Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

FiDik

Těch dvacet minut, po kterých mě permanentně bolí od smíchu čelisti, břicho a tak dále, vždycky uteče jako voda :( A ano, Sheldone, já vím, že voda nemá nožičky!!! ()

keyzar

Asi jeden z nejlepších seriálů. Jim Parsons je jeden z nejlepších herců (vždyť taky dostal za svoji roli zaltý glóbus že ;-)) a ostatní se taky povedli. Skvělé vtípky, dobrý příběh a hlavně hrajou nejlepší hry... PĚT HVĚZDIČEK si rozhodně zaslouží! ()

G-Athame

Bazinga !!! Bezkonkurencni serial! Sheldon je nejlepsi, ocekavam s nadsenim 5. radu a jdu si objednat triko se Sheldonovo teorii strun ... ()

Systematic

Velmi dobrý sitcom o géniovi, jeho nadprůměrně inteligentním spolubydlícím, židovi co žije (v 27) s matkou, indovi s roztomilým přízvukem a jedné (ne)obyčejné blondýně. Škoda, že od třetí řady se vytrácejí nerdovské vtípky a seriál se posunuje hodně do vztahové linie. ()

PólBulva

Tak tento seriál hltám od začátku vysílání, tato partička si u mě udělala velký respekt a Sheldonovi hlášky a grimasy miluju. Vždy když se odvysílá nový díl, tak už se těším na další a přestávky mezi sériemi mně doslova ubíjí. Každému, komu jsem tento seriál poradil, tak z něj má stejné pocity. Nedokážu si představit, že by měl TBBT skončil. ()

Moni33

První díly jsem viděla na Prima COOL a díky dabingu mi seriál přišel spíš trapný než vtipný. Ale jelikož všichni v mém okolí říkali, jak úžasný je to seriál, podívala jsem se znovu na tento seriál, ale tentokrát v originálním znění...A světě div se ...změna o 100 procent!!! :) Hned po pár minutách jsem si zamilovala všech pět hlavních postav, ale nejvíce teda Sheldona :) Zbožňuji ten jeho "svět" a ty jeho dlouhé monology, ve kterém nerozumím ani jednomu slovu. Příště už rozhodně neudělám takovou chybu a na všechny nové seriály se budu dívat v originále. ()

janilla

Popravdě - ze začátku jsem si říkala: "Co to má být?" Ale po pár dílem mi došlo, že to zdaleka není taková blbost jak mi to nejdříve přišlo. Hlavní čtveřice je vážně dokonalá - od Sheldona díky kterému se občas cítím asi tak jako Penny a když začne "kecat" něco obzvlášť nad moje chápání, tak prostě vypnu a čekám než skončí, přes Leonarda co musí snášet všechna Sheldonova pravidla a nemluvného Koothrappaliho, kterého přinutíte na ženu promluvit jen díky alkoholu až po Wolowitze co bydlí se svojí ukřičenou matkou. A po Sheldonově vzoru - když řeknete vtip, který bude připadat vtipný jen vám nezapomeňte se mu pořádne zasmát - BAZINGA! ()

Formanovec

Výborný originální seriál s dokonalým Jimem Parsonsem. U každé epizody se aspoň jednou smějete nahlas a u některých dokonce celou dobu. Ale příjde mi, že kvalita postupně klesá... nejspíše je to tím, že to ztratilo ten originální nápad a u nových sérií už se dá čekat, co přijde za vtípek. Pokud to tak půjde dál, budu muset dát tu jednu hvězdu pryč. Každopádně první 3 série jsou takřka dokonalé. ()

Pajela

Opět jeden z dalších natahovaných seriálů. Ale aspoň ne tak moc jak How I met your mother... Někdy kolem třetí řady jsem si řekla, že se na to vykašlu, jak mě to přestávalo bavit. Ale teď s tou novou jsem naší milé partičce dala šanci a zase je to vtipné a zase se směju. ()

spacemaster

No, jsem na rozpacích. Všichni to vychvalují jak je to skvělí, sakra vždyť moje učitelka, která je naprosto bez smyslu pro humor to sleduje. Avšak možná právě proto že nemá žádný smysl pro humor. Tohle že je vtipný? TOHLE?! Naprostá blbost, přinejlepším trapná a přiteplená?! Nechci nikomu vnucovat svoje názory, žijeme prý ve svobodném státě, ale jak se tohle může někomu líbit? ()

weasel.p

Nejspíš to nejlepší,co nabízí současný americký sitcom. Zápletka je do omrzení stejná-parta "nepoužitelných" géniů se střetává s normálním světem (Penny),ale právě díky nerdovství tu vzniká inteligentní a opravdu vtipný humor s neuvěřitelně haluzoidními hláškami (zvlášť hnidopich Sheldon u mě vede). Zaslouží plný počet. ()

Alice Ashley

Co k tomuto seriálu říci? Myslím, že 91% hodnocení a titul 9. nejlepší a 3. nejoblíbenější seriál mluví za vše. Okouzlující, vtipný, naučný seriál, který vás vždy něčím překvapí. Legendární Sheldon Cooper, výstřední Howard Wolowitz, s ženami nemluvící Rajesh Koothrappali, ze skupiny nejnormálnější Leonard Hofstadter a půbavná servírka/herečka Penny vás vždy pobaví a donutí vás vracet se neustále k tomuto seriálu. ()

DandaPiper

PRŮMĚR jako blázen, vtipy ne 2x vtipný a od půlky druhé série i docela četně opakovaný Komu přijde, že dokonalej humor má podobu toho, že skoro v každým díle slyší Sheldona 3x t´ukat Penny na dveře a k tomu 3x prohlásit "Penny, Penny, Penny", tak je asi trochu pozadu ve vývoji. Navíc se omlouvám všem zažraným fandům, ale kromě přehnanýho Sheldona nevidím ve zbylých třech geekách/loserech ani náznak jakési nadprůměrné inteligence.. ()

hodbodka

Bravo! Konečně zase seriál, u kterého se nemůžu dočkat, než vyjde další díl, protože se těším, až se zase od srdce zasměji! :) Na tuto netradiční partu "bláznů" mě prostě baví koukat. Nejvíc mě na tom baví to, že tady není jedna postava, která by se postarala o hlášky, ale každý má prostě hlášky. Vtipné, originální a nezapomenutelné hlášky. Oni mě prostě baví jako celek a je tak snadné si je všechny zamilovat... :) ()

dadinka

Sheldon: "Don't you think that if I were wrong, I'd know it?" Leonard: "Would someone please turn off the Sheldon commentary track?" Penny: "Because I like peppermint, and it's fun to say schnapps!" Raj: "I don't like rabbits. They always look like they're about to say something, but they never do." Wolowitz: "No, wait! That's the future Mrs. Wolowitz." A stovky a stovky dalších skvělých momentů z tohoto báječného seriálu, který na kvalitě neztrácí ani po čtyřech sériích. ()

chrustie

5 skvěle vyvážených postav tvoří naprosto brilantní kousek televizní zábavy. Zvláštností je pro mě hlavně fakt, že i při rozdívané 4 řadě si nevybavuju, že by se byť jediný díl opakoval a vyjímečně musím pochválit naprosto výborný český dabing. ()

Fugito

Úžasný nápad spraviť seriál o tom, ako šprti s vysokým IQ majú problém so zaradením do spoločnosti. Týmto vzniká plno bizarných a vtipných situácií. Ešte k tomu Leonard je zamilovaný do krásnej Penny- presný opak chlapcov s troma vysokými školami. Určite každá séria je trošku iná a postupne sa z nerdov stanú obyčajný ľudia ( nikto to ani nepostrehne ,ale proste nie sú až takí šprti ako boli) až na Sheldona , ktorý je stále Sheldonom a drží celý seriál na nohách, a ja sa môžem naďalej baviť . ()

MASH_4077

Nebojím se použít termín magoří. Ano, hlavní aktéři jsou magoři. Sheldon je analytický sociopat. Leonard kličkuje a přiklání se na stranu, na které mu je momentálně nejlépe. Penny je svobodomyslný člověk. A Rajesh s Howardem jsou dva exoti. Když se tihle potkají,tak je jasné, že přijde BIG BANG. Tahle skupina je tak nesourodá, že je jasné, že by nikdy nemohla normálně fungovat a to je na ni tak krásné-ta jedinečnost. Ovšem problém nastane, pokud dovolíte, aby se dostal k vašim uším dabing. To to vypadá ještě navíc přihřátě a to už je na jednoho moc. BUM a hned 5 hvězdiček. ()

Toxie

Leonard: Je na mně vidět, že se potím? Sheldon: Ne. Ty tmavé půlměsícové skvrny pod tvýma rukama to docela pěkně zakrývají. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění