Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

lesumir (hodnocení, recenze)

Tony.cs, nemela to byt urazka, ale ani se nedivim, ez mas takove nazory a postoje.

Tony.cs (hodnocení, recenze)

jestli to měla být urážka, tak se ti hodně směji :-D. To jsi ubohej a v dnešní době patříš tak do Rippleyova muzea kuriozit ;-)

Tony.cs (hodnocení, recenze)

lesumir : Jelikož jsi nás označil jako idioty, tak označení jantar, (což jsi) je adekvátní. A jestli si myslíš, že v prváku (kam zřejmě docházíš) už jsi velkej, tak se pleteš. Mimochodem, na profilu mám jasně napsáno, že jsem obráběč kovů, a to jsme na základce opravdu neprobíraly. Takže pic jantárku ... jo a husy jsem opravdu nepásl, to už vyšlo z módy.

Devadesát Dva (hodnocení, recenze)

s tímhle přístupem ti hodně uniká, byť si viděl všechny filmy. ale mě je to jedno, přeměřuj, remcej, předváděj se, Rourkea soška nemine, ten výkon jde z něho dokonale cítit, jako nějaká aura. podle trailerů věřím, že herecky mají všichni ostatní (zejména Penn a Langella) svoje postavy daleko líp vypilované, ale Rourke je se svým výkonem úplně jinde, ale to ty zkrátka nemůžeš cítit. a je mi jedno, co zase vytasíš, rád bych tuhle přestřelku ukončil, minimálně do Oscarů.

lesumir (hodnocení, recenze)

Tony.cs: Ja jsem s tebou husy nepasl, to si zapamatuj, smudlo! Takhle s ebav se spoluzaky na zakladce, ne semnou!

Kdyby se rozdavalo oceneni troska, Rourke by vyhral ve vsech kategoriich, ale ja jenom rikam, ze to pro nej nebylo tezke zahrat, kdyz si sam necim podobnym prosel, akorat ne u sportu, ale u filmu, tim padem si nemyslim, ze by takove chvalozpevy byly na miste. A jelikoz jste nevideli vsechny nominovane filmy, jsou vase kecy opet mimo misu. Az uvidis vsechny, ak mi dej vedet a muzeme se bavit..

Devadesát Dva (hodnocení, recenze)

lesumir: první věta je fakt jak řemen, uznávám. ale i kdyby hrál líp Penn i Langella, pořád fandím Rourkeovi, protože on, jak vtipně uskakuješ od tématu k blbosti (druhá věta), kterou tu nikdo nenapsal, troskou byl. já to moc dobře vím, o to víc oslavuju ten comeback.

Tony.cs (hodnocení, recenze)

byl ty jantare, byl...ale minimálně od Sin City už není. Tak nepišti ty nesmysly do éteru.

lesumir (hodnocení, recenze)

Tony.cs, JohnPyro, Webb : Tak jelikož ani jedne z vás Nixona s Langellou neviděl, tak vy jste ti poslední, co mají co mluvit. A pokud vám uchází fakt, že Rourke doopravdy troskou je/byl, tak jste idioti vy, ne ja!

de_FACTO

de_FACTO (hodnocení, recenze)

Scéna v baru, kdy vzpomínaj na osmdesátky, zazpívaj si refrén a pak se s Pam začnou líbat, mi přijde naprosto skvělá.

stration

stration (hodnocení, recenze)

Mněurčitě autogramiáda. Je ve své podstatě hrozně smutná. A taky Rourkeho nástupy do lahůdek, kde si v duchu představuje, že jde do ringu. No, celý je to perfektní!

Pedestrian

Pedestrian (hodnocení, recenze)

Ta scéna na autogramiádě je vážně boží. Je tam krásně vidět, jaký jsou ti profi wrestleři vyřízení chlapi. Ale nejradši mám tu v supermarketu, ta je výborně vygradovaná.

Satan

Satan (hodnocení, recenze)

Je to napěchovaný neskutečnými scénami. Za mě určitě ta v supermarketu, pak ta autogramiáda a pak v přívěsu to hraní s tím klukem, který se zmiňuje o CoD 4.

Devadesát Dva (hodnocení, recenze)

Tony.cs: přesně tahle se mi líbila taky, ale ještě víc autogramiáda legend, ten Rourkeův pohled na ostatní podpořenej jednoduchou hudbou...

Tony.cs (hodnocení, recenze)

mě se líbila scéna, jak ho jeho dcera poslala do háje potom, co ji opět zklamal.

Kracken

Kracken (hodnocení, recenze)

Je jich dost ale co se mi vrylo do hlavy tak je ta scéna kde Mickey se svou dcerou tančí a taky v tom přívěsu kam se nemohl dostat a pak se tam díval na to album. Jinak samozřejmě konec, kterej se fakt poved.

Darren

Darren (hodnocení, recenze)

Já, jelikož také dělám v obchodě i když zcela jiném, taky jsem ho naprosto chápal... nejvíc mě dostala ta baba "trošku víc, trošku míň"... to bych zabíjel... takže taky moje oblíbená scéna...

Webb

Webb (hodnocení, recenze)

Kromě závěru se mi dost líbila scéna v supermarketu - Rourkovy už přetekly nervy a zranil se. Já jsem ho naprosto chápal.

Kracken

Kracken (hodnocení, recenze)

U mě z těchto tří: Wrestler, Button a Milk jasně vede Wrestler ale díky za doporučení Frost/Nixona :)

Miloško

Miloško (hodnocení, recenze)

de_FACTO: ano,vlastne máš aj pravdu. Z nominantov na hl.mužsku rolu som videl iba tohot Rourka a Langelu. Ale myslim,že to je jedno,kto vyhra ich herecké výkony su excelentne,takisto urcite Pitt v Buttonovi,S.Peann v Milk,alebo Jenkins vo Visitor(juj to by som chcel vidiet).....

de_FACTO

de_FACTO (hodnocení, recenze)

Miloško> já jsem viděl i Langellu jako Nixona a neřikam, že nehraje fakt moc dobře, ale stejnak bych upřednostňoval Rourkeho. Přece jen mě fascinuje víc výkon s rolí, která má "menší rozpětí" (což zčásti až primitivní wrestler má), ve srovnání s velkou a komplexní postavou jakou je právě Nixon. Zatímco Rourke vykouzlil z hoven tohle, pak Langella už měl scénaristicky dost vybroušenou postavu, jakou bezpochyby skvěle zahrál, jen tu cestu měl mnohem víc ulehčenou...

Tony.cs (hodnocení, recenze)

mě je to buřt...já z toho nic nemám. Ať si oscara odnese třeba Billy Zane, mě je to fuk

MrCreosote

MrCreosote (hodnocení, recenze)

Nejvíc bych se smál, kdyby nakonec vůči všem předpokladům toho Oscara dostal Richard Jenkins. To by většina zdejších uživatelů asi nevydýchala :)

Miloško

Miloško (hodnocení, recenze)

s Lesumirom suhlasim,a aj nesuhlasim. Suhlasim v tom, že ked si pozriete Nixona,tak Langelov vykon urcite dáte na 1.miesto.Ja som najprv tiež myslel,že Rourke to má pre mna na Oscara vyhraté,ale čo predviedol starý langela ako R.Nixon,tak to bola herecká sila. A s Lesumirom nesuhlasim v jednom-že Rourke nehral trosku,že on troskou je. Nie je!. je to jedinečný typ herca,a dufam že nepovedal posledné slovo!!!

Webb

Webb (hodnocení, recenze)

Co to lesumir kecá? Rourke zahrál životní výkon a já mu Oskara hodně přeju. Lesumire raději už nepiš protože se akorát ztrapňuješ!

Devadesát Dva (hodnocení, recenze)

lesumir: nechápu, jak můžeš být tak podělanej radostí sám ze sebe, že se ti tenhe film nelíbil. a ke všemu to dávat tak debilně najevo. neboj, každej už to ví. počtvrté tu otravovat nemusíš.

Tony.cs (hodnocení, recenze)

tvůj problém je ten, že kecáš hovadiny a ještě se při tom cejtíš chytře!

lesumir (hodnocení, recenze)

Váš problém je ten, že jste z velké části neviděli Langellu jako Nixona, proto to davate Rourkovi, ktery trosku nemusel hrat, on troskou totiz je! ...

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis