Scytale

Výkon Mickeyho je úžasný, ale v tomto případě mě zklamal Aronofsky, který natočil v kontrastu ke svým předchozím úžasným filmům víceméně obyčejný film. Stejný pocit jsem měl, když jsem viděl Příběh Alvina Straighta od Davida Lynche. Chybí Aronofského osobitý styl a zvláštní dech, kterým dokáže prostoupit své filmy a vy máte pocit, že vidíte něco velmi zvláštního. ()

svorad

Wrestler je od předchozích Aronofského filmů dost odlišný. Není v něm místo pro imaginaci, soustředění se na detaily (ovšem způsob snímání provázející hlavní postavu při vstupu do ringu, ale třeba i do práce byl velmi účinný) a hlavní příběh rozehrává převážně na poli vztahů Randy "The Rama" Robinsona ke svým blízkým a hlavně ke sportu svého "srdce" ... Myslím, že už není určitě třeba dodávat slova o skvělém výkonu Mickeye Rourkea a o pevné režii Darrena Aronofského. ()

bila.tecka

Mickey Rourke by si jistě tuhle roli přál mnohem dřív, než si vpravil do žil podobné svinstvo, kterým se posiluje jeho filmová postava Randy Robinson. Pro neznalého diváka je jeho výkon Stanislavského metoda v ryzí podobě (krátká boxerská kariéra je ale dostatečně známá). Jednoduchý scénář eliminuje všechny potencionální vedlejší motivy, je přímočarý jako tento duchaplný sport. Randy "The Ram" je takovou červy napadenou verzí Rockyho Balboy, narozdíl od něj ho žene kupředu bouřící publikum. Mickeymu je možné věřit každé gesto, každý pohyb, kamera jej snímá často zezadu z ruky, přispívá k maximální věrohodnosti. Mickey "The Wrestler" Rourke, snad žádné filmové postavě jsem nevěřil tak jako jeho, prožité do morku kostí. ()

Pretender

''I don't hear as good as I used to, and I ain't as pretty as I used to be. But I'm still here - I'm the Ram.'' Welcome back, Mickey. ()

NeosinneR

Výborný film. Výborný Rourke. Citovejšie ako Rocky a aj navzdory tomu, že mi wrestling nesadol až tak ako box ma viac zaujal. Avšak ... ako sa to skončilo? ()

cab

Wrestler v duchodovem veku se porad nedokaze smirit s odchodem, nejen kvuli pocitu, ze nic jineho na svete nema smysl, nic jineho ho nebavi nebo nic jineho poradne neumi. Hruby a neotrely pohled do nitra nevzdavajici se legendy tohoto ryze americkeho sportu je v mnoha chvilich dechberoucim zazitkem. Chybel kousek a mohl byt ultimatnim. (Mickey Rourke) v zivotni roli, ale stejne si podle meho nazoru oskara nezaslouzil, jak mnoho kritiku naznacovalo opak, protoze hraje sam sebe. 90% ()

I.AM.NOT

Ta kamera mě v určitých chvílích trošku iritovala, ale ve zbývající stopáži dodala snímku potřebný náboj. Na můj vkus trošku moc amerického patosu (skandování USA to maximálně dovršilo), i když konkrétně k wrestlingu to prostě patří. Fantastický Mickey Rourke. ()

Kovaja

Smutný konec kariéry wrestlera který má na světě jen tenhle sport a víc nic.Rourke podal jednoznačně Oskarový výkon a při sledování filmu sem si říkal že se musí každou chvilkou rozpadnout.Ale za jeho karieru sem poznal že je to Velký Pan Herec!!!!! ()

dopita

Do tohle se mě moc nechtělo. Wrestling nechápu a jako sport mě absolutně nic neříká. Navíc filmy Darrena Aronofskyho mě vždycky velmi nebavily. Důvodů proč by mě to nemělo bavit je víc než dost. Takže považuju za velkej úspěch, že jsem to dokoukal až do konce (na rozdíl od jiných Aronofskyho filmů), že čas u filmu ztrávenej nepovažuju za ztracenej a že mě to dokonce i docela bavilo. Mickey Rourke kupodivu bez problémů utáhne celej film v podstatě sám. To je pro mě velký překvapení, za dobrýho herce jsem ho nikdy nepovažoval. Film je určitě lepší, než jsem čekal. ()

showxman

Komorně pojatý obraz ze života wrestlera za svým zenitem kvalitně nenavázal na režisérovy majstrštyky a pouze upadl do průměru nebo možná lehkého nadprůměru fake-biografických dramat. ()

Mazlik4

Půl roku před premiérou jsem četl rozhovor s Mikim, kde vychvaluje film z prostředí profi wrestlingu, a zve všechny do kina ... Nad tím jsem jen mávl rukou, a ptal jsem se: "Rourke? - ten starej feťák ještě žije?" ... tímto se omlouvám jemu i Derrenovi. ()

Belatris

Jako velkého fanouška Aronofského mě tento film zklamal. Darrena v něm skoro necítím, snad jen ve volbě tématu a maximálním ponoru do postavy. Ale všechny hvězdy, které jsem filmu (sešívačkou) připíchla, patří Rourkemu. You rule, old man! Nejlepší scéna = Robinovy šichty v lahůdkách. Dokonalost. ()

Paity

Neuvěřitelně surově podaný pohled na zákulisí wrestlingu. Navíc Mickey Rourke je vynikající, co by zničený, zlomeny wrestler, který ale miluje, když si může ničit v ringu svoje zestárlé tělo. ()

AdamesWWE

[9/10] Darren Aronofsky natočil výború športovú drámu, v hlavnej v úlohe urobil pre mňa veľký vydarený comeback Mickey Rourke. Jeho postava wrestlera Randyho bola pre neho jednoducho dokonalá, dokázal sa s postavou žiť. Príbeh filmu je jednoduchý, priamočiary a skvelý. Výborne boli či už monology Rourka alebo aj dialógy. Herecký výkon Rourka bezchybný, vedlajšia Rachel Wood a Marisa Tomei boli takisto skvelé. Veľmi ma potešilo "klasické" spracovanie filmu. Aronofsky stavil na klasiku. Žiadne extra vizuálne momenty, jednoducho a pekne natočený filmík. Emotívne chvíľke tu boli, hlavne zakončenie filmu pôsobilo krásne. Aby som nezabudol na wrestlingové zápasy. Skvelé, drsné, výborne napísané. Tak, ako to má v tvrdom wrestlingu byť. Stojí zato pozrieť si Wrestlera, prežiť ho, pretože je to skvelá dráma. ()

Giggs

Šablonovity, klišovity pribeh, ktory sa snaži udržať pozornosť vsunutymi akčnymi scenami. 1 hviezda naviac za rajcovnu Marisu. ()

Scevola

Tento film ma len utvrdil v tom, ze wrestling je otrasny sport. Nanestastie sa stale najdu ludia co to sleduju a tym len podporuju aby sa stavaly taketo veci ako je ukazane vo filme. Co sa tyka samotneho filmu, tak Mickey Rourke to cele tahal ako sa len dalo ale na viac ako 3* to nestacilo. 6/10 ()

bloodline

Sentimentálne autentická dráma o zašlej sláve outsidera. Rourke pristúpil k životnej úlohe maximálne ľudsky, zdvorilo a pokorne. Napriek kľukatej životnej ceste vštepuje hrdinovi silnú túžbu po druhej šanci s vyhliadkou na dôstojný život. Aronofsky príbehovo exceluje, herecky búra limity a s Wrestlera vykresal pokojný kus bojovníka, ktorý netúži po sile reflektorov ako Warrior, ale prehovorí do duše a nadchne do budúcna k opätovným príjemným filmovým večerom. Ako bonus k tomu Springsteen zložil nenápadné hudobné veľdielo. ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis