Thor

Vládci bohů Odinovi trvalo dlouhou dobu, než ve své říši nastolil mír. Když probíhá korunovace jeho syna Thora, je přerušena vpádem ledových obrů, kteří se pokusí získat skříňku, s jejíž pomocí by mohli dobýt devět světů. To se jim nepodaří a za trest jsou pohřbeni zaživa. Thor prahne po odplatě a Odin krotí jeho zápal a útok odmítá. Horkokrevný nástupce trůnu neuposlechne otcův příkaz a nechá se vyprovokovat k trestné výpravě, jež znovu rozpoutá válku. Odin však nehodlá dál jeho zpupnost tolerovat. Odebere mu veškeré božské schopnosti a za trest ho svrhne mezi pozemšťany, kde má dojít nápravy. Zavržený Thor lidmi zpočátku opovrhuje, postupně se mu ale začnou dostávat pod kůži, zejména sličná vědkyně Jane Fosterová. Thorovi ale není dopřáno užívat si pozemského klidu. Nově nastalé situace se rozhodne využít jeho mladší bratr Loki, který začne připravovat zradu. Nikdy neměl lepší možnost ke zničení Thora než teď, a rozhodne se proto rozpoutat za pomoci svých věrných ničivou zkázu na Asgardu i na Zemi. (TV Nova)

Diskuze

Ellrohir

Ellrohir (hodnocení, recenze)

na co je prosím narážka obligátní potitulková scéna? netušíte někdo?

Jacinda (hodnocení, recenze)

korbitch22: no tak to máš asi problém. ale můžeš napsat distributorovi filmu. on je na tebe určo zvědavej

korbitch22 (hodnocení, recenze)

Jacinda: já na tom nebyl ty blbko :-) nepudu na nic co  je dabovaný,tuhle chybu už sem párkrát udělal.Neřikej?ono to tam je napsaný?že sem si nikdy nevšimnul :-D stačí nebýt blbý a ne jen slepý,pak člověk nemusí volat ;-D

Jacinda (hodnocení, recenze)

korbitch22: 1) když je rašilov tak nuznej, tak jdi dabovat ty :-) vezmu si na tebe lístek do první řady.
2) Filmy se vysílají v 3D i 2D. stačí si vybrat, nebýt slepý a přečíst si popisek u promítání. A nebo zvednou sluchátko a obtelefonovat všechna dostupná kina jako já a zjištovat (v mém případě), zda se hraje 3D s titulama.
 pozn. proč jsi vůbec na ten dabing chodil? (piráti i thor) abys měl důvod něco pomlouvat?

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

Thor má velmi dobrý dabing. A to normálně také preferuji původní znění.

korbitch22 (hodnocení, recenze)

Jacinda: nic nedokázaly a uměj jen kritizovat? :-) dobrý no holka,nic o mě nevíš a vůbec hovno víš co já sem dokázal.Z internetu to dokáže stáhnout každej imbecil,já rád chodim do kina,jenže si nehodlám ničit zážitek nějakym Rašilovem,možná že dabuje dobře možná ne,ale Depp se asi pousmál,kdo ho to tak pěkně przní.Na 3D s titulkama sem byl,to je sice hnus,ale tak proč to všechno serou ve 3 D? kdo je na to zvědavej?viděl sem Avatara normálně v kině i ve 3D a s drtivou většinou sem se schodnul,že na 3D sme neshledaly nic podstatného.A nevim kdo umí jen urážet,v tomhle světle si se holčičko předvedla spíš ty.

Jacinda (hodnocení, recenze)

korbitch22: ...nebo tě možná provokuje výraz mé ikonky. ano. ten pohrdlivý pohled je určen přesně pro typy lidí jao jsi ty. typy, co nikdy nic nedokázaly, jen umí urážet. Saša Rašilov patří mezi nejlepší dabéry. A 3D s titulkama? Z vlastní zkušenosti potvrdím záhul na oči jak kráva... a neříkej mi, že si nedokážeš stáhnout anglickou verzi z netu.

Jacinda (hodnocení, recenze)

v životě jsem to nezažila. přeháníš. a svá silná slova si nech pro někoho jiného. na důležitého si tady hraješ leda tak ty. použít k mé urážce slovo "namyšlená" se totiž trošku nehodí

korbitch22 (hodnocení, recenze)

Ištván87: Dabing se povede málokdy,třeba Avatar se celkem dal,ale jako promiň...Iron Man 2?nekecám asi deset lidí znechuceně odešlo.Já to vydržel jen kvůli neskutečnýmu vstupnýmu.Neřikám ýže dabing se občas nepovede,ale pro mě to zničí tu originalitu filmu.Jako představa že sedim v kině a z Deppových úst se line dabig Pana VKV..sorry...to fakt néé.

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

korbitch22: Já třeba na to jdu s dabingem protože jsem zvědavej... Dabingy dělaný do kina jsou většinou výborný (Iron-Man 2, Avatar, Alenka v říši divů, Transformers 2 atd. atd. atd.) a verzi v originále seženu vždycky... Vzhledem k tomu, že na ty dabingy rád chodím abych zjistil jak dopadly, tak kdybych nechtěl do kina, tak musím čekat minimálně tak půl roku než budu moct porovnat jak to dopadlo... U tohohle mám jinej problém... Nějak si nedokážu představit Maxiána v hlavní roli, ale když si vezmu že má bejt Thor nejdřív rozmazlenej spratek, tak to určitě Maxián nadabuje na jedničku... Škoda že nevyšel Matěj Hádek, to bych šel hnedle radostněji... Ale s tvým hodnocením dabingu (český imbecilní hlášky, odporný prznění intonace) fakt nesouhlasím...Rozhodně dabing dělanej pro kina hlášky ani intonaci tak z 90% nezabíjí...

korbitch22 (hodnocení, recenze)

Jacinda: a je mi jasný že půlka národa neumí číst :-D nebo že dětičky to potřebujou česky.ale dát to aspoň jednou denně v originále taky by se neposrali.hodně lidí to štve,nejsem zdaleka jedinej,tak si laskavě strč svoje urážky za klobouk ty duležitá hvězdičko.

MartinezZ

MartinezZ (hodnocení, recenze)

korbitch22: Tak ti nevím, co jančíš. V Praze tu je bez problému originální verze s titulky. Pokud si z menšího města, musíš si počkat, až se ty kopie s titulkama rozdistribuují do ostatních měst. Tolik kopií zase asi nebude.

Syny

Syny (hodnocení, recenze)

Jacinda: Kašli naňho, vždy sa musí náisť Troll, ktorý na to nepojde ani do kina a bude čakať na prvý cam-rip a pol roka tu bude rozoberať pičoviny a bude rýpať do každého, do koho sa len bude dať :D TROLL MOAR.

Jacinda (hodnocení, recenze)

Alpha-17: tvá reakce byla zbytečně přehnaná. Jaký spoiler? Dvě vtipné scény a zmínění očividně jasné věci? Přece jsi si nemyslel, že své schopnosti získá zpět až v Avengers...jen jestli ty když se podíváš do zrcadla...

Syny

Syny (hodnocení, recenze)

Bla Bla Bla Bla Bla Bla Bla Bla Bla Bla Bla Bla Bla Bla Bla, ešte niečo chceš dodať ? :D

Alpha-17

Alpha-17 (hodnocení, recenze)

Když se podíváš do zrcadla, jednoho uvidíš!!! Můžeš v diskuzi řešit co chceš, včetně spoilerů, ale pak to tam laskavě napiš! Jsou totiž i tací, kteří film ještě neviděli a chtějí se nechat pobavit/překvapit! A mám ještě silnější pocit než ty, že tu jsou stále idioti, kteří ke svým příspěvkům nedokážou napsat: SPOILER, pyčo!!!

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Captain Marvel 2 našla režisérku

Captain Marvel 2 našla režisérku

06.08.2020

Pokračování komiksové Captain Marvel nakonec natočí režisérka Nia DaCosta, jež má za sebou například čerstvě remake Candymana nebo snímek indie drama Little Woods. Střídá tak předchozí dvojici Annu… (více)