Prokletý ostrov

• USA Shutter Island (více)

Diskuze

pistalka

pistalka (hodnocení, recenze)

Letošní teprve první návštěva kina a vůbec nelituju. Scorseseho mám čím dál raději. Leo za ty roky vyzrál do herecké elity a jeho hlas se krásně poslouchá. Opravdu jedinečný zážitek.

lomikarus

lomikarus (hodnocení, recenze)

Nedal si ho tam Leo sám jako vodítko? To by vysvětlovalo, že ho tak lehko našel. Vždyť doktor říkal, že už se jim povedlo ho dočasné zbavit schízy, ale pak se zase zrestartoval.

Ketri

Ketri (hodnocení, recenze)

To je pravda, zpětně si uvědomíte, že dvojzačně lze vyložit skoro všechny události ... jen mi tam pořád neštimuje ten papírek v posteli. Kde se tam vzal?

st.ranger (hodnocení, recenze)

2Skrk: Když byli strážema požádání o vydání zbraní, vzhledem k protokolu. Teddy zbraň odevzdal v klidu, ale Chuck s tím měl problémy i na jeho kalhoty sjela kamera. Nejdřív jsem si myslel, že se mu zasekla, ale v konci to dá jasný význam.

Skrk

Skrk (hodnocení, recenze)

st.ranger: To odepínání pouzdra si už nějak nemůžu vybavit. Oč šlo?

st.ranger (hodnocení, recenze)

2Rogue: Detaily, jako třeba to odepínání pouzdra. Šok sice nepřišel, ale i tak to bylo velice zajímavé rozuzlení.

Slider

Slider (hodnocení, recenze)

Rogue: neznamená že keď nešokoval teba, nemôže šokovať dakoho iného...ja som napríklad koniec nečakal, a nemám kvôli tomu pocit že by som bol menej inteligentný alebo dementnejší než ty

Rogue (hodnocení, recenze)

stranger: jak jako zapadlo? Co je v tom filmu na zapadani? Vsechno zapadne po pointe v sestem smyslu treba, tady preci nic tajkoveho neni. Dokonce ani ten sok se nedostavi... kruci, cim vic o tom filmu premyslim, tim horsi mi prijde.

Rachmanino

Rachmanino (hodnocení, recenze)

ten konec je proste zrejmy, nemusite nic vedet, je to jasny jak facka, o to tu jde.

st.ranger (hodnocení, recenze)

Kdo ještě film neviděl a leze do diskuze, musí očekávat spoilery.

2Pedestrian: Nedošlo mi to hned, až do konce jsem byl zmaten, jen těch pár momentů jsem postřehl a právě v tom konci mi zapadly do celkové skládačky.

Rogue (hodnocení, recenze)

pedrast: ja nectu recenze ani csfd nikdy, o zadnem filmu na ktery jdu skoro nic nevim, takze ne, uhodla jsem to proste jen protoze mam nakoukano

Pedestrian

Pedestrian (hodnocení, recenze)

Samozřejmě to bude individuální. Ono už z trailerů se dá leccos vyčíst. A k tomu polopaticky vysvětlenému "twistu": dneska jdu podruhý, tak se těším (a doufám, že i objevím) ty dva majáky. :)

DaViD´82

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

SPOILERY! Neřekl bych, já na to naivně šel jako na klasický noir, krom fotek netknutý trailerem či preview. Pláště, déšť, záhadné zmizení, vraždy, to jsem čekal... A stejně jsem při proslovu Kingsleyho v cca 10. minutě doma také byl. Ale chápu, že to nakonci někomu jako twist přijde, dokonce, že to i překvapí, ale stejně je to na můj vkus i jako šokující twist podáno strašně... "nešokujícně" ,-) Na druhou stranu mi přijde také podivné, že v tom polopaticky vysvětleném "twistu" někdo vidí přesný opak než-li ostatní.

Pedestrian

Pedestrian (hodnocení, recenze)

Zajímalo by mě, jestli ta všeobecná prozíravost, kterou tady místní jedinci dávají najevo, taky neplyne z toho, že už byli na nějaký zvrat připravení. Dost (a nejen tady) se v souvislosti s filmem mluvilo o tom, že diváky čeká twist (i Fuka to dával okatě najevo). A teď *SPOILER*: já do filmu šel s tím samým vědomím, takže jsem si dával pozor, chytal postavy za slova a po pěti minutách (hned po příjezdu na ostrov a Teddyho o zmínce o ostnatých drátech) jsem už byl na svém. Ale drtivá většina známých, která se o film přiliš nezajímá (nepohybuje se na csfd, nečte recenze), pointu neuhodla.

Slider

Slider (hodnocení, recenze)

(spoiler) zbrane mali falošné nie? veď ju dicaprio v tom majáku zlomil a zistil že je umelá. A čo je ťažké na tom zohnať niekde oblek? A taktiež im nič nebránilo preplaviť sa na trajekte tam a naspäť.

xxJohanka

xxJohanka (hodnocení, recenze)

Ak bol pacientom a bývalým šerifom, prečo tam na začiatku prišiel trajektom spolu s jeho psychiatrom? Kde mohol byť on a jeho psychiater predtým, ako si mohli zohnať zbrane a obleky, ak skutočnými policajtami v tej dobe neboli?

st.ranger (hodnocení, recenze)

Co mě hned na počátku, vzhledem k pozornosti v ději trklo, jak si Chuck vyndaval pouzdro z kalhot. A sny byly taky hezká nápověda, ale kdo si to má dát hned dohromady?

woody

woody (hodnocení, recenze)

"Ta moje verze vice sedi do smysleni M. Scorseseho, ktere lze poznat z jeho drivejsich filmu" ... tohle tvrdit si zasluhuje mimořádné sebevědomí... taxikář je obžaloba newyorských taxislužeb a pasáků? Zuřící býk fascinací boxu? ... A kde jsou v Departed nadnárodní organizace? Snaží se dostat do majáku - protože je paranoik a vysnil si spiknutíLobotomie není/nebyla nelegální.... ne v 50. letech...Dva majáky - I don't think soDrahá léčba - byl to státní zaměstnanec...

kiddo

kiddo (hodnocení, recenze)

Přišla jsem o iluze, což je překvapivé, neb jsem si myslela, že už dávno nemám o co přicházet.

Rogue (hodnocení, recenze)

ale to ja pochopitelne vim, jen me obcas vydesi, jak moc jine vnimani muze nekdo mit. A obcas me desi, ze to jeho vubec nechapu, coz se mi (sok!) nedeje tak casto, jak ostatni cekaji. Lide jsou skveli obecne

EdaS

EdaS (hodnocení, recenze)

no, Evo, jestlis na to jeste neprisla, lide jsou ruzni. a ruzne blbi...

Rogue (hodnocení, recenze)

o pocet preci nejde, jde o to, jak moc jinak nez ja musite uvazovat

šlajs

šlajs (hodnocení, recenze)

tady bylo více lidí než my dva, kteří si nebyli jistí závěrem.

Rogue (hodnocení, recenze)

tyjo, ja to take nezvladnu vyvracet, protoze mi prijde uplne z jine dimenze, ze to vubec nekdo muze resit... a to normalne byvam pristupna i debilnim rozhovorum... jen tady vazne nemam co rict. (bez urazky tem dvema, spis me to jen desi)

šlajs

šlajs (hodnocení, recenze)

jsem rád, že hirnlego ukázala svou inteligenci a své tvrzení podložila něčím čím by nás přesvědčila. Bohužel tvému tvrzení tak to prostě je, ale nedokážu říct proč se můžu jen smát.

DiCaprio krutým zabijákem

24.05.2013

Kate Beckinsale v blázinci plném hvězd

Kate Beckinsale v blázinci plném hvězd

16.04.2013

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013