Reklama

Reklama

Božská mrcha

(seriál)
USA, (2007–2010), 33 h 10 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvůrci:

Nancy Miller

Hrají:

Holly Hunter, Leon Rippy, Kenny Johnson, Bailey Chase, Laura San Giacomo, Gregory Cruz, Lorraine Toussaint, Dylan Minnette, Bokeem Woodbine, Mark L. Taylor (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(46)

Obsahy(1)

Policistka Grace vede nevázaný život a s nikým se nemazlí. Jednoho dne jí Bůh sešle strážného anděla a dá jí poslední šanci, aby se svým životem něco udělala… (oficiální text distributora)

Recenze (34)

IceQueen 

všechny recenze uživatele

Takú ojetinu, akou je Holly Hunter v tomto seriáli, som už dávno nevidela. Väčšinu času kvákajú o bohu, anjel je síce nechutný chlap, ale ako postava dosť nezaujímavý a tie prípady čo riešia, sú vlastne len na pozadí. Zvyšok je o tom, ako sa hrdinka váľa niekde ožratá, či už sama alebo s nejakým chlapom. Akurát ten Everlast na úvod je dobrý. ()

sophianne 

všechny recenze uživatele

Já nějak asi ráda jdu proti proudu, dávám pět hvězdiček tam, kde jsou, jak vidím, standardem tak dvě. Faktem je, že já jsem naprosto do puntíku cílovka tohoto seriálu. Líbí se mi, jak je Grace divoká ve všem všudy. Šla bych s ní na pivo a klábosila o chlapech nebo o nesmrtelnosti brouka. Mám s ní něco společného? Spíš ne, ale možná... Možná s ní do určité míry souzním, chcete-li. Jako člověk, který sám pochází z ateistické rodiny, co také často pendluje mezi vírou a tušením, co kdyby... Jako ženská, která také měla divoké mládí a kdo byste mě chtěli soudit? Jako člověk, který v životě dost často zakopl, ale naštěstí nikdy nespadl tak, aby se už nepostavil. Jednoduše mě to baví, baví mě Grace samotná i její kamarádka, její milenci, a anděl Earl nemá chybu. Vytkla bych dvě věci. To, že tvůrci do toho všeho ještě zapletli kriminální případy už je trochu moc. A český název Božská mrcha je prostě božská blbost. Saving Grace = Zachraňte Grace. A o tom to je. ()

Reklama

blackJag 

všechny recenze uživatele

Seriál zůstal na půli cesty. Nápad s andělem strážným je dobrý, ale nijak děj neposouvá (nebo jen jemně), nenabízí nic nového, takže ve výsledku jde jen o další detektivní seriál, který je úrovní svých případů někde pod průměrem. Navíc postava anděla Earla se během epizod zobrazuje jen sporadicky a přitom je to nejzábavnější element série. Tato postava si ze začátku ujížděla na žvýkaném tabáku, který odplivávala do sklenice (něco opravdu nechutného), od čehož bylo postupně rozumně upuštěno. Dalším kladem seriálu je určitě Holly Hunterová (a pěkná znělka). 50% ()

Yardie 

všechny recenze uživatele

Hodnotím pouze po dvou dílech, ale zvažuji., jestli vůbec koukat dál. Podle ukázek se zdálo, že by to mohla být celkem dobrá podívaná a i vtipná, čekal jsem nějaký komicky laděný děj s tím andělem. Ale vůbec. Je to takové dosti slabé krimi, komedie vůbec, takové nijaké. Opravdu si myslím, že je to naprosto promrhaný potenciál. Možná ještě zkusím nějaký díl zkouknout, ale nevím nevím. Hodnocení tak 50%. NA zabití nudy budiž, ale že bych musel koukat na každý díl a těšit se na něj, to ne. Howgh! ()

Cortesz 

všechny recenze uživatele

Sice moje hodnocení nebude objektivní, protože zatím jsem měl možnost vidět jen dvě části, ale abych se přiznal tak už to dál sledovat nehodlám. Podle upoutávek a slibného námětu jsem čekal úplně něco jiného, ale to co se mi dostává mě zkrátka nebaví. Seriál sice má slušně hrající Holly Hunter, která to zvedá hodně vysoko, jinak ostatní herecké obsazení je takové šedivé nijaké. Zdá se mi, že seriál nevyužil daný potenciál, který v sobě měl. ()

Galerie (184)

Reklama

Reklama