Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

amokey

Od počátečního tří hvězdičkového hodnocení jsem se dostala až na pět... Ano, přiznávám, že jsem podlehla a nakonec si i toho Sheldona zamilovala. Neuvěřitelné, ale mám, po úvodních nesympatiích, tenhle seriál doopravdy strašně moc ráda. Obzvláště scény Shaldon&Hulkovy rukavice a Sheldon&bazén s míčky mě totálně odrovnaly. ()

MkSallam

Dlouho tu ode mě "viseli" tři hvězdy z jednoho důvodu. ten seriál mě děsně rychle omrzel. Úvodních 8-9 dílů je luxusních , ale pak přišel zbytek 1. série který jsem v některých momentech doslova protrpěl (díl s nemocným Sheldonem je seriálové dno, neexistuje nic trapnějšího). Ale asi tak o rok později jsem se zakousl do 2. série a.... totálně si užil. Pro mě osobně to nabralo druhý dech, potěšila mě rezignace na vztah mezi Leonardem a Penny (byť se sem tam tenhle motiv stále objevuje) a doslova kotel hlášek, promyšlených gagů a třeskuté zábavy.. Doufám, že mě třetí série nezklame.... ()

seko0408

TBBT si ma získal na plnej čiare. Hneď prvá veta v 1. časti ma rozosmiala tak, že som to musel dopozerať do konca. Potom ďalšiu časť a ďalšiu a ďalšiu a už som bol v tom až po uši. Skrátka nemá to chybu :) Sheldon je proste prípad a Penny sen nejedného z nás :D ...(myTOP5) ()

rossi001

kromě Leonarda kterého nesnáším, jsou všechny postavy fajn a vtipné,ale nejvíce to táhne Sheldon, ten je the best , takže 96% ()

Oňďo

l 1. séria » 100% l l 2. séria » 100% l l 3. séria » 100% l l 4. séria » 90% l l 5. séria » 90% l l 6. séria » 100% l l 7. séria » 90% l l 8. séria » 90% l l 9. séria » 90% l l 10. séria » 90% l l 11. séria » 80% l ()

Uzunari

Seriál začíná velmi silně a vtipně, ale postupem času ztratil trochu své identity nebo na ní možná lpěl až moc, do bodu, kdy spousta vtipů přestane padat na úrodnou půdu. Hlavně poslední série mi příjde spíš jako za trest než za odměnu. Díky tomu hodnotím jen jako lehce nad průměr. ()

Marys

Veľmi dobrý, moderný sitcom s kvalitnými charaktermi, príbehom, humorom a všetkým, čo človek od dobrého sitcomu očakáva. Jediným problémom je, že to nedokážem pozerať v originále bez titulkov tak, ako to robím pri iných filmoch, či seriáloch, pretože potom by som kvôli komplikovanosti jazyka neporozumel ani polke seriálu, ani polke vtipov. ()

Zombi

Výborná zábava, tahle skvadra geeků mě fakt baví a na Penny se pěkně kouká :o) Navigování Leonarda po bytě pomocí bezdrátové kamery a mikrofonu, tak aby se vyhnul nemocnému Sheldonovi a našel svoje brejle, je děsná prča :o) ()

Sagara odpad!

Ja Vás skrátka nedokážem vystáť. Ste nesympatickí, otravní, nudní, a aj ta holka pri vás vyzerá ako skřet. ()

jarmik

Tohle prostě mijulu! Sheldon by o mně sice řekl, že budu mít jen magisterský titul a studuji podřadnou jazykovědu, ale to mu klidně odpustím, protože do mě šije tolik humoru, že to ani jinak nejde. V posledních sériích sice celková úroveň mírně poklesla, ale na pět hvězd to pořád s přehledem stačí. Tento seriál mi vyhovuje intelektuálně, sedí mi jeho humor, intenzita hlášek, prostředí, vědeckými termíny přehuštěné repliky, sedí mi prostě všechno. Big Bang, to je originalita sama. I když český dabing v tomto případě nesnáším, zakončím to hláškou v češtině. Leonard: "Příčina smrti tvého strýce je ZJ? Co to znamená?" Sheldon: "Zabit jezevcem." ()

ApsidalTill

Seriál postavený na dvoch hercoch a zázrakom funguje na báze dozretia. Bez mien Jim Parsons a Kaley Cuoco, kde jeden ukazuje talent v šialených a bizarných pózach a ten druhý (tá druhá), prezentuje pôvab a krásu - by seriál skončil fiaskom numero uno. Sám som pri prvom prezretí nevedel čo sledujem. Galecki je slabý herec a minimálne v tejto póze mu to proste nežerem, ani keď zo seba sype teórie kvantovej fyziky, narozdiel od Jima, ktorý to vie nielen vyrapotať ale aj dokonale zahrať. Prvá séria je ako keď nakopnete koňa a ten potrebuje dosť času na rozbeh, preto sa defacto seriál dá naplno vychutnať, až tou druhou sezónou. Na jednu stranu my vadila, prílišná ležérnosť milostného obrazu v deji, ale zase prečo sa tu hrať na niečo reálne, ak si platonicky zamilovaný (bazinga). ()

Mikino00

Penny je tak krásná, taky chci bydlet vedle ní a trávit s ní veškerý volný čas. Asi by jsme si neužili tolik zábavy jako v tomto seriálu, ale to nevadí. Teď už ale vážně, všichni pánové jsou naprosto originální a hlavně Sheldon posouvá tento seriál do jiné dimenze oproti ostatním. Smutné je že, od třetí série to začíná upadat a už to není tak dobré. Hodně mě naštvala Penny na konci 4 řady, to mi neměla dělat, uvidíme jak se to dále vyvine. ()

Milky. odpad!

Tak nějak jsem viděl pár dílů....a pak jsem přestal, prostě tohle NEIN! Nemůžu si pomoct, ale příjde mi to jen jako americky-ubohá snaha udělat něco jako bylo geniální IT Crowd...s trapným výsledkem. A taky snaha udělat seriál jakože pro nerdy. NE!, tohle je seriál, který je určen pro tupou US (a ostatní) masu a z nerdů si dělá prdel. Seriál pro nerdy vypadá úplně jinak. Fuck this shit! ()

mosnak

Nudná ajťácká podívaná pro retardované puberťáky (snad se to nikoho nedotkne)... 0% Tak přesně takhle jsem hodnotil Teorii velkého třesku před 3 lety. A všechno beru zpět!!! Naprosto nad tím ujíždím :-D dokonce tak, že z toho má žena doslova šílí :-) sjíždím totiž jednu sérii za druhou - 98% Nejlepší komediální seriál co jsem kdy viděl. Jak jsem mohl být před 3 lety tak hloupý a slepý :-) ()

mota

1. rada 90%, 2. rada 80%, 3. rada 75%. Vetsina vtipu sklouzla casem jen k nerd Sheldon je zas uplne mimo. 4. rada 70%, klasicky postup pri dochazeni napadu, pridavani postav, rozebirani vztahu...cimz se snazi zacilit na sirsi publikum a opousti tak ciste "nerdovsky" svet. ()

AIMÉE

Díky tomuhle jsem začala fyziku brát s větším respektem. A věda může být i k popukání s touhle smečkou vědátorů v čele se Sheldonem "nesarkastickým" Cooperem. ()

Yardie

Neskutečně skvělý seriál!!!! Každý díl výborný od začátku do konce, zatím jsem neviděl slabší díl. Postavy se velice dobře doplňují a vše táhne jeden - Sheldon. Nebýt něho, tak je seriál asi o ničem. Ale díky němu je to fantastická a zábavná podívaná. Ostatní ho dobře doplňují a také dokáží přidat polínko do ohně. Ale Sheldon je jen jeden... :-) Úžasná podívaná!!! Howgh! ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění