Čivava Chloe žije se svou bohatou paničkou Vivian v Beverly Hills, ta ji zahrnuje luxusem a s láskou o ni pečuje. Pes zahradního architekta Sama, čivava Papi, je Chloiným pravým opakem. Pochází z útulku, rád se hrabe v hlíně, běhá v trávě a miluje vůni hnoje. Když Vivian svěří Samovi do péče svou zahradu, Papi se snaží na Chloe udělat dojem, zhýčkaná fenka ale o burana jako je Papi nestojí. Vivian musí odjet do Evropy, a tak požádá svou neteř Rachel, aby se o Chloe postarala. Rachel nemá rozmazleného a nevychovaného psa právě v lásce, důležitější je pro ni zábava. Rozhodne se, že vyrazí s kamarádkami na pár dní do slunného Mexika. Rozladěnou Chloe samozřejmě bere s sebou. Fence se přeplněné pláže ani laciný hotel nelíbí a rozhodne se utéct. Až nyní zhýčkaná čivava z Beverly Hills poznává, co je to skutečný psí život... (TV Nova)

JaguarN

Samozřejmě že je to pitomoučké, ale kdo by taky čekal něco jiného od filmu, kde se všechno točí kolem pejsků v oblečkách, že? :-) Ale jako rodinná komedie to funguje na sto procent. Ačkoli vše jede podle stokrát obehrané šablony a je to jedno velké klišé, tak se ve výsledku jedná o docela vtipný a příjemný film. Zkrátka je to barevné a kýčovité, na druhou stranu si to ale na nic nehraje, a to je mi sympatické. Navíc některé hlášky jsou opravdu vtipné a líbilo se mi, jak tam je ukázané, co jsou někteří lidé schopní udělat pro své mazlíčky. Takže klidně dám 60%. P.S. Odpad! nebo jedna hvězda? Nesmíte brát všechno tak vážně... :-) ()

HappySmile

Film byl sice určen dospělým, ale nevím, jak těm by se mohl líbit... Zvířátka se určitě více líbily dětem a taky humor a některé opravdu do krajnosti (absurdnosti, trapnosti) dovedené scény dospělého určitě odradí. Celkově bych řekla, že děti do 10 let to určitě nadchne, ty větší už vás s tím pošlou do háje. ()

uiu

Film o namyšlené čivavě, která si žije v luxusu a je sobecká jako její páníčci a pak spadne do drsného světa ulice, aby se poučila. Na děti to možná funguje, já pořád přemýšlela nad otázkou týrání zvířat. Oblékat psy do šatiček a botů nebo jim dělat účesy může vypadat cool, ale když vidíte, jak v těch botech ani pes nemůže chodit, tak vám je ho spíše líto, než abyste si užili film. Ještě k tomu to není vůbec film k popukání, nedočkáte se žádných výbušných vtipů nebo hlášek, které by vám zůstaly v hlavě. Je to příjemný film, u kterého se asi budete soustavně usmívat nad roztomilostí pejsků, ale to je tak všechno. ()

STARKOVA20

A mě se to prostě líbilo. Bylo to oddechové, nenásilné, nevulgární a roztomilé. Český dabing byl moc dobrý a celý příběh byl prostě takový kouzelný. Ano, našlo se tam pár trapných momentů( třeba to rodiště čivav, nebo Chloen "štěkot", který boural skály), ale jinak se mi to moc líbilo a to čivavy přímo nesnáším. ()

Pilouš

Rozhodně ne špatný film, který si odpad! rozhodně nezaslouží. Snímek je cílený především na děti a nenáročné diváky. Já osobně jsem u něj s přítelkyní strávil moc pěkný čas... Pohodová podívaná, jejíž hodnocení sráží inteligenti, co film ještě neviděli a z různých absurdních důvodů nesnášejí čivavy. Já mám jednu doma už 11 let a nedám na ni dopustit. -Věřte nebo ne ale i k čivavě se dá vybudovat stejně silný vztah jako k jakémukoli jinému plemenu. A že je zakrslý? Pánové koukněte se do kalhot a buďte rádi, že se vám ostatní nesmějí. -Za vaši velikost stejně jako čivavy nemůžete... 4* (Nadsázka abych zvýšil průměr) ()

• Když Papi mluví s Manuelem o Chloeině ukradeném obojku, Manuel říká, že ji chtěli zachránit před tím „ďábelským psem, co ji honí“. Jméno Vasquezova dobrmana El Diablo znamená ve španělštině „ďábel“. (kesinaa)