie natvrdo skončit!Leonard je na pěst od začátku,ale že se k němu přidá posléze i Howard a dokonce Sheldon ?Charaktery hlavních postav se vyvinuly směrem ,kdy z nich zbyly jen parodie sebe samých.Chápu důležitost vývoje postav,ale udělat to tím nejklišovitějším způsobem,to zabíjí úplně vše,co na Big Bang bylo okouzlující a legrační. ()

MirkaP

Stejná kategorie jako Přátelé - zasměju se v každém dílu nejmíň jednou. Zejména od té doby, co je tam Amy. ()

Nathaniell

Až budou chtít jednou točit mistra Beana za mlada, Jim Parsons by pro ně měl být jasná volba. Teď už si umím představit Rowana Atkinsona jako teenagera. Ten gumovej xicht je dosti podobnej. :-D Kvalita seriálu by se dala definovat jako kombinace Červeného trpaslíka a Přátel. Což zní možná šíleně, ale někteří z vás mě možná pochopí. Jinak řečeno: Teorie velkého třesku má ty nejlepší prvky britského a amerického humoru, skvěle skloubené do sebe. Nemusíte být zrovna extrémní hráči her, ani šílenci do filmů, aby jste se u tohodle filmu pobavili. Třeba já dodnes nevím, co je zač ta hra - Halo. A ne, nevadí to. Prostě vás dostane hned další hláška. Jeden z nejlepších seriálů USA. 5* ()

Ivoman

Plný počet hvězdiček jsem změnil. Skvělý začátek se změnil v rodinnou podívanou nebo co. Vzkvétající homosexuální zážitek mezi indem a židem byl naprosto zničen a jak začali hrdinům přibývat vrásky ze vztahů a z fakanů, šlo to s ním z kopce. Producenty kupodivu k homosexuální lince nepřesvědčil ani fakt, že v průběhu filmování se jeden z hlavních představitelů přiznal k homosexualitě. No nic, ti úžasní émeričani nebudou asi až tak úžasní a jsou viditelně docela dost prudérní a náznaky jim stačí. ()

Dzony

Opět jsem se chtěl poveselit a zvolil vysoko hodnocený seriál, , ale po 5!! minutách vypínám. Ten řízený smích na pozadí mě velice rušil. To kdo vymyslel? Jako nápověda, kdy se mám smát? Nebo upozornění hlupákům na vtipné situace? Trapné. ()

vojta123

Tak máme dneska 19.5.2019 ,je to den kdy jsem viděl poslední díl a musím říct ,že za těch dvanáct let co tenhle seriál běžel jsem se tak nenasmál jako u žádného seriálu v této databázi.Tolik hlášek a prupovídek a těch perfektních scén... holt tohle je moje srdcovka ke které se budu strašně rád vracet. Jsem prostě geek :D Žijte dlouho a blaze přátelé moji... ()

estik97

Dneska mi to došlo. Teď. Po konci seriálu, kdy skončily poslední vteřiny finálového dvoudílu. Došlo mi, jak moc pro mě seriál znamená. A měl své pro a proti, své vrcholy a pády, já asi ale nezám seriál, který by měl každý díl opravdu našlapaný a každou sérii hvězdnou. Podle mě jde o celek, když si to celé shrnete a uvědomíte si, co to pro vás znamená a co to ve vás zanechalo. Kdysi, když jsem začala seriál sledovat, byl pro mě oblíbenou postavou Leonard. Avšak díl od dílu jsem si zamilovávala Howarda, protože jeho vtipné hlášky tomu dávají to správné kouzlo. Finále seriálu ve mě zanechá stopu podobně jako Gilmore girls, myslím tím finále v podobě potoků slz, protože to bylo krásně uděláno. K Teorii velkého třesku se budu pořád a pořád vracet a budu to předávat dále. Díky za všechno!!! <3 ()

knihovna

Dotočeno, dokoukáno a u mě plná spokojenost. Myslím si, že Jim Parson včas odhadl, kdy toho nechat a za to si zaslouží obdiv. Poslední dvojdíl byl výborný, závěr také. Takhle nějak by se měly dělat špičkové sitcomy. A co jsem si ze seriálu odnesl? Kromě spousty příjemně strávených minut a spousty smíchu i jedno mrazení v zádech. Nevím v kterém díle to bylo, ale Leonard tam říkal Sheldonovi zhruba toto: "Kdyby se potvrdila tvoje teorie, tak to při experimentálním odzkoušení bude znamenat konec světa. To by ti nevadilo?" Načež Sheldon s nechápavým výrazem odpoví: "Proč? Vždyť by se potvrdila moje teorie." A tehdy mi napadlo kolik takových Sheldonů asi dělá v CERNU. No nic, snad se některé teorie nepotvrdí. TBBT díky, byla s tebou sranda. ()

Sholi

Jak to shrnout? Seriál, který jsem sledoval ve šťastných, ale i těžkých chvílích života a vždy mě moc pobavil. Přítelkyni při posledním dílu i slza ukápla a to je u sitcomu co říct. Tleskám! ()

Sssiksseilor odpad!

Odporné zasrané hovno o hovně vysrané pro hovna s hovnem místo zasrané základní uvědomělosti. [HAHAHAHEHEHIHIHE] Jsme ale všichni natolik dementní, že se smějeme i takovým hovnům. [HAHAHAHEHEHIHIHE] Situační komedie o čtyřech extrémně anti-charismatických charakterech, které hraje čtyřka herců s inteligencí mrtvých chycených veverek. [HAHAHAHEHEHIHIHE] Celé to chce působit děsně geniálně vtipně, a přitom jsem při všech shlédnutých dílech (neptejte se, jak jsem to dokázal, ani kolik jich bylo, neboť následky si nesu už navěky) nenašel žádný důvod se zasmát, narozdíl od zasrané smějící se většiny. Míra popularity třesku je samozřejmě jako vždy přímo úměrná stále více přemnožené dementní populaci a hned samotný nesmyslný název dává jasně najevo, že zde musí blbost v každé vteřině doslova přetýkat. Pokud tedy něco, tak jeden pořádný koncentrovaný big bang v praxi, co by smazal tenhle výjeb dojebané sitcomové tvorby z povrchu Země. [HAHAHAHEHEHIHIHE] ()

adamix

Toto je JEDNOTKA medzi sitcommi. Niet nič viac čo dodať. Kto neverí, musí sa infiltrovať do sveta intelektuálnych nerdov a presvedčiť sa sám. Za pár desaťročí bude tento skvost každý prezývať kultom. ()

Fajt odpad!

Opravdu humor "na úrovni". Pitvoření a buzíci, to je psina pro 21. století a jejich konzumentů. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění