Tohle je Sparta!

• USA Meet the Spartans (více)

Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil Spartu před invazí Peršanů, mezi nimiž nechybí Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Tahle bláznivá parodie vás rozesměje až k slzám.  Příběh hrdinného Leonidase a tří stovek udatných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů v čele s králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie. Místo Gerarda Butlera se do čela oddílu třinácti válečníků (ano, čtete dobře) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a řady jejich nepřátel rozšíří Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Objeví se i další slavné celebrity, ale ani ty tahle ztřeštěná komedie, jejímiž režiséry jsou Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijak nešetří. (oficiální text distributora)

Diskuze

thundarr

thundarr (hodnocení, recenze)

Mozna to spouste lidi přijde jako blbost, ale podle me je to tak uchylně až je to mistama genialni ... nasmal jsem se jako dlouho ne ...

filan

filan (hodnocení, recenze)

Já mám rád podobné parodie, ovšem... Tahle si mě nezískala, co se týče vtipů, vítězí zde kvantita nad kvalitou, jediná scéna, která mě tak trochu rozesmála (za to tu hvězdičku), byla, když na začátku vyrazil malý Leonidas své babičce z pusy zubní protézu.

Bubbo

Bubbo (hodnocení, recenze)

Ako dementná paródia to ujde.Neviem na čo si väčšina sťažuje, predsa ked idete pozerat parodiu viete do čoho idete.Viem je to uplna kravina ale na zabitie času, ked zrovna nemam chuť na 3 hodinový špičkový film chuť...

Farerer

Farerer (hodnocení, recenze)

Dan9K: Bohužel si někdy moc vybírat nemůžu, když s nima chodím na střední do stejné třídy. Ale jinak jsou v pohodě, jen nerozlišujou dobrej humor od toho kanálovýho.

Jarin69

Jarin69 (hodnocení, recenze)

Když jsem to viděl poprvé, tak po 20 minutách vypnuto. Po čase mi to nedalo a pustil jsem si to znovu. Některé vtipy opravdu nestojí za nic, ale zjistil jsem, že je tam i pár povedených. Tlesknutí pro ženy, francouzák pro muže, vyslance trochu překvapilo :o) Nejvíc se mi líbil "odchod" na bojiště. Následující bojové taneční kreace nejsou sice vtipné, ale vypadají na kus poctivé práce. Hodně se mi líbí konec s titulky. Ten posel musí zpívat i jinde. Hlas na to má. Co se mi naopak nelíbilo, tak to byly scény s Paris, počítačová hra a scény kolem Amerického idolu, které jako čech příliš nechápu. Zkouknul jsem původní film 300 Sparťanů i 300 a ani jeden mě příliš neoslovil. Takže ta parodie není zase až tak špatná.

mythbuster

mythbuster (hodnocení, recenze)

Absolutne nechapu jak tahle dementni sracka muze nekomu prijit vtipne dyt to je uplna zhovadilost a ty oveckaoa si asi pekny čurák dyz neumis ocenit vyborne ceske komedie a srovnavat je s touhle nemožnou sračkou to ani nejde di se vysrat vole

Dan9K

Dan9K (hodnocení, recenze)

Farerer: tak to je tvoje blbost, že si za přátele vybíráš patrně totální idioty :-)

teda vůbec nic proti nim, třeba to jsou opravdu dobří lidé, cheche...

Farerer

Farerer (hodnocení, recenze)

Upřímně nějak nechápu, jak se tahle ubohost může lívit většině mých přátel. Ti mě hnali, když jsem řekl, že je to dementní sračka s úplným minimem dobrejch nápadů. Zato o trpaslíkovi říkaj, že je to volovina. Tak já už fakt nevim, co si myslet.

Džugašvili

Džugašvili (hodnocení, recenze)

Proč 4*? Protože to naprosto strhává 300:Bitva u Thermopyl, což byla naprostá ale naprostá capina od začátku až do konce, na které nebylo kromě námětu a animace nic hodnotného. A Navíc je Carmen prostě kotě :)

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Ja nic neodsudzujem a uz vobec nie vopred. Ja proste pozriem a vidim :-) Scary movie je seria ktora patri k tomu lepsiemu co sa tyka sucasnych parodii ale jej kvalita je tiez velmi nevyrovnana.

oveckaoa (hodnocení, recenze)

M.a.t.t. pár poznatků a Scary Movie 1-4 ti trapné chvílema nepříjdou netvrdím že doják a biják sou nejlepší jen odsuzovat to mě příjde divné mimochodem já osobně se radši podívám x krát na doják či biják než na ty blbé české komedie které sou tak vtipné až to bolí ale tj můj názor

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Musim predovsetkym reagovat na komentar Rex Mundi: "keď idem pozerať priblblú paródiu, viem čo ma asi čaká, no nie? Vo svojej kategórii to vôbec nebolo také zlé." To by potom filmy ako Date Movie, Epic Movie, ci Meet the Spartans mohli dostavat v tomto zanri jasnych 5* a mozno by boli aj v cervenom pasme. Lenze aj parodia by si mala drzat istu kvalitu a najma kedysi davno to este slo, netusim vsak kde nastal zlom. A kazdym rokom len naivne cakam na navrat k tomu co bolo, ale ani Meet the spartans nedokazali latku podvihnut vyssie. Bohuzial. Par dobrych scen nevyvazi mnohonasobok trapnych a ta snaha parodovat vsetko za kazdu cenu je az nechcene komicka. Ale film ma u mna okrem zaverecneho hudobneho cisla aspon jeden velky plus: ze paroduje hype menom 300.

lilusha

lilusha (hodnocení, recenze)

V zivote som sa tak NEbavila. Keby som na kino minula desať dolárov, asi by som si do smrti trieskala hlavu o plagat tohto bullshitu! :o) To moj muz miluje take ftakoviny, parodie ako Scary movie, ale na toto nemal slov. Ved to nie je ani vtipne. Snad to na Sk do kin nepojde. Tu to vkuse isla reklama v telke na to, no hadam u nas maju vacsiu sudnost.

oveckaoa (hodnocení, recenze)

tý jo příjdu na csfd.cz a co nevidím film těchto režisérů je v modrých barvách že by konečně někteří lidé začali místo hodnocení odpad používat hvězdičky to je fakt zázrak

Golemaster

Golemaster (hodnocení, recenze)

Tento druh filmů mám docela rád,ale tohle se zase tak nepovedlo.Příjemná jednohubka.

Pedestrian

Pedestrian (hodnocení, recenze)

Trailer je naprosto příšerný, až jsem se sám zastyděl, ale bůhví proč, já se na to snad i těším, nebo co!!! (stydím se podruhé)

oveckaoa (hodnocení, recenze)

tak to je dobrý trailer to zas všeci tom dají odpady co jiného že ale já tom věřím

Kryton

Kryton (hodnocení, recenze)

jen to néé ty dva a film je jako dat jaderné zbrane Al-Kajide. Necht nam antictí bohové odpustí.

peto_73

peto_73 (hodnocení, recenze)

podla mna to bude celkom dobra zabava, aspon na nejaky vecer po tazkom dni, trailer bol zabavny...

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

11.03.2008

Zdá se, že hollywoodská komedie se probouzí k životu. Samozřejmě teď není řeč o zrůdnostech typu Meet the Spartans a nebo o čemkoliv s Eddiem Murphym či Martinem Lawrencem přesně tento typ filmů… (více)