Režie:
Urs EggerScénář:
Don BohlingerKamera:
Martin KukulaHrají:
Tobias Moretti, Silke Bodenbender, Christoph Waltz, Christian Redl, Steven Berkoff, Tim Seyfi, Laurence Rupp, Julia Rosa Stöckl, Erika Marozsán (více)Obsahy(1)
Kriminalistická analytička Monika a detektív Thomas vyšetrujú vraždy, páchané podľa Desatora božích prikázaní. Zavraždený je aj Thomasov syn, a to ešte netuší, že so sériou záhadných vrážd má istú súvislosť aj jeho otec... Stopy, ich zavedú až do najvyšších radov cirkvi... (oficiální text distributora)
Hrají
Tobias Moretti
Rakousko
Nejlepší filmy:
Maximilian: Das Spiel von Macht und Liebe (2017) (seriál)
Stíny (1999) (TV film)
Věčná píseň (1997) (TV film)
Silke Bodenbender
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Das jüngste Gericht (2008) (TV film)
Bis nichts mehr bleibt (2010) (TV film)
Temný les (2020) (seriál)
Christoph Waltz
Rakousko
Nejlepší filmy:
Nespoutaný Django (2012)
Hanebný pancharti (2009)
Pinocchio Guillerma del Tora (2022)
Christian Redl
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Pád Třetí říše (2004)
Lea (1996)
Das jüngste Gericht (2008) (TV film)
Steven Berkoff
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Barry Lyndon (1975)
Jonathan Creek (1997) (seriál)
Mechanický pomeranč (1971)
Tim Seyfi
Turecko
Nejlepší filmy:
Proti zdi (2004)
Květ pouště (2009)
Das jüngste Gericht (2008) (TV film)
Laurence Rupp
Rakousko
Nejlepší filmy:
Das jüngste Gericht (2008) (TV film)
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Cops (2018)
Julia Rosa Stöckl
Nejlepší filmy:
Das jüngste Gericht (2008) (TV film)
In 3 Tagen bist du tot 2 (2008)
Doma je tady (2016)
Erika Marozsán
Maďarsko
Nejlepší filmy:
Smutná neděle - Píseň o lásce a smrti (1999)
V síti CIA (2007) (seriál)
Prameny života (2013)
Joachim Bißmeier
Německá říše
Nejlepší filmy:
Sluneční jas (1999)
Šťastné a Veselé (2005)
Napola: Hitlerova elita (2004)
Markus Hering
Nejlepší filmy:
Smutná neděle - Píseň o lásce a smrti (1999)
Solino (2002)
Heidi, děvčátko z hor (2015)
Tom Hanslmaier
Rakousko
Nejlepší filmy:
Maximilian: Das Spiel von Macht und Liebe (2017) (seriál)
Das jüngste Gericht (2008) (TV film)
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Daniel Keberle
Rakousko
Nejlepší filmy:
Das jüngste Gericht (2008) (TV film)
Mahler na gauči (2010)
Místo činu (1970) (seriál)
Carl Achleitner
Rakousko
Nejlepší filmy:
Das jüngste Gericht (2008) (TV film)
TABU – Jest duše cizinkou na zemi (2011)
Rosenstrasse (2003)
Werner Prinz
Rakousko
Nejlepší filmy:
Schwabenkinder (2003) (TV film)
Das jüngste Gericht (2008) (TV film)
Muž jménem La Mancha (1972)
Stephan Paryla
Rakousko
Nejlepší filmy:
Holocaust (1978) (seriál)
Rána z milosti (1976)
Vichry války (1983) (seriál)
Jean-Claude Lecas
Francie
Nejlepší filmy:
Houkání sovy (1987)
Ženská záležitost (1988)
Das jüngste Gericht (2008) (TV film)
Michael Pink
Rakousko
Nejlepší filmy:
Skyfall (2012)
Das jüngste Gericht (2008) (TV film)
Nejlepší ze všech světů (2017)
Doris P. Kofler
Nejlepší filmy:
Das jüngste Gericht (2008) (TV film)
Max, Katrin a Vánoce se psem (2004) (TV film)
Georg Mayrhofer
Nejlepší filmy:
Das jüngste Gericht (2008) (TV film)
Místo činu (1970) (seriál)
Max, Katrin a Vánoce se psem (2004) (TV film)