Diskuze

SonG

SonG (hodnocení, recenze)

Viděl jsem,a následně přidal do nejoblíbenějších....Všem určitš doporučuju,Aronofsky spolu s Rourkem je sázka na jistotu

Webb

Webb (hodnocení, recenze)

Sakra já už to chci vidět, nechám se zmrazit a pak byste mě mě mohli probudit tak za půl roku co říkate?

Miloško (hodnocení, recenze)

no pribeh čitatelny, taky druhy Rocky,ale herecky NENORMALNY film. Mickey Rourke más moju poklonu!!!!

Miloško (hodnocení, recenze)

teras to pozeram, som pri tom ako -------------- SPOILER - The Ram si zastava tu prekrasnu štetku KONIEC SPOILERA.... :-) IDEM TO DOPOZERAť,vecer spravim hodnotenie!!!

Syphon5

Syphon5 (hodnocení, recenze)

muim rict ze jsem se na to hodne tesil, a mozna to je prave tim, ze ted po shlednuti uz nejsem tak rozjarenej.Bez debat je to dobrej film, ale ze by me z nej behal mraz po zadech jak tady 90% lidi pise se rict neda..........nicmene GunsNRoses jsou a byli GunsNRoses:-) S.

Santek

Santek (hodnocení, recenze)

Tohle je tedy hodně divné sci-fi. Fontána byla ok, ale tohle je fakt velice divné sci-fi. Už se těsím na Robocopa .-)

EdaS

EdaS (hodnocení, recenze)

co takhle přečíst si pár komentářů a neprudit nesmyslnými dotazy?

Miloško (hodnocení, recenze)

tiez sa cyhstam zajtra si ho pozriet,ozaj aky tu je moj oblubenec,v poslednej dobe dost zapomenuty, Mickey Rourke?? A neni tento film taky surovy,teda nie je to vsetko len z ringu,len bitky,atd,alebo aj pribeh,hudba,?? co to je za film??? :-)

ladko

ladko (hodnocení, recenze)

Ten záverečný nástup do ringu za hudby Guns N’ Roses - Sweet Child O’ Mine je geniálny, si to púšťam denne tak 5 krát...

Ichabod

Ichabod (hodnocení, recenze)

To hodnoceni bude klesat, to je asi jasny. Technicka stranka a skvela rezie..... a skvely herci a soundtrack....ehmmm nejsou vsechno. Proste je to jen dalsi sport/way on top/drama film. Asi z toho neslo vytriskat vic, ale maximalni hodnoceni tomu dat nemuzu. Hodne se mi libil ze stejnyho soudku Rocky Balboa, bylo to takovy sentimentalni a filmovy.... Wrestler je lepsi, protoze je mnohem civilnejsi, detailnejsi, uveritelnejsi, ale zaroven je treba rict, ze podruhy az na to budu koukat, tak kdyz sundam svoje bryle pres ktery se vyzivam ve filmovym umeni, tak uvidim jak tam Randy prodava 10 minut testoviny a nevim jak moc mne to bude "fascinovat" pri druhym zkouknuti.

lesumir

lesumir (hodnocení, recenze)

Vysvětlí mi někdo jednou větou, co je na tom filmu tak speciálního, že je má samý dobrý ohlasy a hodnocení? Ok, neviděl jsem ho, chystám se na to, těším se, ale... nedokážu si to bohužel představit :-(

Devadesát Dva

Devadesát Dva (hodnocení, recenze)

EdaS: hmm, teorie. já si ani nepamatuju, že jsem to psal. samozřejmě, že o ten wrestling zase až tolik nejde, ale určitě ten film člověk nedokáže "naplno cítit" pokud mu wrestling nic neříká, nebo ho zkrátka nemusí - byť chápeš myšlenku filmu sebelíp.

EdaS

EdaS (hodnocení, recenze)

JohnPyro: mě třeba wrestling vůbec nezajímá, takže tvoje teorie asi nebude úplně správná. podle mě tenhle film celých 105 minut rozhodně silný je. nejde úplně o ten wrestling, spíš o to, že hlavní hrdina umí v životě jen jednu věc a vše ostatní se mu sere. může si za to sám a on to ví. jakmile o tuhle jednu věc přijde, je s ním konec. on se prostě vrátit musí, za jakoukoliv cenu, to mi na tom přijde tolik silné.

Ichabod

Ichabod (hodnocení, recenze)

Ma to silny momenty, ale urcte ne celych 105 minut no. Marisa Tomei tam vypada opravdu k nakousnuti. Mickey hraje na 110 procent, kamera je fantasticka, ale neco tomu chybi. U mne Aronofsky porad vede hlavne Requiemem.

Devadesát Dva

Devadesát Dva (hodnocení, recenze)

nadšení / zhnusení z tohodle filmu vychází pouze ze samotného přístupu k Wrestlingu. pro mě film roku, narozdíl od TDK, kterého jsem očekával asi tak stejně dlouho, ale stal se naopak zklamáním roku.

uhlerado

uhlerado (hodnocení, recenze)

Pravdivé, ale pomerne nudne. Takto jednoducho sa dá hodnotit Aronofskeho dielko Wrestler. Ako dieta som pozeraval wrestling s tym, ze neskor som prisiel na to, ze ide o fingovanie, to jedine sa mi v tomto filme utvrdilo. Cakal som skutocne lepsi film. Este pol hviezdy za Marisine kozy :))

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis