Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

agentkenny

Lepšího komediálního sitcomu snad není. Je již 9. řada a pořád to má grády. Ten, kdo se nikdy nezasmál, není člověk. Jasných 5*. ()

trojkolka

Co to všichni s tím Big Bangem proboha maj? A UŽ VÍÍÍÍÍM !!!! -> je naprosto perfektní. Každý okolo mě o něm mluvil, a tak přece nebudu jako všichni ostatní a nebudu se na to dívat. Pak jsem z donucení koukla na první díl a ani mě to nebavilo. Říkala sem si ale, že tomu musím dát ještě jednu šanci, už kvůli kamarádce, která to tak opěvuje neustále dokola. A tak jsem se podívala znovu a najednou mi ty vtipy opravdu přišly zábavné a já se jen usmívala a usmívala. Naprosto sem tomu propadla a už znám všechny série nazpaměť a jako závislák na drogách čekám až vyjde nový díl, abych s těma úžasnýma postavama mohla prožít další čas. ------- Naše děti budou chytrý a nádherný-> a hlavně imaginární ;) takže už víte jestli pro výpočet plochy pod křivkou integrovat nebo derivovat? ()

Erestarchos

Tomuto seriálu jsem se kdysi vyhýbal. Pak stačilo, abych viděl první dva díly a už to jelo. Asi je pravda, že poslední dvě tři série (nejposlednější je teď devátá) nejsou na 100%, ale i tak je to pořád zábava. Doufám jen, že tvůrci tohoto seriálu skončí, když to ještě bude důstojné. Dvacátá série, na kterou by se už nikdo nedíval, to by bylo moc. ()

Elizabethx

Velmi, velmi dobré. Takhle se má situační komedie dělat. Sice jsme se nedočkali ještě konce, je to jeden z těch nekonečných seriálů, které se dají natahovat do nekonečna, takže něco jako Přátelé v. 2.0., ale opravdu kvalitně natočeno. U každého dílu se dá zasmát a Sheldon celý seriál tahá svými hláškami, stejně ale milujeme i všechny ostatní herce, jelikož každý je zde něčím jedinečný. Budu jen doufat, že až tahle série jednou skončí, bude mít lepší konec než HIMYM. A mimochodem - o 100% lepší než IT crowd. EDIT: Takže to skončilo a konec byl zajímavý. Ponechali ho hezky otevřený a nechali na divákovi, aby si hodně věcí sám domyslel. Určitě fajn přístup k ukončení. ()

Lockdown

V době, kdy sitcomový žánr neskutečně upadá a každý nový, který stanice nabídne vydrží maximálně dvě sezony se moc nestává, aby se nějaký potkal s úspěchem. Zde je výjimka, která z herců a postav udělala legendy. Z Sheldona Coopera se zde stala jedna z nejkomičtějších postav v historii sitcomů. Na seriálu se mi líbí že si drží své tempo a nic se nutně nesnaží urychlit jak se nám to stalo s HIMYM (všichni víme jak se to tam podělalo). Každý charakter se zde postupně vyvíjí a směřuje ke šťastnému konci, který už doufejme( přidělávání dalších a dalších řad se snad neuskuteční a ukončí to v nejlepším) není daleko. Společně s HIMYM je toto seriál na kterém vyrostla pěkná várka lidí včetně mě. 100% je tedy jistota. ()

darthhomer2

Ani nemám slov jak je to super. Každé ráno si pustím teorii ke snídani a takhle pořád. A nechápu jak se někomu tohle nemuže líbit. Člověk který dá odpad je pro mě d**il. I po 9.serii kvalita podle mě vůbec neklesla ani o procento. A jsem spokojen s tím že má teorie 90 procent ,ale mělo by to být 100 procent. Ale nelíbí se mi že je až 43. nejlepší serial.Měl by být v 1. desítce.Moje oblíbená posvata je samozřejme Sheldon je proste super můj největší vzor.Ostatní postavy mám rád skoro stejně ale na Sheldona nikdo nemá.Takže doufám že Teorie bude pokračovat ve stejném duchu jako do ted a že kvalita vytrvá.Dávám 5 hvězdiček, ale dal bych rád tak 100 hvězd. sláva TEORII a Sheldnovi. ()

Generace_Y odpad!

Seriál pro hloupé lidi, o chytrých lidech. Těží z povahy lůzy bavit se na úkor druhých. O čem to je: Šprti jsou k smíchu, zesměšňovaní sociální neohrabatelnosti, aspergerův syndrom a naprosto nelogický děj, se spoustou smíchu v pozadí (troška manipulace slabších myslí). Hodnotím za sebe a protože jsem naprosto mimo demografii tohoto "produktu", tak je to jednoduché. Je to hovnařina. ()

Dumaru

Prvýkrát som The Big Bang Theory pozeral pár rokov dozadu a slovenský dabing s mladými vedátromi mi nešiel dokopy, tento sitcom som ako divák ignoroval. Až tento rok som úplne náhodou pri prepínaní telky narazil na česky dabovanú jednu z prvých epizód a začal som sa zaujímať o príbehy Scheldona, Leonarda a celej partičky okolo nich. Zatiaľ som sa dostal len po koniec tretej série, ktorá sa mi páči minimálne ako prvá. Nie každému tento špecifický humor sadne a pristihol som sa párkrát ako som penil kvôli arogantnému Sheldonovi. Táto partička je tak dobre namiešaná že sa stále teším na časti ktoré som ešte nevidel, u mňa 5 hviezdičiek,,, ()

lepinla792

První 3 série byly fantastický, neuvěřitelná prdel. Pak ale u 4 přišlo zklamání a už sem se nechtěl dívat, měl jsem pár pokusů, vždy na pár minut. Po čase, a hlavně na základě kladných komentářů sem 4 protrpěl a díval se dál. Od 5 se to zas rozjelo správným směrem a tak až do 9 včetně jsem nadšenej. ()

dezoGabor

Od chvíle co se poprvý objevila ta ošklivá brejlatá šprtka, Sheldnova prcinka Amy, to šlo s kvalitou a vtipem hodně z kopce. Z trapnosti se mi nenuceně znechuceně křivý obličej a u obrazovky už mě neudrží ani ty dva masitý cecky, který tomuhle seriálu nahnaly minimálně 50 procent sledovanosti. Vlastně už přepínám i když vidim jenom ukázku. 3 hvězdy za první 3 série a Wolowitze pak už je to odpad. ()

Dobry_clovek odpad!

Nudne, nevtipne, prehnane, spatne zahrane, jako temer vse v podobnem zanru a americke produkci. Nemohu se zbavit dojmu, ze svet hloupne, pokud serialy jako tento atakuji nejvyssi pricky oblibenosti, zatimco skutecne klenoty televizni tvorby zustavaji hluboko dole. Ukazuje se jak byl Werich predvidavy, kdyz uz v polovine minuleho stoleti mel obavy o to, ze americka "kultura" dorazi i k nam. Stalo se a my jsme prejali debilitu s takovou samozrejmosti, ze to az desi. ()

vrgulnik

Začátek super, ale s každou další sérií (nyní s10e19) bych seriál ukončil. Nemá to vtip ani rytmus. V podstatě se tam nic nového neděje - jen se omílají staré hlášky. Už je to jen o tom, aby vznikaly nové episody a vydělávaly se peníze. ()

draxus

Seriál jsem sledoval od začátku vysílání a přišel mi strašně vtipný a originální. Problém je v tom, že měl už dávno skončit. Neustálé nastavování, umělé komplikování věcí a postupně i opakování a snížení kvality humoru mě od sledování časem odradilo. Proto i přes skvělé dřívější série dávám jen 3 hvězdy. ()

Chlo0opek

Zpočátku se mi líbila hlavně ta 1. série; až později jsem si oblíbil i ty ostatní. Všichni hlavní hrdinové jsou něčím zajímaví - zkrátka tohle je seroš na příjemné strávení volného času. ()

MegaBite

Stejně jako u Přátel, patří TBBT mezi můj nejoblíbenějši seriál, u kterého nevynechám ani 1 díl a nedělá mi problém je všechny zkouknu několikrát. Ne tak dokonalé jako Přátelé, ale 90% je také solidní. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění