Vítejte zpátky v Crystal Lake v tomto mrazivém přepracování kultovního hororu Pátek třináctého. Clay Miller se ve snaze najít svou ztracenou sestru vydává do tajuplných lesů v okolí legendárního jezera Crystal Lake, kde pod tlejícími stromy narazí na zchátralé zbytky starého obydlí. A to není jediné, co vyčkává ukryto v hustém lese. I přes varování policie a místních usedlíků Clay sleduje těch pár stop, které má, s pomocí mladé dívky Jenny, co sem přijala s partou kamarádů ze školy strávit divoký víkend. Všichni zde ale najdou víc, než vůbec chtěli. Netuší, že vstoupili do rajónu jedné z nejhrůznějších postav americké filmové historie – děsivého zabijáka vyzbrojeného mačetou, který v Crystal Lake loví nevinné … Jasona Voorheese. (HBO Europe)

Diskuze

Kacenka_

Kacenka_ (hodnocení, recenze)

dokonca to más SK názov to veští len dobré.. a akože namakaný Jason, vraždí s rozbehom.. - teda tie 2 zaujímavosti beriem akože si niekto nemusel pozreť trailer alebo proste nevie, ale čo je toto za zaujímavosť ?? Vo filme účinkuje Jared Padalecki, ktorý je známy zo seriálu ""Hrozba z temnôt" a Danielle Panabaker, ktorá hrala v "Sharkovi". (ihlicka)

AntonG.

AntonG. (hodnocení, recenze)

Tak druhý trailer celkem navnadil..že bych šel po delší době do kina na horor?

LaciLC

LaciLC (hodnocení, recenze)

Plagát popi*i... trailery už zásadne nepozerám, ale teším sa mimoriadne, už nech je to tu!

Pumiiix (hodnocení, recenze)

Kua narez, tohle me presvedcilo ze ma ocekavani se vyplati a 4* to budou urcite :-)

Tomkalhotk

Tomkalhotk (hodnocení, recenze)

budou tam zas teenageri bude tam hodne teenageru atd bude to to co sem videl uz 100x takze az tam bude banda duchodcu a majkl co je bude chtit zabit a nahanet je po domove duchodcu podivam se na to neni nad scenu jak duchodce jede na koleckovem kresle pro veceri a najednou bum objevi se majkl se svoji chuzi a senior bude na vozicku zdrhat az natoci toto kouknu se na to ale jinak ne :)

majesty

majesty (hodnocení, recenze)

najskor to bude jeden z tych tuctovych hororov plnych totalnych blbin typu nenastartuje motor, spadnu kluce z ruky a nech obet bezi o zivot, tak ju typek s prilbou svojim splhavym behom aj tak dobehne. Ba dokonca sa zjavi hned z poza steny kde uz 2 minuty cakal pripraveny. ;))) to len trosku si srandu robim..mozno ale len mozno sa mylim.

oLí

oLí (hodnocení, recenze)

Jsem zvědavej, jak tohle dopadne. V šestnácti letech jsem byl z Nispelova TCM dost odvařenej a líbí se mi dost i dnes. Pátky mám nakoukaný všechny. Nečekám, že to překoná 1-3, ale devítku a desítku určitě.

IllIlIlIIl

IllIlIlIIl (hodnocení, recenze)

jsem zvedav, jak se povede tenhle remake.....Nilsenovi se uz podle meho povedl i remake Tex.masakru, takze neverim, ze by to pokonil:))

petero

petero (hodnocení, recenze)

Cunningham =). Isté je že v produkcii Michaela Baya to nezapadne do direct do dvd sračiek a na hudbu osvedčeného Jablonskyho sa tiež teším.

LION-MR.T (hodnocení, recenze)

Těší mě zatím to,že se na tom podívali Cunghiman,ten to aspoň udrží v nějakejch kolejích.

Pumiiix (hodnocení, recenze)

GothRot: doufam ze to pri nejhorsim dopadne aspon prumerne, takove 3* bych uvital, i kdyz by to mohlo byt ve stylu a dobre natoceno jako novy remake Halloweenu, ktery mi v kine sedl a bavil.

GothRot

GothRot (hodnocení, recenze)

Na tento "remake" urcite pojdem do kina a strasne sa na to tesim aj ked VIEM ze to bude blbost... Dnesny trend americkej kinematografie, zamotany do remakov, sequelov a sfilmovanych komiksov nemoze nikoho zanechat na pochybach ako to dopadne...Mozem len dufat ze sa budem mylit... Pumiiix: To s tym prvym Piatkom v kine si vystihol ;)

LION-MR.T (hodnocení, recenze)

Docházej nápady to je fakt,ono možná začne avdit až to budou úplný blbosti,ale pátku věřím,že bude dobrej a zaslouží si odemě aspoň 3 hvězdičky. Výte jak,držím se ještě před sledováním při zemi.

Pumiiix (hodnocení, recenze)

Tomkalhotk: dochazeji bohuzel napady no...ale v tomto pripade mi to ani trochu nevadi ;-))

memoman

memoman (hodnocení, recenze)

Čekám,že to dopadne jako Nispelův Texaský masakr,jeho předešlý remake hororové klasiky. Pro mladé neznalé originálu to bude "bomba horor",pro pamětníky další zbytečný remake a zprznění legendy.

LION-MR.T (hodnocení, recenze)

Tak já se taky těším a moc,ale víš jak. Asi to nebude ono ajko předchozí díly,ale určitě to bude dobrý :-)

Pumiiix (hodnocení, recenze)

LION-MR.T: ja se tesim na tenhle dil (remake) strasne moc, protoze to bude prvni patek, ktery muzu navstivit v kine ;-)

LION-MR.T (hodnocení, recenze)

Zatím se mi od Nispeliho nic moc nelíbilo. No na reimek jsme zvědavej,ale podle traileru to bude ve stylu masakru,šedé nevýrazné barvy,bezduché lekačky. Bude to asi reimek dvojky,tu jsem měl mimochodem včera,soudící podel té zhnilé hlavy,která má být zřejmě jeho matky. Za maskou Jasona se skrývá vysmátý mladý plešatý herec. Na 12 díl pátku,bohužel sám,už ani nevím,kde ho mám zařadit,ono Jason X by se měl řadit jako úplně poslední,když se odehrává v budoucnosti a on se změní v pancéřovaného zabijáka a pak shoří v atmosféře. No ať dopadne jakkoliv,Jason je můj nejoblíbenější.

Pumiiix (hodnocení, recenze)

Vo filme účinkuje Jared Padalecki, ktorý je známy zo seriálu ""Hrozba z temnôt" a Danielle Panabaker, ktorá hrala v "Sharkovi". (ihlicka) tohle je nejake zajimavost? to se muze rovnou prepisovat z IMDb od kazdeho herce nejaky priklad role v jinem filmu a povazovat to za zajimavost....

fishki

fishki (hodnocení, recenze)

No ten Marcus...a podobnosť s TCM...ale ženský cast je celkom v poho, tak uvidíme...

Pátek třináctého dostane seriálový prequel

05.10.2009

Conan je v haj*lu

Conan je v haj*lu

13.06.2009

Omluvte to přímočaré vyjádření osobních pocitů, ale slušněji už to napsat nedokážu (zvažoval jsem i mnohem ostřejší verze). Že se schyluje k natáčení nového filmu o barbaru Conanovi (spíš než o… (více)

Jeníček a Mařenka – lovci čarodějnic

Jeníček a Mařenka – lovci čarodějnic