Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

RomanBond007

Toto je jeden z najlepších seriálov od roku 2007 :D . Partia intelektuálnych chlap(c)ov a sexi , hoci trošku hlúpšia servírka z kaviarne a nádejná herečka. Sheldon, ten namyslený intrigán ma celkom baví , rovnako ako aj Penny , možná alkoholička a (ex)frajerka Leonarda. Výborný seriál!!! ()

xlelusx

Kdo by neznal nejznámější seriál o ajťácích. Musím říct, že seriál si mě získal od první minuty, prvního dílů, kdy jde Leonard a Sheldon darovat sperma. Tato úvodní scéna celého seriálu přece sama o sobě vypovídá o tom jak je Big Bang skvěle vymyšlený. Teorie na rozdíl od mnoha jiných seriálů má podle mého názoru tendenci být každou sérii zase o něco lepší a lepší. Za což může spousta faktoru, třeba to jak scénáristé dokázali postupně jemně zařazovat mezi hlavní postavy další postavy bez kterých už by to teď prakticky nebyl Bing Bang, protože například scéna z této série, kdy Howard zpívá Bernadette jeho písničku je skvělá ať už jako dojemná chvíle nebo vtipný okamžik. Další postava bez které by to už taky nešlo je samozřejmě Amy, která se pořád nevzdává naděje, že by jednou mohla její smlouva o chození s Sheldnem přerůst v nějakou intimní chvilku. Big Bang má prostě spoustu kladu a naopak nedostatek záporů. Všechny je vypisovat jednoduše nejde. Popsala bych celou A4, a proto to radši vyjádřím hodnocením. Nejoblíbenější postava: tady je skoro nemožné nějakou vynechat, ale zkusím to, Sheldon, Penny, Leonard, Wolowitz, Amy Nejoblíbenější epizody: naprosto stejné, a proto to vemu jen z poslední série, S07E01, S07E03, S07E05 ()

nixin

Děkuji moc za komentář uživatli Tom Riddle ! Uznávám tento seriál jen proto že je to perfektní tah na lidi co jsou na tom špatně s inteligencí a tudíš si připadají chytře oni. Co se týče postav je tam náznak originality, ale jinak je to jen pokaždý velmi předvídatelné. Ze zjímavosti sem se kouknul na pár dílu s přáteli kteřií zbožňují TBBT, jen abych věděl čemu se v tom sakra smějou...jinak vykrdačka Přátel jako třeba HIMYM. ()

Ivuska71

Žeru to!!!!!!!! Ať žije Big Bang Theory - a pak že prý byla tma a pak světlo..... ale kdeže!! Bylo nic a pak Sheldon přece.. ()

nudlis

Ale jo, občas se zasměju, ale po pár dílech už je to pořád to samý dokola. A vydržet X sérií o Y dílech? To bych skončil v blázinci. EDIT: K nepravidelnému sledování seriálu rád uteču od různých sraček, kterými se mistní TV stanice jen hemží. Když nejsou očekávání velká a člověk chce jen relax, bez velkýho přemejšlení, je tenhle seroš super záležitost. ()

Zemblaff

Tak tahle partička vědátorů nemá jedinou chybku. Pro mě zatím bezpochyby nejlepší seriál všech dob. Postupem času se navíc stává stále více vyváženým a seriál už netáhne pouze Sheldon, ale začínají bodovat i všichni ostatní. Nezažil jsem, aby mě jediný díl nudil. Doporučuju všem! Bazinga! ()

Atewi

Jako "nerd" jsem si tenhle seriál nemohla nechat ujít a rozhodně nelituju! Všechny díly můžu pouštět pořád dokola a dokola při jakékoliv příležitosti. Brilantní humor přesně podle mého gusta; jednoduše: geniální. ()

Flymaster

Prvych 5 serii som odsledoval od slova do slova, castokrat s pretacanim dobrych scen spat - a ze ich bolo neurekom. No s prichodom 6. serie sa to caro akosi vytratilo. Vtipy prestali byt vtipne, niektore scenky su az prilis silene. Z celej serie zaujali mozno 2-3 casti. Preto som musel svoje honotenie znizit. ()

Rollo_Tomasi

Seriál začal výborně - plno geekovských vtipů, rozpaky nad pěknou sousedkou... Díky tomu si první a druhá série zaslouží plných 5 hvězdiček. Bohužel s nástupem dalších ženských postav se seriál přesouvá spíše na úroveň Ordinace v růžové zahradě, kde se spíše řeší problémy ve vztazích a to hodně sráží vyznění seriálu. Sem tam se ještě objeví geekovský vtip, ale to je už žalostně málo. Proto zatím hodnotím seriál třemi hvězdičkami. ()

dafne68

Nedokážem pochopiť, čo je na tomto seriáli také skvelé. Nevtipný, nevtipný a ešte raz nevtipný, pseudointelektuálny seriál, v ktorom Cuoco vôbec neoplýva takou krásou, aká sa jej prisudzuje. ()

DannyVlk

Musím napsat komentář teď nebo mě producenti donutí jednu strhnout. První tři, čtyři série jsou bezkonkurenční. Mohu se na ně dívat znovu a znovu. Geniální Jim Parsons (samozřejmě v angličtině!!!) dělá pro roli první poslední. Ale čím více se postavy vyvíjejí v následujících sériích, tím tento seriál ztrácí své kouzlo, které měl ze začátku. Banda geeků je zkrátka už moc normální a vtipy se začínají tvořit často, až když se nějaká postava opije. Myslím, že by to měli utnout v "nejlepším". ()

flouny8

Geniální seriál, ať si suchar Cival říká co chce. Jeden z mála seriálů, který si dokáže udržet kvalitu a humor i po takové době, na rozdíl od HIMYMa, který šel totálně do kopru. ()

simirmarus

Nechápem že s podobným námetom neprišiel už niekto dávnejšie?!...skvelá súhra vtipnosti, trapnosti, inteligencie, osobnosti a neskutočnej sympatie k jednotlivým hercom. Človek sa niečo naučí hravou cestou a pritom sa pobaví. Fyzici Leonard, Sheldon sú skvostným opakom blondýnky Penny, čo dáva silný potenciál pre komické situácie. Palec hore! ()

J.J.1972 odpad!

Jedna z tych hlupejsich hluposti medzi hlupymi hlupostami. Pre milovnikov cudzich slov: je to STUPIDNE...! Jedna hviezdicka by mohla byt za to, ze to ma menej casti ako Panelak...ale je to absolutne nepozeratelny ODPAD, horsi ako Panelak... Zbytocne pisat viac, ked tu vacsinu popisal "Tom Riddle". ()

lukas.frydry

Ani ne tak geniální, jak tu mnozí píšou, ale spíše prostě slušně zábavný sitcom (?) Dodržena osvědčená koncepce, všech těchhle krátkých seriálků, kde od začátku do konce každého dílu je na co se dívat a není potřeba nad tím nijak zvláště přemýšlet, jen se těch 20 minut bavit. Kdyby to byl film, neudrželo by to moji pozornost asi ani náhodou, ale takto jako krátké díly ze života skupinky výjimečných lidí mě to vážně baví. Zatím 90% ( půlka 3. serie) ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění