salokin

Od tohohle snímku jsem nic moc nečekal, ale víc jsem se mýlit nemohl. Čestné místo v mé TOP 10 je toho důkazem. Warrior je perfektní drama, které vás chytne za srdce a dlouho nepustí. Člověk si snadno vybuduje vztah ke skvělým postavám (Tom Hardy a Nick Nolte těžce válí) a děj s nimi prožívá. Už to by samo asi stačilo na povedený film, jenomže Warrior má něco navíc a to je líbivé MMA prostředí. Zápasy jsou natočené s citem a kamera vždycky zabírá to, co by měla. Navrch si přidejte ještě Jennifer Morrison a výjmečně emotivní hudební doprovod a vyleze vám z toho, alespoň pro mě, nejlepší sportovní film, co kdo natočil. Povinnost nejenom pro fanoušky bojových filmů. ()

davebono

Neuvěřitelně emočně vygradovaný film, který zdatně prezentuje MMA širšimu (neznalému) publiku. Pár chybek by se našlo, ale jinak se jedná o výborný film každým coulem. Jako malý jsem, se stejným nadšením jako Warriora, hltal ty nejlepší bojové filmy a to se mi nestalo už pěkně dlouho... asi 15 let. ()

Luufuu

Skvělý film, všem doporučuji. Poukazuje na to, že rodina je nicméně důležitější, než si připouštímě. Dynamický naboj v druhé polivně filmu Vám nenechá klidný tep. Konec mě rozplakal a prostě nemohla jsem si ho nepustit znova. ()

macoslavek

no že se zrovna mi bude líbit sportovní kousek o boxu.. a že se mi bude tááááhle moc líbit, to bych fakt nečekala.. mě poser.. dokonalý hardy (jako vždy!) v dojemném příběhu, nice. ()

JecteJogurty

Pozor spojler! Naozaj, naozaj som chcel dat do prvych troch stvrtin filmu 5*... Prave kvoli tomu, ze som hercom veril vsetko. Odpustil by som kadejake drobnosti, ktore ale bohuzial asi museli byt pouzite vzhladom k tomu, zeide o holywoodsku produkciu. No zaver bol pre mna neprekusnutelny. Tvrdy typek, co rana to K.O dostane od unaveneho a dobiteho ucitela fyziky poriadnu nakladacku. Nejde ani tak o to, ze je to nerealne ale co tym chcel basnik povedat? Finale malo byt prave naopak, vtedy by to dodalo celemu filmu zmysel. Takto som sa len dozvedel, ze ked si clovek zije americky sen, je mozne vsetko. Obrovska skoda a sklamanie. ()

Bosvin

Výýýýýborný zážitek - i když pro někoho jenom Rocky na druhou! Přes trochu toho klišé a banalit (ale ne přehnaně) těm klukům věřím každou kapku potu! Výborná (ale v náporu emocí lehce přehlédnutelná) je zde paralela s audio knihou Moby Dick v Noltových sluchátkách "you stop the ship!". Výborné herecké výkony na všech frontách - nutno sledovat v původním znění! ()

nestiik

Děj mi přišel někdy lehce trpký a zamotaný, ale jinak super film. Jsem fanda bojových sportů a oproti některým filmům, kde se snaží o super-mega záběry, které mi často přijdou spíše komické, je tento film opravdu velmi dobrý. Ohodnotil jsem to maximálním počtem, jelikož (jak je psané výše) neznám lepší film ze světa bojového umění a především MMA, což je poslední léta opravdovým hitem. ()

zigi

Tak tohle jo. Hardy coby mlátička si mě pojistil už v Bronsonovi. Tady je navíc příběh, emoce. Každý z hrdinů je těžce poznamenaný osudem a každý se s tím vyrovnává po svém. Všichni členové rodiny se opět stmelí po závěrečné scéně, kdy Tommy stojí s vyhozeným ramenem proti svému bratrovi, který ho musí dorazit, zatímco to vše sleduje jejich nenáviděný otec. A ta hudba.....To musí za srdce chytit úplně každýho. ()

metaverz

Na tendle film jsem narazil víceméně náhodou a pustil si ho tak nějak z nudy.Ta mě ovšem brzy přešla a začal jsem doslova hltat příběh dvou bratrů a jejich otce.Tom Hardy byl pro mě v tomto filmu jednoznačně nej a role drsňáka zlomeného vztahem s otcem alkoholikem,mu byla doslova ušitá na tělo.Film,který je plný emočně nabitých scén,se skvělými herci a silným příběhem,vás vtáhne do sebe a nepustí.Je pravdou,že je to tak trochu klišovité a předvídatelné,ale jinak parádní pecka,která za to stojí.Lepší 4*. ()

medveed

Výborný film se silným příběhem, skutečnými zápasníky a velmi realistickými bojovými scénami. Děj neustále graduje a v jeho závěrečné půlhodině jsem měl doslova mrazení v břiše! 100 % ()

Robbie

Je úplne zbytočné vyjadrovať sa tu k nejakým klišé a predvídateľnosti deja. Veď od Rockyho je každý ďalší film o boxe a obdobných bojových športoch o tom istom. Vo Warriorovi sa tvorcovia namiesto originality deja sústredili na vizuál, hudbu, relatívnu realistickosť bojových scén (na choreografiách sa podieľali skutoční profi MMA zápasníci), ale hlavne na dramatický príbeh rozbitej rodiny a osobných démonov, ktorých si každý z hlavných protagonistov nesie v sebe. Dialógy a herecké výkony sú dokonalé. Hviezdami č. 1 sú samozrejme Tom Hardy a Nick Nolte, ale aj sympatický Joel Edgerton a zvyšok osadenstva pôsobí veľmi prirodzene a uveriteľne. Jediným, ale zato veľmi výrazným mínusom je vedľajšia dejová línia o nahlúplych študentoch z ghetta, na ktorých sa naozaj nedá pozerať bez toho aby človek grcal krv. Namiesto tých neskutočne dlhých 5 minút ich času na obrazovke by som radšej pozeral ďalšiu tréningovú montáž, keďže očividne išlo len o to natiahnuť čas. Ale inak je to najlepší film o bojovom športe aký som kedy videl. Na rozdiel od Rockyho a jeho mongoloidného pseudo-boxovania som si Warriora pozrel asi 4 x a určite si ho ešte pozriem, takže v mojom prípade neplatí, že najlepšie je to, čo tu bolo prvé. ()

spacefall

No co bych mohl říct.. tenhle film se mě dotknul asi nejvíc za poslední dobu! krása a opravdu se nedivím proč je tento film v TOP na žebříčku v závěru jsem byl plný emocí a držel palce. Ten konec nebyl vůbec do posledních 2 minut odhadnutelný protože těch verzí mohlo být tolik ale s výběrem konce jsem byl radostí bez sebe protože jsem doufal že přesně takto to skončí. 10/10 nejlepší sportovní film který jsem viděl a možná kdy uvidím hold ještě se nechám překvapit! ()

Big Daddy

Bezesporu zajímavý film, který ovšem trpí značně tuctovým a čitelným příběhem, řadou nesmyslných až trapných prvků a až na výjimky nevýraznými hereckými výkony. Těmi výjimkami jsou Tom Hardy a Nick Nolte, na které je opravdu radost pohledět. Hořká třešnička na dortu je i závěr absolutně bez wow efektu. Pokud utlumíte svůj smysl pro zdravý rozum jak tomu vyžaduje například série Rocky a necháte si vyprávět pohádku o nezlomném hrdinovi z řad obyčejných zadlužených obyvatel Země, pak se lze obstojně při jeho sledování pobavit. ()

S.t.e.v.e

Celý je to jedno velký klišé..., ale USA je jedno velký klišé a tohle bylo navíc uvěřitelný klišé podtrhnutý super výkonama. Takovej bromance film pro chlapy.;) ()

Ivuska71

Že bych z toho byla úplně odvázaná, to nejsem. Ale zanechalo to ve mě dojem, takže dávám 4 hvězdy. Všeobecně mám trochu problém s filmy, kde se kluci perou, ať už je to box nebo nějaké to kung-fu. Ale zvykám si! ()

jenina

Myslím si o sobě, že filmy se sportovní tématikou nemusím. Taky se domnívám, že si ošklivím box a jiné druhy zápasnických sportů. Že mi neimponují drsní nabušení chlapáci s kérkami na obrovským svalech. Ovšem film Warrior mi opět dokázal, že se neznám. Prostě ti "zlí" chlapáci s bezbranným chlapeckým úsměvem na mě působí podprahově. To je to věčné dilema, proč jsou ženy tak přitahovány „zlými" muži". Je to proto, že když jsou náhodou hodní, tak vám to podlomí kolena. A syn, který se tak dojemně stará o bezmocného opilého otce, přestože k němu předtím byl odmítavý a zlý, tak ten vám ta kolena podlomit musí. A navíc: přežila jsem všechny ty záběry z ringu bez vyděšeného kníkání. Pro Nicka Nolteho mám slabost. Je charismatický i v roli neúspěšného násilnického otce a manžela. Pittsburgh mě okouzlil jako město. Prostě jsem na to industriální panoráma zatížená. Užívala jsem si rivalitu mezi dvěma bratry a soupeření o lásku otce. Užívala jsem si drama rozhodování mezi matkou a otcem. Zda opustit. Následovat. Zůstat. Odpustit. Užívala jsem si všechny ty archetypální záležitosti. Hodný syn, zlý syn. Napravený syn. Hodný otec. Starostlivý otec. Otec obětující se. Skvělý pan učitel. Všechny ty scény jako z filmu „Panu učiteli s láskou". Žena, která nakonec pochopí. Klišé? K čertu s klišé. Prostě to působí. A v tom drsném světě dvojnásob. ()

Zu.Kr

Za mě jeden z nejlepších a nejintenzivnějších filmů co jsem kdy viděla, neříkám že jsem v tom místy neviděla klišé atmosféra mě pohltila tak moc , že jsem to s radostí přehlédla. Dle mého geniální muskulaturní Tom Hardy, který mě přesvědčil z očí čišícím šílenstvím natolik, že jsem i místy pochybovala zda je to hrané a nejedná se o dalšího chovance Prokletého ostrova. Mistrovské dílo plné emocí, které zajistilo propláchnutí slzných kanálků se střídajícími výkyvy adrenalinu jako na horské dráze. Tohle spojení O´Connor, Hardy a Nolte prostě funguje!!! ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot