Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Recenze uživatele Pat.Ko k tomuto seriálu (244)

Asymetrie vázacího motýlka (2018) (S11E24)

-To je dokonalá metafora, Amy.- -Ďakujem.- -Pretože to zahŕňa aj prsteň, ktorý ma navždy spúta do otroctva.- -Ach, povedal "navždy."- ()

Manželský kompromis (2018) (S12E01)

-Pretože generovanie skutočných náhodných čísel zostáva nevyriešeným problémom v informatike.- -Poď so mnou.- -Kam ideme?- -Do hotelovej izby. A keď sa tam dostaneme, budem potrebovať, aby si mi to povedala znova.- ()

Mystifikace se svatebním darem (2018) (S12E02)

-Stále chceš ísť so mnou na rande?- -Hej, možno by sme mohli ísť spolu hľadať Nema.- ()

Kalkulace reprodukce (2018) (S12E03)

Jasné, moja DNA + Sheldonova DNA = decko, ktoré si nájde kamošov ()

Turbulence s Tamem (2018) (S12E04)

Kretén môžeš byť celý život, prečo si dnes nezoberieš voľno? ()

Planetární kolize (2018) (S12E05)

A ty chodíš za mnou po radu? Nahneval som svoju ženu vždy, keď som sa ráno zobudil. ()

Odveta za imitaci (2018) (S12E06)

Raz ma moji bratia prinútili dýchať hélium. Snažila som sa zavolať o pomoc, ale jediný, kto ma počul, bol pes ()

Kulminace první noci (2018) (S12E08)

Áno. A moja matka miluje Penny, čo je zvláštne, pretože som nikdy nevedel, že dokáže milovať. ()

Frustrace z citace (2018) (S12E09)

-Ale nič, len ma testuje či viem udržať tajomstvo.- -Aké tajomstvo?- -Nepoviem ti to, ten test je hlúpy, ale aj tak chcem prejsť.- ()

VHS reminiscence (2018) (S12E10)

-Áno oci, ukážeme im peklo.- ()

Skandální návrh (2019) (S12E12)

Včera mi Sheldon povedal, že moje nohy vyzerajú ako ruky Richarda Feynmana ()

Radikální stanovisko (2019) (S12E13)

-Hej, ako dlho tu už sedíš?- -Dosť dlho na to, aby sa ma opýtali tvoji susedia či stratila som sa a či nehľadám som svoju matku.- ()

Revokace darování (2019) (S12E15)

-Bolo ti zle aj v čajovej šálke v Disneylande.- -To aj mnohým ľuďom.- -Keď sme stáli v rade!- ()

Nástrahy konkurence (2019) (S12E17)

-Povedz mi pravdu, matka. Bolo celé moje detstvo len jeden veľký experiment?- -Samozrejme, že nie, zlatko. Boli to tisíce malých experimentov.- ()

Akumulace laureátů (2019) (S12E18)

-Deje sa to, že mám kvôli Amy výčitky.- -To my všetci, ale neviem prečo aj ty.- ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění