Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Akční
  • Komedie
  • Krimi
  • Horor

Recenze (794)

plakát

The Last of Us (2023) (seriál) 

s01 - 5/10, neohrozujici nuda s posunem charakteru a minimem zombies. 2 filler epizody v rozkolisanem a misty prihratem tempu.

plakát

The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda) 

jako standalone epizoda random serialu 8/10, jako treti epizoda zombie serialu uplne mimo. Filler, co nic nikam neposune a prohloubi charaktery lidi, co jsou mrtvi. Meh. Mnohem horsi nez originalni pribeh a Bill (a btw televizni Bill je velmi nekonzistentni).

plakát

Zaklínač: Pokrevní pouto (2022) (seriál) odpad!

Tohle je mozna horsi nez Rings a She Hulk dohromady, snaha zachranit absolutni pribehove/charakterove peklo sesekanim o dva dily a postrodukcnim predabovanim vetsiny scen je funkcni asi jako pouziti vlhkyho toaletaku misto duct tapy

plakát

Pán prstenů: Prsteny moci (2022) (seriál) odpad!

Force Awakens magic box pattern zas a znovu. Galadriel jako kombinace Xeny a sedmnáctileté arogantní bitch, ženské ušpiněné kopie Froda a Sama, Gandalf, Saruman na voru, teď už jen přidat Balroga a Nazguly a máme to kompletní. Psychopatický hobití klan s heslem "Nobody walks alone" připravený kohokoliv nechat zemřít, aby si později všechny mrtvé připomněli recitálem "we will wait for you". Pokud celá tahle fanfiction sračka s labelem Lotr něco rozhodně být neměla, je to zkurvená alegorie. To by se člověk poblil. Scénář i postavy by líp napsalo i devítileté retardované dítě, takhle hluboké dialogy nepamatuju ani ze straight to dvd klenotů. Do you know why a ship floats but a stone cannot? Because the stone sees only downward. bastardize /ˈbɑːstədʌɪz,ˈbastədʌɪz/  change (something) in such a way as to lower its quality or value, typically by adding new elements

plakát

Daredevil - Season 3 (2018) (série) 

Vedlejsi postavy se snazi ukrast Daredevilovi vlastni serial a jejich charaktery zacinaji byt podezrele. Porad je to ok, nicmene trend tehle sezony nevesti nic doreho pro budoucnost.

plakát

Daredevil - Season 1 (2015) (série) 

Kingpin funguje, Daredevil je v Murdockove stinu, Karen je hezka a comicsove zaklady stezejnich del se zdaji byt adekvatne pouzity

plakát

Pán prstenů: Prsteny moci - Adar (2022) (epizoda) odpad!

Fascinující. Psychopatický hobití klan s heslem "Nobody walks alone" připravený kohokoliv pomalého nechat zemřít v dáli za sebou, aby si později všechny mrtvé připomněli recitálem "we will wait for you". Mohl by mi někdo vysvětlit, jak přežili víc než jednu generaci? Nobody walks alone unless he walks too slow je motto snů. Galadriel je nadále píča a chytání elfů se odehrává mimo kamery. A BTW teda, pokud celá tahle fanfiction sračka s labelem Lotr něco rozhodně být neměla, je to zkurvená alegorie. To by se člověk poblil.

plakát

Pán prstenů: Prsteny moci - Stín minulosti (2022) (epizoda) odpad!

A Shadow of the Past, vskutku. Ale klidně by se to mohlo jmenovat Force Awakens. Galadriel jako kombinace Xeny a sedmnáctileté arogantní bitch, ženské ušpiněné kopie Froda a Sama, Gandalf, Saruman na voru, teď už jen přidat Balroga a Nazguly a máme to kompletní. Scénář i postavy by líp napsalo i devítileté retardované dítě, takhle hluboké dialogy nepamatuju ani ze straight to dvd klenotů. Do you know why a ship floats but a stone cannot? Because the stone sees only downward. bastardize /ˈbɑːstədʌɪz,ˈbastədʌɪz/  change (something) in such a way as to lower its quality or value, typically by adding new elements.