E lan

Pravdivý příběh wrestlera hraného vynikajícím Rourkem, který filmu opravdu dominuje. Scénář se také vydařil, celé to je správně bez jakékoli příkrasy čí přílišné melancholie, navíc podbarvené výbornou hudbou. Obdivuhodný ja také styl, kterým je film natočen, pseudo dokument se opravdu pro dané téma neskutečně hodí. ()

Tamten

Celou dobu to vypadá jako vynikající film, který zabíhá pěkně do hloubky, ale celou dobu tam něco málo chybí. Netuším co, ale díky tomu něčemu chybějícímu film prostě vypadne z hlavy. ()

catt

Pátá hvězdička je za příchod do oddělení lahůdek stylem, jakým chodil do ringu. Film je místy až nechutný, ale zcela upřímný. ()

Jindra99

Film o tom, že i wrestleři mají duši a že wrestling je možná hranej, ale bolí. Scénář byl snad na míru psán Rourkemu. Ani Hulk Hogan by sám sebe líp nezahrál. ()

fraktal

4.5 * - Ani sám přesně nevím, co přesně tomuto filmu chybí do naprosté dokonalosti (říci "srdce" považuji za příliš odvážné) - možná to jen prostě jen tím, že nejsem příznivcem ani wrestlingu, ani stripBarů (a ostatně ani tohoto "amerického" způsobu života vůbec)... Každopádně je to profesně velmi dobře zvládnutý kousek. Melancholické dílko, konverzačka bez akce či explicitního napětí ve které vás ale světák Rourke určitě odzbrojí svou přesvědčivostí. (Že by - "ze života"?) ()

markotter

Nedokážu si po shlédnutí tohohle filmu představit v hlavní roli nikoho jinýho než MR. Překvapil mě už ve Střele a tady podal taky výbornej výkon. Vcelku jednoduchej film o stárnutí a sportu, ale dobře udělanej a ke konci mi fakt bylo líto, že skončilo, jak to skončilo - i když právě takhle to v životě chodí... ()

Bbronx

Tenhle film je vyjímečný a zaslouží si prostě 5 hvězdiček. Jen mě mrzí že nevím zda to Randy přežil ten poslední zápas a dal se s Pam dohromady či nikoliv. Mickey byl v této roli naprosto dokonalý. Ten Cage ani Stallone by nedotáhli film tak na vrchol. A navíc Pam je kočka. moje hodnocení 97% ()

ER

Příjemná,téměř nostalgicky pojatá podívaná s M.Rourkem,který byl slavným zápasníkem,ale slavné časy jsou nenávratně pryč.Co jen zůstává jsou diváci a jejich jásot a potlesk.A k vůli němu stojí za to se nechat otloukat,natahovat šlachy a přivodit si kupu zdravotních a rodinných problémů. ()

Primavera

Po krvavom bláznivom zápase dostáva stárnuci wrestler infarkt, ktorý ho donúti pozrieť sa na život aj inak. Obávala som sa sentimentu - hlavne, keď sa rozhodol opäť zblížiť s dcérou. Našťastie, film sa vyhol lacným dojímavým scénkam zo života hmyzu a vzťah s dcérou sa nezmenil na rozprávkový, rozmrazil sa, ale nehrial. A wrestlera nehrial ani život pacienta po infrakte a tak sa rozhodol vrátiť aj za cenu zdravia do ringu .... Rourke, fakt skvelý výkon, zrejme si sa v tom stárnucom zúfalcovi našiel, hm. ()

R.A.D.E.K

Výborný výkon Mickeyho Rourka, naturalistické scény z ringu a příběh, který se pro vás stane nezapomenutelným.Takový je WRESTLER. ()

marusaj

Rocky pro 21. století. Neortodoxní a hluboce lidská sonda do duší těch, kteří trpí samotou. Jedinečně napsané a zahrané postavy. Randy a Cassidy jakoby byli připoutáni ke svému životnímu marasmu a nemohli nebo nechtěli se jej zbavit. Taková citelná "Aronofsky trademark" beznaděj. Depresívní a dojímající. ()

Petulka88

Po dlouhé době film, který naplnil moje očekávání. První polovinu filmu by mohl ocenit i kdejaký fanoušek wrestlingu, protože dává divákovi trošku nahlédnout do jeho zákulisí, převážně pak ukazuje vzájemné domluvy soupeřů o tom, jak bude ten který zápas probíhat. V druhé polovině už je to jen herecký koncert Mickeyho Rourkea, který tady slaví svůj velký návrat. Škoda toho Oscara. Ale to nic nemění na tom, že Wrestler stojí převážně na Mickeyho výkonu. Zkrátka: Wrestler je neobvyklý sportovní film s neobvyklým hlavním hrdinou. ()

fililipekk

Pro mě super emoční a filmový zažitek.Vysloužilý wrestler Randy je odepsanej starej chlap,který nemá nic a nikoho a na vrcholu slávy byl před dvaceti lety.Občas zápasí pro hrstku fanoušků,ovšem netrvá to dlouho a přichází infarkt.Poté se Randy snaží sblížit se svojí dcerou a "svojí " striptérkou.Chvilku to vypadá nadějně,ale pak jde zase všechno do háje a Randy se chce vrátit tam kam patří - je to prostě WRESTLER.Film bez jediné chybičky,Aronofsky je záruka kvality a MICKEY ROURKE - velké díky a respekt,hrál jako bůh. ()

sehe

Veľmi autentický príbeh o troske,bývalom profesionálnom wrestlerovi Randym,ktorý bojuje ešte o kúsok normálneho života,ale zisťuje,že jeho život je predovšetkým ring.Mickey Rourke je dokonalý. ()

bakeero

Nejspíš jsem větším fanouškem baletu než wrestlingu, protože Aranofského Černá labuť se mi líbila daleko víc. Mickey Rourke skutečně válí, ale jenom herecký výkon nedokáže utáhnout film. ()

ljukyljuk

Veľmi dobrý a veľmi smutný film, Mickeymu Rourkovi táto rola jednoducho sadla... síce ma to nedostalo tak ako iné Aronofskeho filmy, ale ako sme s kamoškou skonštatovali, aj akokoľvek zlý Aronofskeho film (nie že by to bol tento) je stále ešte veľmi vysoko nad priemerom iných filmov. A tento teda je nad tým priemerom dosť vysoko. ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis