Diskuze

arkie

arkie (hodnocení, recenze)

Takze bude prezivat jedine, ak dostane elektrcku ranu? Hm a bude mu tiez stat pero ako v jednotke? :D

Slavomír (hodnocení, recenze)

Len by ma zaujímalo ako to prežil jeho teplošsko-štetko-kamarád Efren Ramirez:-)))

Cliff Booth

Cliff Booth (hodnocení, recenze)

To závěrečné mrknutí mělo doprovázet "See you later" jen Vám to nepobraly repráky :D

de_FACTO (hodnocení, recenze)

Dudek> že to nebude mít nějakou metonymickou hloubku, hehe, ne, to jsem řek jen tak, přišlo mi to hrozně pubertálně vtipný.

Slavomír (hodnocení, recenze)

Keď majú naklonovať Stathama, tak si objednám rovno štyroch ako bodygárdov:-)

tekedozai

tekedozai (hodnocení, recenze)

Jaaj akcnaky sa vracaju ku svojim korenom. Ripleyovu tiez dostali a v 4rke bola nova ako zo skatulky (resp skumavky) :)

de_FACTO (hodnocení, recenze)

matt6> hlavně by to stručně a vtipně nakopalo všem Bourne-guys. V době, kdy je za nejlepší akční film poslední pár let branej film s konspirací prolezlou až v samotnejch kořenech a strukturovanym příběhem, se Chev Chelious zvedne z chodníku potom, co spadne z helikoptéry xxxxx metrů. Jasný, Douglas se bude zlobit, Cinepur si s tim bude utírat zadek, ty, co maj rádi akorát Iñárritua si usrknou kousek čaje z Hong Kongskejch kořínků a pomluvěj to večer s přátelama na partii šachu (však nic proti šachám), ale já - a věřim, že spoustu, spoustu dalších lidí - já, budu kurva šťastnej. Pravá podstata béčkovýho hrdiny bude zpátky - koule a naoko irelevantní (a nevědomá) nesmrtelnost. Kurva jo! a prosím.

matt6

matt6 (hodnocení, recenze)

Som zvedavi ako ho rozcrcaneho zachranari pozbieraju z chodnika a v nemocnici ho pozliepaju...:)))))).............

de_FACTO: Ten napad s tym jednoduchym postavenim sa z chodnika a odchodom nie je vobec zly.

LukeCJ

LukeCJ (hodnocení, recenze)

Začal jsem dělal novou stránku o tomdle super filmu - www.crank.borec.cz ,dělám na tom zatim jen pár dnů , ale pár věcí už tam najdete , každej pořádnej fanda by tam měl zavítat :) . . . Všichni ,kteří chtějí vědět jak je možné že Statham přežil a jak bude vypadat začátek , tak semůžou podívat na http://crank.borec.cz/wordpress/?p=3

TheMaker

TheMaker (hodnocení, recenze)

de_FACTO: Teď jsem přečet tvůj komentář k jedničce. Super. Mám stejný názor.

Slavomír (hodnocení, recenze)

Pamätáte sa na toho černošského taxikáry, ktorý Chewa viezol na stretnutie s Kaylom v čínskej fabrike? so slovami "plant shit" mu dal ampulku s nejakým svinstvom a Chew to vypil, potom sa mu polepšilo, nebude to mať nejaký súvis?

de_FACTO (hodnocení, recenze)

Tak já ze sebe nechci dělat nějakýho ortodoxního fandu PF, ale zas tak bych to nepřeháněl. O jedničce jsem v komentáři napsal něco podobnýho, ale přesto...to jsou moc silný věty takhle brzo...moc silný věty. A možná moc silný i potom.

TheMaker

TheMaker (hodnocení, recenze)

Jo jo, z tohodle filmu se taky stane legenda........bude to jednou kult....sice nevím jak dvojka, ale jednička určitě lidi.....jednou na tohle budeme vzpomínat jako teď na Pulp Fiction.....takhle vznikají kultovní filmy....

de_FACTO (hodnocení, recenze)

podle mě by bylo mnohem vtipnější, když by se prostě zvednul, jako kdyby se nic nestalo. žádný sraní, jen by šel dál. V tu chvíli by se z něj automaticky stala legenda

JohnnyD

JohnnyD (hodnocení, recenze)

dúfam, že to bude pokračovanie (a nie prequel) a nebude nič ignorovať ... ak to bude nadväzovať na koniec jednotky a ak ho nejakým spôsobom oživia, oživia aj žáner tupého akčného filmu ... začiatok dvojky by chcel podobnú esenciu oživovania ako mal šiesty diel Piatka trinásteho ... teším sa

Santek

Santek (hodnocení, recenze)

Podle mně ho asi napojí na 6000 voltů, tím mu dodají šťávu a pojede jak drak na ohnivým oři! No a bude mít jeden den na to aby tu energii ze sebe vydal, jinak ho to upeče jak tlustoprda na poušti. Myslím že si Statham zase pěkně mákne. Asi jako daňový uředník na koncí účetního období. A aby to mělo ještě větší šťávu, tak mu za partnerku dají nějakou kočku žhavou jako láva u čerstvě vybuchlé sopky .-)

Slavomír (hodnocení, recenze)

Po tom voľnom páde sa to zrejme bude odohrávať v nemocnici, Chelios, bude jesť, piť a sr*ť cez hadičky a v tom začnú vypadávať poistky:-))

Blonďaté posily

Blonďaté posily