Diskuze

de_FACTO

de_FACTO (hodnocení, recenze)

Dolin> tak jestli očekáváš dobře udělanou práci, tak nějak tak nechápu, jak víš, že to bude "kvalitka" a pojede to hnedka do kategorie "stupidita", když si čet jen popis a viděl trailer. ten film se očividně vážně nebere, takže si myslim může dovolit snad jakoukoliv nadsázku. jenže ty jseš jeden z těch hlubokomyslně rejpavejch, jak jsem se přesvědčil už i u diskuze k jinejm filmům, takže co kdybys aspoň tady mlčel? jasný, už vím, jak moc jseš chytrej a mrzí mě, že nejsem jako ty, ale aspoň umim držet hubu. a když už jsme u toho "...ty už si někdy slyšel...", tak ty už si někdy slyšel třeba o tří metrovym černochovi, co má rád sekanou a dělá zázraky, jako je v tvý oblíbený Green Mile? ne? hmmmmmmmm....ale tam to byla aspoň dobrá práce a "kvalitka", že jo? nebo to jsou prostě filmy?

Gertrudo (hodnocení, recenze)

dolin1: A pocul si o niekom koho to zabilo? A ked riesis takuto este pomerne najviac uveritelnu vec z tohoto filmu, tak nechapem co tu hladas, a uz vobec nie ked sa ti ani jednotka nepacila.

dolin1 (hodnocení, recenze)

de_Facto: Já od akčního filmu nečekám žádný hlubokomyslnosti, ale aspoň dobře udělanou práci, bez stupidit. Třeba Taken je super. Tohle je z toho druhýho soudku. A klidně si z toho stáda, o kterým píšu dole, beč dál... Gertrudo: Tak to omyl, Crank 1 rozhodně neřadím do kategorie "pohádka", ale do kategorie "stupidita". Tenhle díl bude pravděpodobně v tý samý kategorii ;-) Btw. ty už jsi někdy slyšel, že by někdo přežil pád ze tří kilometrů natvrdo na haubnu vod auta?? Hmmmm.....

Gertrudo (hodnocení, recenze)

dolin1: podla tvojej kategorizacie sa tento film zahrnuje pod zaner rozpravka, tak preco ti vadi taka banalnost ze prezije pad z 3kilometrov? Mimochodom uz taky pad par ludi prezilo.

de_FACTO

de_FACTO (hodnocení, recenze)

vyhoďte ho někdo. prosím. je to zas nějakej rádoby intelektuál na nepravym místě.

dolin1 (hodnocení, recenze)

Nehledám, jen čekám, že tvůrci budou ctít aspoň vlastní příběhový mantinely. Každý takový vystoupení totiž snižuje kvality filmu/série - to mluvím obecně.

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

dolin1: "jak člověk přežije pád ze tří kilometrů" ty v tehle filmech snad hledas naky smysl ? :)))

Pedestrian

Pedestrian (hodnocení, recenze)

dolin1: šup zpátky ke Sněženkám, tohle není film pro tebe, tak tu ani neztrácej čas.

dolin1 (hodnocení, recenze)

TomikZlesa: Proč bych jako měl bejt chuj?? Na trailer jsem už kouknul a musím říct, že jsem z toho vážně nepochopil, jak člověk přežije pád ze tří kilometrů. Pochopil jsem jen to,že to bude ještě větší sra@čka, než jsem doufal (taky že si to ujít nechám, jednička mě stačila znechutit dostatečně a opakovat si to ještě v horším provedení fakt nehodlám..)

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

dolin ty si dobrej chuj :) 1. nebud linej a koukni se na trajler a pochopis 2. nikdo te nenuti se tu sracku zajimat, natoz na ni pak koukat :p

dolin1 (hodnocení, recenze)

1) nekončila náhodou jednička smrtí hl. hrdiny? 2) už z popisu tady u filmu je cejtit, co to bude za "kvalitku", sr@čka nad sr@čky (tj. nad první Crank)... Fakt se divim, do jakejch projektů vrhaj producenti svý prachy, ale když se pak kouknu na hodnocení tady na CSFD, už mám jasno. Moc dobře vědí, čím maj to svý bezmozečný stádečko krmit...

dawe82

dawe82 (hodnocení, recenze)

je to drsnejsi, vtipnejsi a prehnanejsi.... a ta megalomanska bitka (vypada jak z klipu od beastie boys- intergalactic) me fakt dostala... rikal sem si to myslej vazne ? nebo se to nekomu zda nebo co to je ? kazdopadne je ke slaedovani potreba dost nadsazky asi tak 3x vic nez u jednicky ... jo a navazuje to hned v uvodu na konec jednicky.... mrk... a pak dalsi mrk a jedeme dal ... :D

Gertrudo (hodnocení, recenze)

Tak som to pozrel, a musim povedat ze kvalita je dobra, to co napisal lakikaki je pravda, ten spinavy look sa tomu normalne hodil, a pozeral som to v nemcine lebo je kvalitou fakt vyborna a Stathamovej anglictine takmer nerozumiem.
A co sa tyka filmu tak nemam velmi co vycitat, malo to vsetko co to co si do inych filmov nedovolia dat, prehnane to bolo niekedy az za extrem, konkretne hovorim o jednej scene ktoru si vazne mohli odpustit(kto videl urcite vie co myslim), zabavne to bolo dost, aj ked to nie je film vhodny pre slabsie zaludky(na jednu scenu som sa tiez nemohol pozerat). Este by som mal par staznosti na zaver filmu ale to sa sem zatial hodi(spoilery).
Celkovo som velmi spokojny, jednodtke to hanbu nerobi.

anderson

anderson (hodnocení, recenze)

Dines: kasli na to a nerozculuj sa :-) keby niektori uzivatelia mohli, tak nas ostatnych, podla nich menejcennych, s radostou vymazu. Lebo iba ICH hodnotenie je to správne. Apropo Renton, ja sice nemam doma plazmu,ani domace kino, ale uistujem ta, ze moj rebricek rozlisovania kvality tak filmu ako aj jeho technickej urovne nie je "někde kolem roviny ubohosti". A ked je moznost pozriet si CAM, tak pokial ma film zaujima vyuzijem ju. A takeho CRANKa 2 si urcite kupim na BluRay. Zato WOLVERINA urcite nie. :-) Hoci uz som uzivatelovi Djkoma prislubil, ze ak finalna verzia WOLVERINA bude o 100% kvalitnejsia ako ten WP, tak sa mu v mojom komentari hlboko ospravedlnim.

Eawy

Eawy (hodnocení, recenze)

zo zásady nepozerám camy..........ten zvuk je hrozny...

Renton

Renton (hodnocení, recenze)

Cam je vždy AV tragedie. Je však hezké. že ještě rozlišuješ skvělej cam resp. horší cam. Asi se opravdu moc často nedíváš na něco AV kvalitnějšího a máš ten žebříček audiovizuální kvality rozlišen jen někde kolem roviny ubohosti. Každému však po chuti...

^Rain^

^Rain^ (hodnocení, recenze)

Tak jsem to pred chvili skoro videl. Skoro, protoze jsem sel s 2 kamosema, kteri to ale nejak nedavali a zhruba po polovine proste odpadli a jelikoz jsem delal ridice, tak jsem je musel hodit domu. Urcite se ale zajdu "dodivat". Je to strasna silenost a vyborne jsem se bavil. Na cam bych se nedival, protoze anglictina tam neni z nejlehcich...nekomu to ale nevadi a mrkne i pres to, ze polovine nerozumi :-)

lakikaki

lakikaki (hodnocení, recenze)

Crank (2) je snáď jediný film, ktorý by som bol aj ja ochotný pozrieť ako cam. Špinavý look by sa podľa mňa k filmu dokonca celkom hodil. Akurát ten nekvalitný zvuk by ma asi štval.

Gertrudo (hodnocení, recenze)

Dines: A ako vyzera ta cam? Z toho co si precital recenzie, tak mam chut si to pustit aj hned, len camy fakt nemusim.

Eawy

Eawy (hodnocení, recenze)

už by som si to pozrela aj ja...musím niekoho nahovoriť na kino

ještěžiju

ještěžiju (hodnocení, recenze)

Měl jsem už napsaných asi dvacet řádků, ale pak jsem se vzpamatoval z filmu a teď už můžu sdílněji popsat onu filmovou zvláštnost, kdo měl na jedničce rád onu jednoduchou přímočarou akci, skvělý soundtrack, velmi dobré herecké výkony protivníků, TEN MUSEL BÝT VYLOŽENĚ ZKLAMÁN, situace tu domyšlené zbytečně ad absurdum.. a už se zase vykecávám, prostě ti co na jedničce dokázali ocenit tu skvělou čistou adrenalinovou jízdu budou notně překvapeni .. proč se jako třešnička na velmi přepečeném dortu stal Chelios jedním ze členů Fantastic four .. dvojky filmů Jasona Stathama budou zřejmě vždy propadáky ..

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

ano ditributori sou opravdu paka, jak rika Gertrudo, na inernetu uz se bude davno valet R5 nebo neco podobnyho a malokdo bude cekat dalsi 4 mesice na kino, tohle je fakt demence

Gertrudo (hodnocení, recenze)

Dnes teda vysiel cam, takze kym sa dostane k nam do kin tak uz bude Blu-Ray rip z ameriky. No nic takto nasi mudri distrbutori na mne nezarobia, tak isto ako na Transporterovi 3.

Blonďaté posily

Blonďaté posily